Herbata, Kawa i kakao

BIO kawa i kakao są uprawiane w nieskazitelnym środowisku i delikatnie przetwarzane bez dodatków chemicznych, takich jak konserwanty i barwniki. Są badane na obecność metali ciężkich, mikotoksyn i innych substancji szkodliwych dla zdrowia. Dzięki temu udało nam się połączyć pełnię smaku tych dwóch naturalnych substancji z innymi prozdrowotnymi składnikami i stworzyć wyjątkowe produkty, które zachwycą każdego, kto zakochał się w prawdziwym kakao i kawie premium.

Zarówno kawa, jak i kakao należą do napojów rytualnych, a to oznacza, że ​​powinny być najwyższej jakości. W tej kategorii znajdziesz wyśmienite w smaku kakao, kawę, a nawet takie, które wzbogaciliśmy o witalne grzyby.

 

Najczęściej sprzedawane

39 pozycji razem
brainmax matcha latte vegan powder JPG ESHOP 42726
Wgórę
Inne produkty

Kawa i kakao BIO są uprawiane w nieskazitelnym środowisku, delikatnie przetwarzane bez dodatków chemicznych, takich jak konserwanty i barwniki. Są testowane pod kątem metali ciężkich, mykotoksyn i innych szkodliwych substancji. Dzięki temu udało nam się połączyć pełnię smaku tych dwóch naturalnych substancji z innymi zdrowymi składnikami i stworzyć wyjątkowe produkty, które zachwycą każdego, kto oczarował się prawdziwym kakao i kawą najwyższej jakości.

Kawa i kakao to napoje rytualne, co oznacza, że ​​powinny być najwyższej jakości. W kategorii znajdziecie pyszne kakao, kawę, a nawet te, które wzbogaciliśmy o grzyby witalne.