O nas

O nas
Już od 9 lat wyznaczamy trendy
w dziedzinie zdrowia
Od 9 lat produkujemy własne suplementy diety BrainMax, oparte na najnowszych osiągnięciach naukowych, by pomagać przełamywać własne ograniczenia.
Już od 5 lat wyznaczamy trendy w dziedzinie zdrowia

BrainMarket w liczbach

689 325+
wysłanych paczek
98 %
zadowolonych klientów
494 516
produktów na stanie
4500m2
powierzchnia magazynu
Edukujemy (się)
Edukujemy (się)
Tworzymy dla Was edukacyjne infografiki na media społecznościowe, filmy, piszemy artykuły i nagrywamy podcasty. Sami się kształcimy, aby móc te informacje przekazać Wam. Wierzymy, że mając odpowiednie informacje, nie można podjąć złej decyzji.
do 10
nowych artykułów/miesiąc
30
nowych infografik/miesiąc
Nasza misja
Naszą misją jest dostarczanie na rynek najwyższej jakości produktów, najbardziej wartościowych informacji, najlepszej obsługi klienta i być przykładem dla innych firm przez nasze transparentne i uczciwe podejście.
Wizja
Pracujemy nad tym, by stać się królem jakości w dziedzinie suplementów diety, żywności i obsługi klienta. Chcemy być najlepsi, aby móc zmieniać całą branżę na lepsze, z czego skorzystają wszyscy klienci, nie tylko nasi.
Minimalizujemy wpływ naszej działalności
Minimalizujemy wpływ
naszej działalności
Aby Wasze paczki dotarły w dobrym stanie, musimy używać materiałów opakowaniowych i wypełniaczy, tak jak większość innych sklepów internetowych. Jednak minimalizujemy wpływ na przyrodę, ponieważ zamiast folii bąbelkowej używamy zniszczonego kartonu, co zresztą zatrudnia jednego pracownika na prawie pełny etat. Zamiast plastikowej taśmy klejącej używamy papierowej, a jeśli to możliwe, używamy również już użytych pudeł.
600 m+
zaoszczędzonej folii bąbelkowej miesięcznie

Nasza historia

BrainMax 1.0
W roku 2015 Jiří Votava spełnił swoje marzenie i stworzył pierwszy produkt: BrainMax 1.0, skupiony na wsparciu funkcji poznawczych.
Pierwszy bestseller Anabolic Dagger
2017 był przełomowym rokiem, kiedy na rynek wprowadzono rewolucyjny przedtreningowy Anabolic Dagger, a Jirka zaczyna zdawać sobie sprawę, że może żyć z suplementów diety.
Uruchomienie BrainMarket
Uruchomiono BrainMarket.cz - pokój 15 m2 i historycznie pierwszy pracownik Víťa. Víťa komunikowała się z klientami, pakowała zamówienia i jeszcze dostarczała paczki na pocztę.
Przeprowadzamy się do większego!
Zajęliśmy kompletnie pierwotne miejsce, włącznie z piwnicą, co skłoniło nas do pierwszej przeprowadzki do magazynu o powierzchni 350 m2.
Ekspansja na Słowację
Zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność na kolejny rynek i wybraliśmy naszych słowackich braci. Tak powstał BrainMarket.sk.
Przeprowadzka po raz drugi!
Dzięki naszym klientom i szybkiemu wzrostowi musieliśmy się bardzo szybko przeprowadzić po raz drugi do przestrzeni o wielkości 700 m2. Nadal jesteśmy w tym miejscu, ale mamy dodatkowo jeszcze 3 piętra + jedno piętro w sąsiednim budynku.
Recyklujemy kartony!
Zakupiliśmy maszyny do przetwarzania starych pudeł, które zaczęliśmy używać do produkcji materiału wypełniającego, aby pozbyć się plastików.
Uruchamiamy BrainMarket.hu!
Stopniowo zaczęliśmy rozglądać się za kolejnymi rynkami, na których moglibyśmy pomóc ludziom żyć zdrowo, a wybór padł na Węgry.
Wchodzimy do Polski
Rok po uruchomieniu na Węgrzech zdecydowaliśmy się wejść na kolejny rynek, a mianowicie do Polski.
Produkujemy żywność BIO
Ponieważ wiemy, że same suplementy diety nie wystarczą do zdrowego życia, skupiliśmy się na kolejnym bardzo ważnym czynniku - żywności. Zakupiliśmy maszyny i uruchomiliśmy własną produkcję żywności.
Własna kosmetyka WellMax
Chcieliśmy zaoferować naszym klientom kosmetyki najwyższej jakości, tj. bez ksenoestrogenów, parabenów itp. Dlatego zleciliśmy produkcję w Austrii własnej kosmetyki WellMax, wykonanej z tamtejszych ziół.
Uruchomienie LAUF!
Stworzyliśmy submarkę w ramach BrainMax, czyli LAUF. Ta marka znów wprowadzi nowe produkty, których dotąd brakowało w naszym portfolio.
Oddajemy
Pomagamy tam, gdzie jest to potrzebne. Na przykład za każde zamówienie powyżej 340 zł zasadzimy 1 drzewo, a z każdego sprzedanego BrainMaxu przekażemy 0,2 zł na szczytny cel.
25+ tys.
zasadzonych drzew
340+ zł tys.
przekazanych funduszy
Oddajemy

