Uratuj mnie

Najczęściej sprzedawane

25 pozycji razem
vizual acai prasek JPG 99113
Coffee + Collagen FRONT
128,10 zł
16463
quinoa cerna brainmax pure jpg eshop 99162
Wgórę
Inne produkty

Uratuj mnie

Pomóż nam nie marnować. Gwarantujemy wysoką jakość produktów aż do ostatniego dnia daty ważności, który jednak nadchodzi, dlatego oferujemy Ci te produkty z odpowiednim rabatem i nie można na nie zastosować kodu rabatowego. Dziękujemy :)

Koniec z marnotrawstwem

Czy wiesz, że nawet jedna trzecia światowej żywności jest wyrzucana? Dla wyobrażenia, chodzi o ilość, która nakarmiłaby około 3 miliardów ludzi! To, co natura tak żmudnie dla nas stworzyła i jakim wysiłkiem udało się doprowadzić to do ostatecznej postaci na naszym stole, często ląduje na śmietniku. Marnowanie żywności to globalny problem, nad którym człowiek nie ma jeszcze kontroli. A często jest dokładnie odwrotnie. Pod ciężarem różnych przepisów, często wyrzucana jest żywność, która jest dobra, ale nie wygląda już dobrze na półkach w supermarketach. I tak zostaje wyrzucona, zanim dotrze do klienta.

Dlatego powiedzieliśmy STOP! Mamy w magazynie produkty najwyższej jakości i z oznaczeniem BIO. Ale oznacza to również, że te produkty spożywcze psują się znacznie szybciej. Dlatego regularnie dodajemy je do tej kategorii, aby nie być dłużnym naturze, a wszystko, co nam podarowała, wykorzystać na zdrowie Was – Klientów. Dokładnie sprawdzamy wszystkie oferowane przez nas produkty spożywcze więc mamy pewność, że to, co kupujesz, jest w porządku. Nie musisz zatem martwić się, że kupujesz jedzenie II. jakości. Chodzi tylko o produkty, którym za jakiś czas zkończy się data ważności. Więc jeśli przeszkadza Ci marnowanie jedzenia, tak jak nam, pomóż nam wykorzystać je do własnego spożycia.