8 pozycji razem

Uratuj mnie

Pomóż nam nie marnować. Gwarantujemy wysoką jakość produktów aż do ostatniego dnia daty ważności, który jednak nadchodzi, dlatego oferujemy Ci te produkty z odpowiednim rabatem i nie można na nie zastosować kodu rabatowego. Dziękujemy :)

Koniec z marnotrawstwem

Czy wiesz, że nawet jedna trzecia światowej żywności jest wyrzucana? Dla wyobrażenia, chodzi o ilość, która nakarmiłaby około 3 miliardów ludzi! To, co natura tak żmudnie dla nas stworzyła i jakim wysiłkiem udało się doprowadzić to do ostatecznej postaci na naszym stole, często ląduje na śmietniku. Marnowanie żywności to globalny problem, nad którym człowiek nie ma jeszcze kontroli. A często jest dokładnie odwrotnie. Pod ciężarem różnych przepisów, często wyrzucana jest żywność, która jest dobra, ale nie wygląda już dobrze na półkach w supermarketach. I tak zostaje wyrzucona, zanim dotrze do klienta.

Dlatego powiedzieliśmy STOP! Mamy w magazynie produkty najwyższej jakości i z oznaczeniem BIO. Ale oznacza to również, że te produkty spożywcze psują się znacznie szybciej. Dlatego regularnie dodajemy je do tej kategorii, aby nie być dłużnym naturze, a wszystko, co nam podarowała, wykorzystać na zdrowie Was – Klientów. Dokładnie sprawdzamy wszystkie oferowane przez nas produkty spożywcze więc mamy pewność, że to, co kupujesz, jest w porządku. Nie musisz zatem martwić się, że kupujesz jedzenie II. jakości. Chodzi tylko o produkty, którym za jakiś czas zkończy się data ważności. Więc jeśli przeszkadza Ci marnowanie jedzenia, tak jak nam, pomóż nam wykorzystać je do własnego spożycia.