11 pozycji razem

Delikatny sposób, w jaki traktujemy dzieci, musimy także zastosować do ich skóry. Ta u dzieci jest niezwykle wrażliwa, dlatego warto zwrócić uwagę na staranny dobór proszków do prania i płynów do płukania. Środki do prania, które znajdziesz w tej kategorii, zostały opracowane tak, aby były jak najbardziej delikatne dla skóry dzieci, a jednocześnie spełniały normy ekologiczne.

Bezpieczeństwo środków do prania

Skóra jest największym organem ze swoją powierzchnią i w zależności od rodzaju substancji, obszaru i stanu skóry może wchłonąć 60-100% wszystkiego, z czym się styka. Wszystko, co wchłania skóra dorosłych, u dzieci jest kilkakrotnie wyższe, ponieważ ich bariera skórna nie jest dostatecznie rozwinięta.

Nie zdając sobie z tego sprawy, dobór środków do prania i płynów do płukania o naturalnym składzie to nie tylko dobry wybór dla zdrowia naszej planety, ale także delikatny dla skóry najmniejszych. Skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa na wszelkie syntetyczne środki zmiękczające do tkanin, a wiele alergii skórnych, na które cierpią nie tylko dzieci, jest spowodowanych przez środki czyszczące, które często są bardzo agresywne. W tej kategorii proponujemy zatem środki do prania i płyny do płukania, które powstają wyłącznie z naturalnych składników, a ich skład jest łagodny dla dziecięcej skóry.

To, czego często szukamy w środkach do prania, to przede wszystkim ich zdolność do usuwania plam i ich zapach. Dzięki ekologicznym i delikatnym środkom nic takiego nie stracisz. Ponadto wszystkie są regularnie testowane pod kątem bezpieczeństwa. Dzięki temu masz pewność, że są idealnym wyborem dla dziecięcej skóry i zdrowia naszej planety.