11 pozycji razem

Spróbuj włączyć do swojej diety jeden z kremów orzechowych. Wybraliśmy dla Was te najlepszej jakości o czystym składzie bez dodatków balastowych i konserwantów. Zastosowanie kremów orzechowych jest szerokie. Możesz dodać je do smoothie, do naleśników, ale będą też dobrze smakować tylko tak na łyżeczce :)

Magia kremów i maseł orzechowych

Dla wielu może to być tylko zdrowa przekąska i tak naprawdę jest. Masło z mielonych orzechów, które nie zawiera kwasów tłuszczowych trans ani dodatku cukru, to naprawdę bardzo pożywna przekąska, którą możesz poczęstować siebie, dzieci i którą docenią na pewno sportowcy. Ponieważ zawierają nie tylko dużą ilość energii, ale przede wszystkim wysoką zawartość białka i zdrowych tłuszczów. Ponadto masła orzechowe są prawdziwym „pokarmem dla mózgu”, ponieważ zawierają witaminę B3, czyli niacynę, która poprawia pracę mózgu i pamięć.

Na rynku możemy znaleźć całą gamę maseł orzechowych, ale aby naprawdę upewnić się, że otrzymujesz najlepszą jakość, mamy kilka wskazówek, według których się kierować:

  • Wybieraj takie, które zawierają 100% orzechów.
  • Wysokiej jakości masła orzechowe nie powinny zawierać dodatku cukru ani olejów roślinnych.
  • Unikaj tych, które zawierają skrobię, zwykle ma to negatywny wpływ na smak samego masła.