Nasze marki

BrainMax
Pure
BrainLight
WellMax
TrainMax
Rynki, na których działamy
Pomagamy żyć zdrowo
już w 7 krajach
Obecnie działamy w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Rumunii, Włoszech i Bułgarii. Po uruchomieniu czeskiego e-sklepu w lutym 2018, dwa lata później wystartowaliśmy ze słowacką wersją. W lipcu 2021 roku weszliśmy także na Węgry, a w lipcu 2022 do Polski, w czerwcu 2023 Rumunia, w listopadzie 2023 Włochy i ostatnim krajem, w którym pomagamy naszym klientom żyć zdrowo, jest Bułgaria, która wystartowała w styczniu 2024. Wkrótce pojawią się również na innych rynkach!
Nasze wartości
Wytyczanie kierunków
Ekologia
Równość
Otwartość
Jakość
Troska o Was

Chcemy być wzorem dla innych

Jesteśmy pierwszym sklepem e-commerce zmieniającym grę w zdrowym stylu życia w Czechach. Wprowadzamy na rynek produkty najwyższej możliwej jakości i staramy się edukować naszych klientów i szeroką publiczność. Dzięki naszemu całościowemu podejściu wierzymy, że pomagamy podnosić jakość całego rynku, w tym konkurencji.

Z miłością do natury

Jesteśmy świadomi, że nasza działalność ma wpływ na środowisko naturalne i naszą planetę. Dlatego sadzimy tysiące drzew każdego roku, recyklingujemy opakowania i odpady. Produkujemy towary z odnawialnych źródeł energii!

Równe traktowanie

Staramy się być zawsze sprawiedliwi wobec naszych klientów i partnerów. Jesteśmy tylko ludźmi i czasami popełniamy błędy. Ale zawsze stajemy twarzą w twarz, przepraszamy i rozwiązujemy problem.

Otwartość i świadomość

Dążymy do bycia maksymalnie przejrzystymi we wszystkich naszych działaniach. Opisujemy produkty szczegółowo i prawdziwie, aby klient mógł sam zdecydować, czy produkt jest mu potrzebny. Ponadto aktywnie komunikujemy się z klientami za pomocą telefonu, e-maila i innych komunikatorów.

Jakość na pierwszym miejscu

Od początku istnienia naszej firmy naszym głównym celem jest najwyższa jakość i funkcjonalność. Wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie muszą przejść naszą kontrolę pod kątem składu i ogólnej jakości na najwyższym możliwym poziomie. Prosto mówiąc, to czego sami byśmy do ust nie wzięli lub czego nie daliśmybyśmy naszym dzieciom, nie znajdziecie u nas.

Jesteśmy tu dla Was

Każdego dnia dla Was pracuje 5 naszych kolegów, aby pomóc Wam z zamówieniem i wyborem odpowiedniego produktu lub doradzeniem w rozwiązaniu Waszego problemu. Nasza wsparcie telefoniczne jest dostępne dla Was 10 godzin każdego dnia roboczego. Chętnie rozwiążemy każde Wasze zapytanie. Jesteśmy tu dla Was!