Attitude - Zmiękczacz dla dzieci o zapachu soku gruszkowego, 1000ml

Kod: 23075
33,80 zł
Dostępny (>5 szt)

AGD firmy ATTITUDE z technologią NATURE+ zainspirowało potęgę natury i nauki; troszczy się o Ciebie, Twoją rodzinę i całą planetę. Wykonane są z wysoce skutecznych składników roślinnych, które dzięki swojej mocy oczyszczającej i odświeżającej rozświetlą cały Twój dom.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Attitude - Zmiękczacz dla dzieci o zapachu soku gruszkowego

Ten płyn do zmiękczania tkanin ATTITUDE został opracowany specjalnie do prania naszych najmłodszych. Doskonale zmiękcza ubrania całej rodziny.

Płyn do płukania tkanin zawiera wyłącznie składniki hipoalergiczne. Producent poddał produkty szeroko zakrojonym testom w celu usunięcia wszystkich powszechnych alergenów ze składu produktu. Zawiera teraz ekstrakty z zielonej herbaty, która znana jest z działania przeciwbakteryjnego i przeciwutleniającego.

Jest wysoce skoncentrowany. Opakowanie wystarcza na 40 dawek myjących, czyli więcej niż standardowe opakowanie tej wielkości. Działa bardzo dobrze nawet w niskich temperaturach. Może być stosowany zarówno na materiałach naturalnych, jak i syntetycznych. Nadaje się zarówno do bielizny białej, jak i kolorowej.

O niesamowitym naturalnym zapachu soku gruszkowego.   Ten zapach jest subtelny, kojący i zachwyci całą rodzinę.

Wykonane z zasobów naturalnych i ekologicznie. Zawiera ponad 95% składników biodegradowalnych.

Posiada certyfikat EcoLogo , który idzie w parze z zaangażowaniem marki ATTITUDE w dbałość o środowisko. Jednocześnie certyfikacja gwarantuje, że tak oznaczone produkty gospodarstwa domowego zostały poddane rygorystycznym testom naukowym i/lub wyczerpującym kontrolom w celu spełnienia surowych norm środowiskowych stron trzecich. Więcej o tym certyfikacie.  
Brak szkodliwych substancji (takich jak fosforany, wybielacze optyczne, barwniki) jest badany przez niezależne laboratorium.
Wszystkie produkty ATTITUDE nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach. ATTITUDE jest członkiem programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) , największej na świecie organizacji non-profit zajmującej się prawami zwierząt.
Do produkcji produktów ATTITUDE wykorzystywane są w 100% odnawialne źródła energii.
Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu.

W produktach ATTITUDE znajdziesz tylko bezproblemowe składniki, bez kompromisów.  

Uszczelka

1000 ml

Składniki

<5% roślinny kationowy środek powierzchniowo czynny (metossiarczan dipalmitoiloetylohydroksyetylomonium), <5% roślinny niejonowy środek powierzchniowo czynny (glukozyd mirystylowy, glukozyd kaprylilowy). Zawiera również: wodę, glicerynę, ekstrakt z zielonej herbaty Camellia sinensis, gamma-undekalakton (ze słodkich owoców), octan etylu (z gruszek).

Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude      Výrobky Attitude       Výrobky Attitude         Výrobky Attitude Výrobky Attitude

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: