4 + 1 gratis: Inteligentna żarówka Blight LED, gwint E14, 5,5 W, WiFi, APP, ściemniana, kolor

Kod: 32694
257,76 zł –20 % 206,21 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Chciałbyś obudzić się przyjemnym powolnym włączeniem światła zamiast budzika? Nie myśleć co wieczór o przełączaniu świateł na czerwone, aby wspomóc sen?Automatycznie ustawić odpowiednie światło na każdą porę dnia, aby poprawić energię i sprawność umysłową? I w ogóle nie używać włączników, ponieważ kiedy wieczorem wracasz do domu, światła automatycznie włączają się lub wyłączają, gdy wychodziszWłaściwie ustawione światło w domu, które ustawisz żarówką Blight, jest kluczem do jakości snu, sprawności umysłowej, energii czy nastroju.

Dzięki naszej inteligentnej żarówce możesz ustawić wszystko i z dowolnego miejsca. A wszystko to bez urządzeń połączeniowych i innych zawiłości. Dodatkowo w każdym zestawie znajduje się pilot, więc jeśli zdarzy ci się awaria WI-FI w domu, nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie sterować oświetleniem w domu. Opracowując żarówkę Blight, pomyśleliśmy o każdej sytuacji, z jaką możesz się spotkać.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Inteligentna żarówka LED Blight, gwint E14, 5,5 W, WiFi, APP, ściemniana, kolor, 2700 - 6500 K

Skonfiguruj rutyny świetlne snu, pracy, czytania lub na każdej pory dnia. Dzięki inteligentnej żarówce Blight możesz dostosować światło w domu zgodnie z najnowszymi informacjami naukowymi na temat wpływu światła na zdrowie. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu przez aplikację Tuya Smart, lub pilotem czy przez kompatybilność z Alexą oraz OK google stworzysz przyjemną atmosferę w swoim wnętrzu. Codziennie obudź się w świetle wschodzącego słońca i przygotuj się do snu w powoli zanikającym czerwonym świecie. Jasne światło w ciągu dnia pomaga zwiększać czujność, wspomaga pamięć i funkcje poznawcze i reguluje rytm dobowy. Z inteligentnymi funkcjami możesz ustawić na przykład sprytne ściemnianie, w którym sama żarówka stopniowo zmienia się z zimnej bieli na ciepłą biel, a następnie na czerwień o powoli zmniejszającej się jasności, dzięki czemu symuluje efekt zachodzącego słońca. Przy odpowiednim świetle możesz zwiększyć własną produkcję melatoniny podczas snu i poprawić swoje zdrowie. Wtedy obudzisz się rano odpoczęty i z nową energią.

Co można skonfigurować i zautomatyzować za pomocą inteligentnej żarówki Blight?

Możesz sterować inteligentną żarówką Blight za pośrednictwem Wi-Fi lub telefonu komórkowego z dowolnego miejsca na świecie czy też offline za pomocą dołączonego pilota.

Możesz ustawić:

 1. Temperaturę chromatyczności i intensywność światła.
 2. Kolor światła.
 3. Włączyć / wyłączyć
 4. Zaprogramować sceny np. do pracy.

Możesz zautomatyzować:

 1. Plan do wstawania i budzenia się.
 2. Rytmy świetlne dla każdego okresu dziennego.
 3. Zadanie dla ON/OFF na dany dzień i godzinę.
 4. Zapalenie się w czasie przyjazdu lub zgaszenie w momencie wyjazdu.
 5. Dostosowanie światła do pogody lub wschodu i zachodu słońca.

Jak poprawić sen, dostosowując kolor i intensywność światła?

Dostosuj stopniowy spadek jasności i zmień widmo światła. Przełącz światło na tryb czerwony co najmniej 2 godziny przed pójściem spać lub ustaw harmonogram automatycznego przełączania się na czerwony. Będzie to symulować naturalne warunki oświetleniowe, które pojawiają się wczesnym wieczorem w przyrodzie i w których ewoluowaliśmy jako gatunek. Powracając do naturalnego światła dla ludzi, osiągniesz głębszy sen i zwiększysz poziom melatoniny, która jest również jednym z najsilniejszych antyoksydantów w naszym organizmie. Ta zmiana wpłynie również na odporność, zdrowie i poranną energię.

Dzięki odpowiednim ustawieniom światła, eliminowaniu niebieskiego światła z wyświetlaczy (takich jak aplikacje f.lux) i wysokiej jakości zasłonom okiennym, możesz uzyskać środowisko naturalnego światła bez konieczności noszenia okularów blokujących niebieskie światło. Instrukcje wideo dotyczące ustawiania trybu czerwonego na iPhonie i inne ciekawostki dotyczące melatoniny można znaleźć w naszym artykule.

WSKAZÓWKA: Aby zablokować niepożądane niebieskie światło z mniejszych wyświetlaczy i diod, wypróbuj folię blokującą niebieskie światło.

Łatwa obsługa w inteligentnej aplikacji TUYA

Jak sparować inteligentną żarówkę Blight z aplikacją?

Możesz sterować inteligentną żarówką Blight online przez Wi-Fi lub offline za pomocą pilota dołączonego do każdej żarówki. Więc nawet jeśli stracisz Wi-Fi w domu, nadal będziesz mógł sterować oświetleniem za pomocą pilota. Oto krótki przewodnik po parowaniu żarówki z TUYA. Szczegółowe instrukcje można znaleźć tutaj.

 1. Zainstaluj inteligentną aplikację TUYA na swoim smartfonie. Na iOS Pobierz tutaj. Na Android Pobierz tutaj. Zarejestruj swoje konto i zweryfikuj przez e-mail.
 2. Wkręć żarówkę smart Blight w gwint, a następnie włącz ją powoli 3 razy i wyłącz żarówkę wyłącznikiem.
 3. Żarówka zacznie teraz migać. Aplikacja TUYA powiadomi Cię, jeśli chcesz dodać żarówkę. Wybierz GO TO ADD. Jeśli powiadomienie się nie pojawiło, wybierz pomarańczową ikonę + w prawym górnym rogu, a następnie GO TO ADD.
 4. Poczekaj kilka sekund, aż żarówka się doda, a następnie możesz zmienić nazwę i ustawić żarówkę.

Dane techniczne:

Typ źródła światła: LED

Klasa energetyczna: A +

Gniazdo: E14

CRI: 84

Kompozycja kolorystyczna: RGB

Temperatura chromatyczności (K): 2700* - 6500 K

Pobór mocy: 5,5 W

Sterowanie: aplikacja Tuya Smart , pilot zdalnego sterowania

Współpracuje z: Alexa, Ok Google

Wi-Fi: 2,4 GHz

Zamiennik dla: żarówki 40 W

Zaprojektowana w Czechach, wyprodukowana w Chinach.

Natężenie światła: 470 Lm

Certyfikaty: CE, RoHS

Napięcie (V): 220 - 240 V

Bez rtęci.

Angolo: 180 °

Żywotność: 7-15 tysięcy godzin

*Niestety, chromatyczność zaczynająca się od 3000 K jest błędnie podana na opakowaniu. Proszę wybaczyć ten błąd. Prawidłowe dane to od 2700 K do 6500 K.

Opakowanie zawiera: 1 żarówkę, 1 pilot, instrukcję.

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oświetlenie
Rodzaj: Žárovka
Pozycja została wyprzedana…

Chytrá žárovka BLight LED, závit E27, 11 W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná - BrainMarket.cz

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: