Ta strona internetowa używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji tutaj.
 

Przejść do treści

Zaloguj się do swojego konta

Nie wypełniaj tego pola

Zarejestruj sięNie pamiętam hasła

lub
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:+48 732 108 285info@brainmarket.pl
  • Kontakty
  • Nowości
  • Blog
    BrainMarket.pl
    Koszyk Pusty koszyk
    • BrainMax®
      • BrainMax® suplementy diety
        • Dla mężczyzn,
        • Minerały, multimineraly, elektrolity,
        • Dla kobiet,
        • Cele,
        • Omega 3,
        • Witaminy i multiwitaminy,
        • Aminokwasy,
        • Białka,
        • Kolageny,
        • Antyoksydanty,
        • Adaptogeny,
        • Prebiotyki i probiotyki,
        • Przedtreningowe stymulanty,
        • Wołowe narządy,
        • Nalewki,
        • Dla wegan
      • BrainMax dla mężczyzn
        • Kosmetyki dla mężczyzn
      • Żywność
        • Słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Produkty bez glutenu,
        • Suszone owoce,
        • Płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Wegańska żywność,
        • Olej, tłuszcze i masła klarowane,
        • Pizze i wrapy,
        • Naturalne słodziki,
        • Przyprawy i mieszanki,
        • Mąki, mieszanki i budynie,
        • Ryż, makarony, rośliny strączkowe
      • BrainMax dla kobiet
      • BrainMax dla dzieci
      • LAUF
      • Próbki
        • Próbki suplementów diety,
        • Próbki żywności
      • Akcesoria fitness
    • Odporność
    • Promocje
      • Opłacalne zestawy
        • Opłacalne zestawy suplementów diety,
        • Opłacalne zestawy żywności,
        • Kosmetyki w korzystnych opakowaniach
      • Uratuj mnie
    • Cele
      • Trening i sport
      • Odporność
        • Zioła
      • Koncentracja
      • Zdrowie mężczyzn
      • Pamięć
      • Energia, witalność
      • Sen
      • Zdrowie psychiczne
      • Libido i płodność
      • Równowaga hormonalna, system
      • Cholesterol
      • Planowanie ciąży
      • Długowieczność
      • Nawodnienie
      • Masa ciała
      • Opalanie
      • Trawienie
        • Probiotyki,
        • Enzymy trawienne,
        • Wsparcie jelit
      • Zdrowie dzieci
      • Oczyszczanie
      • Cukier we krwi
    • Suplementy diety
      • Minerały i multimineraly
        • Magnez,
        • Cynk,
        • Żelazo,
        • Selen,
        • Miedź,
        • Wapń,
        • Potas,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Chrom,
        • Molibden
      • Według narządów i części ciała
        • Kości, stawy, więzadła,
        • Serce, naczynia krwionośne,
        • Mózg,
        • Oczy,
        • Skóra, włosy, paznokcie,
        • Jelita, żołądek,
        • Wątroba, nerki,
        • Drogi moczowe,
        • Płuca, drogi oddechowe
      • Odżywki sportowe
        • Odżywki sportowe według dyscypliny,
        • Fitness suplementy
      • Witaminy i multiwitaminy
        • Witamina D,
        • Witamina C,
        • Witamina B,
        • Witaminy dla kobiet,
        • Multiwitaminy,
        • Witamina K,
        • Witaminy dla mężczyzn,
        • Witamina E,
        • Witamina A
      • Suplementy diety dla wegan
      • Przeciwutleniacze
      • Białka
        • Białka serwatkowe whey,
        • Proteiny smakowe
      • Tłuszcze
        • Omega 3,
        • Tłuszcze MCT
      • Aminokwasy
        • Kreatyna,
        • Glicyna,
        • L-glutamina,
        • Inne aminokwasy,
        • L-cytrulina,
        • L-arginina,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeny
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeny w kapsułkach,
        • Adaptogeny w naturalnej formie
      • Probiotyki
      • Elektrolity
      • Kolageny
      • Grzyby
        • Reishi,
        • Soplówka,
        • Cordyceps,
        • Czaga (chaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Suplementy diety dla dzieci
      • Wodorosty morskie i słodkowodne
      • Colostrum (Colostrum)
      • Prebiotyki
      • Nalewki BrainMax
    • Kobiety
      • Suplementy diety dla kobiet
        • Dla kobiet,
        • Skóra, włosy i paznokcie,
        • Ciąża,
        • Wsparcie układu hormonalnego,
        • Płodność,
        • Drogi moczowe
      • TOP wybór suplementów diety dla kobiet
      • Środki menstruacyjne
    • Dzieci
      • Witaminy i minerały dla dzieci
        • Witaminy na odporność dla dzieci,
        • Omega 3,
        • Multiwitaminy dla dzieci,
        • Probiotyki dla dzieci,
        • Dla aktywnych dzieci,
        • Minerały dla dzieci
      • Zdrowa żywność i produkty spożywcze dla dzieci
      • Naturalne kosmetyki dla dzieci
      • Ekologiczne środki czystości dla dzieci
    • Odzież i akcesoria
      • Odzież sportowa dla kobiet
        • Damskie legginsy, spodnie sportowe i szorty,
        • Damskie sportowe koszulki i topy,
        • Damska bielizna sportowa,
        • Damskie koszulki kolarskie
      • Odzież sportowa dla mężczyzn
        • Męskie spodnie sportowe, dresy i szorty,
        • Męskie sportowe koszulki i bluzy,
        • Męskie koszulki kolarskie
      • Uniseksowa odzież sportowa i akcesoria
    • Produkty spożywcze
      • Słodkie przekąski i słone krakersy
        • Batoniki proteinowe i ciastka,
        • Czekolady,
        • Owoce w czekoladzie,
        • Chipsy i krakersy,
        • Gumy do żucia
      • Superżywność
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Produkty bezglutenowe
        • Słodkie przekąski i słone krakersy bez glutenu,
        • Bezglutenowe płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Bezgutenowe kremy, dżemy i marmolady,
        • Bezglutenowy makaron, rośliny strączkowe i ryż
      • Napoje
        • Orzeźwiające napoje,
        • Kakao i mieszanki kakaowe,
        • Herbaty,
        • Kawa,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucza,
        • Energetyczne napoje i drinki
      • Żywność dla wegan
        • Wegańskie słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady,
        • Wegańskie płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Białka wegańskie,
        • Wegański ryż, makarony i rośliny strączkowe
      • Zboża, produkty zbożowe, pseudozboża
        • Granola,
        • Kaszki śniadaniowe,
        • Zboża i pseudozboża,
        • Płatki,
        • Komosa ryżowa
      • Przyprawy i dodatki
      • Orzechy i nasiona
      • Suszone owoce
        • Liofilizowane owoce,
        • Suszone owoce i warzywa
      • Grzyby i algi
        • Grzyby,
        • Cordyceps,
        • Morskie i słodkowodne algi
      • Kremy orzechowe, dżemy i marmolady
        • Słodkie kremy orzechowe,
        • Kremy, dżemy i marmolady bez glutenu,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady BrainMax,
        • 100% kremy orzechowe,
        • BIO kremy orzechowe,
        • BIO kremy z orzechów laskowych BrainMax,
        • BIO dżemy i marmolady,
        • BIO kremy i masła migdałowe BrainMax,
        • BIO kremy nerkowcowe BrainMax,
        • Proteinowe kremy i masła
      • Olej, tłuszcze i masła klarowane
      • Naturalne słodziki
      • Fermentowana i konserwowana żywność
      • Pizza, wrapy
      • Sosy i pesto
      • Mąki, mieszanki i budynie
      • Ryż, makarony i rośliny strączkowe
    • Dom
      • Filtry wodne i dzbanki filtrujące
      • Blokowanie niebieskiego światła
        • Blokada 100% niebieskiego światła,
        • Blokada 100% niebieskiego i zielonego światła,
        • Blokowanie 25-40% niebieskiego światła,
        • Blokada 80% niebieskiego światła
      • Pojemniki na żywność, butelki, shakery, torby
      • Terapia czerwonym światłem
      • Oświetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogeria
        • Środki czystości,
        • Naturalne i ekologiczne środki do prania,
        • Naturalne i ekologiczne podpaski i tampony menstruacyjne
      • Aromaterapia
        • Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe,
        • Dyfuzory zapachowe
      • Naczynia – patelnie, zestawy i akcesoria kuchenne
      • Substancje chemiczne
    • Prezenty
      • Bony podarunkowe
      • Prezenty do 350 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla mężczyzn
      • Prezenty do 250 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla kobiet
      • Prezenty do 100 zł
    • Kosmetyka
      • Kremy i olejki do opalania
      • Pielęgnacja ciała
      • Dla mężczyzn
      • Pielęgnacja zębów
        • Pasty do zębów,
        • Szczoteczki do zębów
      • Pielęgnacja skóry i ust
      • Dla kobiet
      • Pielęgnacja włosów
      • Dezodoranty
      • Pielęgnacja rąk i stóp
      • Zestawy prezentowe
    • Zestawy
    • Nowości
      • Nowości w suplementach diety
      • Nowości w żywności
      • Nowości w kosmetykach
      • Nowości w domu
      • Nowości w odzieży
      • Inne
    • Mężczyźni
      • Suplementy diety dla mężczyzn
        • Dla wydolności sportowej i regeneracji,
        • Płodność dla mężczyzn,
        • Na prostatę
    • Blog
    • Przepisy
    • Marki
      • BrainLight
      • BrainMax
    • Zaloguj się
    Więcej
    Home / Suplementy diety / Kolageny

    Kolageny

    Kolagen (z greckiego „kólla“ oznacza „klej“) jest najobficiej występującym białkiem w ludzkim ciele. Występuje w kościach, skórze, mięśniach, ścięgnach, więzadłach i innych strukturach, na przykład w naczyniach krwionośnych, rogówkach i zębach. Kolagen przyczynia się do struktury tych tkanek i jest ważnym składnikiem tkanek łącznych. W skórze stanowi znaczną część, wraz z innymi białkami, takimi jak elastyna, które nadają jej elastyczność.

     

    Najczęściej sprzedawane

    BrainMax Kolagen Hydrolizowany Wołowy, Grass-fed Collagen®,  400g
    BrainMax Kolagen Hydrolizowany Wołowy, Grass-fed Collagen®, 400g Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    41658
     
    113,32 zł
    colagen beuaty mango
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 10 g, PRÓBKA Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    49522/LES
     
    2,62 zł
    BrainMax Daily Support, zielone jabłko, 500g
    BrainMax Daily Support, zielone jabłko, 500g Kompleksowe odżywienie na mięśnie i wydolność, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    65331
     
    95,86 zł
    BrainMax Joint collagen komplex, brzoskwinia-marakuja, 225 g
    BrainMax Joint collagen komplex, brzoskwinia-marakuja, 225 g Kompleks z opatentowanym kolagenem wspierającym stawy i kości, 30 dawek, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    64029
     
    122,05 zł
    BrainMax Daily Support, malina, 500 g
    BrainMax Daily Support, malina, 500 g Kompleksowe odżywienie na mięśnie i wydolność, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    64560
     
    95,86 zł
    beauty collagen jahoda vizual (2)
    BrainMax Women Beauty Fish Collagen, kolagen z ryb morskich Naticol®, 250 g Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    45465/LES
     
    156,98 zł
    BrainMax Pure® Collagen Drink, napój kolagenowy, owoce leśne 300 g
    BrainMax Pure® Collagen Drink, napój kolagenowy, owoce leśne 300 g Hydrolizowany kolagen pochodzenia trawnego, prawie 9000 mg w porcji! Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    42744
     
    122,05 zł
    BrainMax Pure® Kolagen Kakao & MCT, 300 g
    BrainMax Pure® Kolagen Kakao & MCT, 300 g Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    42075
     
    113,32 zł
    Doctor's Best Collagen, typ I i III + peptan, 500 mg, kapsułki 240
    Doctor's Best Collagen, typ I i III + peptan, 500 mg, kapsułki 240
    Dostępny (>5 szt.)
    23530
     
    88,97 zł
    BrainMax Women Beauty Collagen Greens, Zielone jabłko, PRÓBKA, 10 g
    BrainMax Women Beauty Collagen Greens, Zielone jabłko, PRÓBKA, 10 g Kolagen rybi Naticol® i zielone BIO superfoods o świeżym smaku zielonego jabłka, 30 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    69814
     
    6,96 zł

    Pasek boczny

    o nasNie możesz znaleźć produktu? Spróbuj kategorii celów!Pokaż

    Cena

    2 zł545 zł
    12545

    Marki

    Pozycji do wyświetlenia: 61

    Sortowanie produktów

    61 pozycji razem

    Lista produktów

    BrainMax Kolagen Hydrolizowany Wołowy, Grass-fed Collagen®,  400g
    BrainMax Kolagen Hydrolizowany Wołowy, Grass-fed Collagen®, 400g Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    113,32 zł
    Cena jednostkowa: 28,33 zł / 100 g
    41658
    BrainMax Joint collagen komplex, brzoskwinia-marakuja, 225 g
    Nowość Układ ruchu
    BrainMax Joint collagen komplex, brzoskwinia-marakuja, 225 g Kompleks z opatentowanym kolagenem wspierającym stawy i kości, 30 dawek, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    122,05 zł
    Cena jednostkowa: 54,24 zł / 100 g
    64029
    BrainMax Hydrolyzed Grass-Fed Collagen® (Kolagen wołowy grass-fed), 100 kapsułek
    Cera i włosy
    BrainMax Hydrolyzed Grass-Fed Collagen® (Kolagen wołowy grass-fed), 100 kapsułek Hydrolizowany kolagen dla zdrowia stawów i ścięgien, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    87,13 zł
    Cena jednostkowa: 0,87 zł / 1 kapsuła
    61042
    BrainMax Daily Support, zielone jabłko, 500g
    Nowość
    BrainMax Daily Support, zielone jabłko, 500g Kompleksowe odżywienie na mięśnie i wydolność, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    95,86 zł
    Cena jednostkowa: 19,17 zł / 100 g
    65331
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 2400 mg, 100 kapsułek roślinnych
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 2400 mg, 100 kapsułek roślinnych Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    156,98 zł
    Cena jednostkowa: 1,57 zł / 1 kapsuła
    61066
    BrainMax Kolagen Hydrolizowany, Grass-fed Collagen®, 200 g
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Kolagen Hydrolizowany, Grass-fed Collagen®, 200 g Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    62,69 zł
    Cena jednostkowa: 31,35 zł / 100 g
    41652
    BrainMax Daily Support, ananas, 500 g
    BrainMax Daily Support, ananas, 500 g Kompleksowe odżywienie na mięśnie i wydolność, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    95,86 zł
    Cena jednostkowa: 19,17 zł / 100 g
    64695
    colagen beuaty mango
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 10 g, PRÓBKA Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,62 zł
    Cena jednostkowa: 26,20 zł / 100 g
    Szczegóły
    49522/LES
    BrainMax Pure® Collagen Drink, napój kolagenowy, owoce leśne 300 g
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Pure® Collagen Drink, napój kolagenowy, owoce leśne 300 g Hydrolizowany kolagen pochodzenia trawnego, prawie 9000 mg w porcji! Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    122,05 zł
    Cena jednostkowa: 40,68 zł / 100 g
    42744
    BrainMax Women Beauty Collagen Greens, Zielone jabłko, PRÓBKA, 10 g
    Więcej za mniej
    BrainMax Women Beauty Collagen Greens, Zielone jabłko, PRÓBKA, 10 g Kolagen rybi Naticol® i zielone BIO superfoods o świeżym smaku zielonego jabłka, 30 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    6,96 zł
    69814
    BrainMax Daily Support, malina, 500 g
    Nowość
    BrainMax Daily Support, malina, 500 g Kompleksowe odżywienie na mięśnie i wydolność, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    95,86 zł
    Cena jednostkowa: 19,17 zł / 100 g
    64560
    BrainMax Pure® Kolagen Kakao & MCT, 300 g
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Pure® Kolagen Kakao & MCT, 300 g Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    113,32 zł
    Cena jednostkowa: 37,77 zł / 100 g
    42075
    BrainMax Women Beauty Collagen Greens, Zielone Jabłko, 300 g
    Nowość Cera i włosy Odchudzanie
    BrainMax Women Beauty Collagen Greens, Zielone Jabłko, 300 g Naticol® kolagen rybi i zielone organiczne superfoods o świeżym smaku zielonego jabłka, 30 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    209,36 zł
    Cena jednostkowa: 69,79 zł / 100 g
    67458
    BrainMax Beauty do gryzienia
    BrainMax Beauty do gryzienia Zestaw Brainmax dla urody i równowagi hormonalnej, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    310,81 zł
    67089
    BrainMax Liposomalny Kolagen komplex, 250 ml
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Liposomalny Kolagen komplex, 250 ml BrainMax Liquid Liposomal Collagen Complex, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    156,98 zł
    Cena jednostkowa: 62,79 zł / 100 ml
    40959
    BrainMax Na fali kobiecości
    BrainMax Na fali kobiecości 33 substancje aktywne dla kobiecej odporności, urody i równowagi hormonalnej, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    326,54 zł
    66537
    BrainMax Wieczna kobiecość
    BrainMax Wieczna kobiecość Zestaw Brainmax dla kobiet, spokojny okres i piękno od pierwszego wejrzenia, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    186,53 zł
    66543
    beauty collagen jahoda vizual (2)
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Women Beauty Fish Collagen, kolagen z ryb morskich Naticol®, 250 g Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    156,98 zł
    Cena jednostkowa: 62,79 zł / 100 g
    Szczegóły
    45465/LES
    BrainMax Women Beauty Pack
    Układ ruchu Cera i włosy + Prezent gratis
    BrainMax Women Beauty Pack Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    544,35 zł
    40632
    Great Lakes Kolagen Hydrolizowany, 454 g
    Układ ruchu
    Great Lakes Kolagen Hydrolizowany, 454 g
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    142,99 zł
    Cena jednostkowa: 31,50 zł / 100 g
    46700
    Doctor's Best Collagen, typ I i III + peptan, 500 mg, kapsułki 240
    Układ ruchu
    Doctor's Best Collagen, typ I i III + peptan, 500 mg, kapsułki 240
    Dostępny (>5 szt.)
    88,97 zł
    Cena jednostkowa: 0,37 zł / 1 kapsuła
    23530
    Kolagen Ancient + Brave - Kakao + Trawa, 250g
    Kolagen Ancient + Brave - Kakao + Trawa, 250g
    Dostępny (1 szt.)
    144,99 zł
    Cena jednostkowa: 58 zł / 100 g
    23835
    Garden of Life Collagen Beauty (Kolagen - Peptydy Kolagenowe), Truskawka, 270 g
    Garden of Life Collagen Beauty (Kolagen - Peptydy Kolagenowe), Truskawka, 270 g
    Dostępny (>5 szt.)
    132,99 zł
    Cena jednostkowa: 49,26 zł / 100 g
    23811
    Ancient + Brave - Prawdziwy Kolagen Karmiony Trawą, 200g
    Ancient + Brave - Prawdziwy Kolagen Karmiony Trawą, 200g
    Dostępny (3 szt.)
    144,99 zł
    Cena jednostkowa: 72,50 zł / 100 g
    23868
    Osavi Kolagen Włosy, Skóra i Paznokcie, Dzika Jagoda, proszek kolagenowy zdrowe włosy, skóra i paznokcie, owoce leśne, 150 g
    Promocja
    66,18 zł –14 %
    Osavi Kolagen Włosy, Skóra i Paznokcie, Dzika Jagoda, proszek kolagenowy zdrowe włosy, skóra i paznokcie, owoce leśne, 150 g Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    56,35 zł
    Cena jednostkowa: 37,57 zł / 100 g
    59925
    Doctor's Best Collagen Powder, Typ I i III, 1000 mg, 200g
    Doctor's Best Collagen Powder, Typ I i III, 1000 mg, 200g
    Dostępny (4 szt.)
    88,99 zł
    Cena jednostkowa: 44,50 zł / 100 g
    14114
    Collalloc Bioactive Marine Collagen NANO 2.0 z witaminą C, 30 ml
    Collalloc Bioactive Marine Collagen NANO 2.0 z witaminą C, 30 ml
    Dostępny (5 szt.)
    114,99 zł
    Cena jednostkowa: 383,30 zł / 100 ml
    65436
    Nordic Naturals Kolagen Morski, Truskawka, 150 g
    Układ ruchu
    Nordic Naturals Kolagen Morski, Truskawka, 150 g
    Dostępny (5 szt.)
    141,83 zł
    Cena jednostkowa: 94,55 zł / 100 g
    98863
    NOW Biocell hydrolizowany kolagen (hydrolizowany kolagen) typ II, 120 kapsułek roślinnych
    NOW Biocell hydrolizowany kolagen (hydrolizowany kolagen) typ II, 120 kapsułek roślinnych
    Dostępny (>5 szt.)
    143,99 zł
    Cena jednostkowa: 1,20 zł / 1 kapsuła
    37893
    Osavi Collagen Beauty & Sport, kolagen w proszku, 225 g
    Osavi Collagen Beauty & Sport, kolagen w proszku, 225 g Suplement diety
    Dostępny (4 szt.)
    112,99 zł
    Cena jednostkowa: 50,22 zł / 100 g
    59409
    Osavi Collagen Beauty & Sport, proszek kolagenowy, 7,5 g
    Osavi Collagen Beauty & Sport, proszek kolagenowy, 7,5 g Suplement diety
    Dostępny (3 szt.)
    5,99 zł
    Cena jednostkowa: 79,87 zł / 100 g
    64431
    Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagen (zdrowe stawy i mocne kości), 5,1 g
    Układ ruchu
    Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagen (zdrowe stawy i mocne kości), 5,1 g
    Dostępny (>5 szt.)
    3,99 zł
    Cena jednostkowa: 78,24 zł / 100 g
    64437
    Osavi Collagen Peptides, Włosy, Skóra i Paznokcie, proszek kolagenowy (zdrowe włosy, skóra i paznokcie), 2,5 g
    Osavi Collagen Peptides, Włosy, Skóra i Paznokcie, proszek kolagenowy (zdrowe włosy, skóra i paznokcie), 2,5 g
    Dostępny (2 szt.)
    4,99 zł
    Cena jednostkowa: 199,60 zł / 100 g
    64434
    Osavi Collagen Peptides Joint & Bones, kolagen (zdrowe stawy i mocne kości), 153 g
    Układ ruchu
    Osavi Collagen Peptides Joint & Bones, kolagen (zdrowe stawy i mocne kości), 153 g
    Dostępny (>5 szt.)
    78,99 zł
    Cena jednostkowa: 51,63 zł / 100 g
    46059
    Osavi Collagen Peptides Tendons & Ligaments, kolagen (zdrowie ścięgien i więzadeł), 150 g
    Układ ruchu
    Osavi Collagen Peptides Tendons & Ligaments, kolagen (zdrowie ścięgien i więzadeł), 150 g
    Dostępny (>5 szt.)
    59,99 zł
    Cena jednostkowa: 39,99 zł / 100 g
    46062
    Osavi Collagen Peptides, Hair, Skin & Nails, kolagen w proszku (zdrowe włosy, skóra i paznokcie), 150 g
    Osavi Collagen Peptides, Hair, Skin & Nails, kolagen w proszku (zdrowe włosy, skóra i paznokcie), 150 g
    Dostępny (4 szt.)
    81,99 zł
    Cena jednostkowa: 54,66 zł / 100 g
    46056

    Kontrolki listy

    Paginacja

    Jesteś na stronie 1 z 2.

    • 1
    • 2
    61 pozycji razem
    Do góry

    Jaki jest najważniejszy białko w ciele?

    Kolagen jest najpowszechniejszym białkiem w ludzkim ciele. Szacuje się, że stanowi około 25–30% wszystkich białek obecnych w organizmie. Należy do tzw. białek strukturalnych, czyli białek, których główną rolą jest tworzenie i utrzymywanie struktury różnych tkanek. Z chemicznego punktu widzenia kolagen składa się ze specyficznej kombinacji aminokwasów, przede wszystkim glicyny, proliny i hydroksyproliny. Te aminokwasy tworzą charakterystyczną potrójną helisę (triple helix), która jest typowa właśnie dla cząsteczek kolagenu. Dzięki tej strukturze kolagen może tworzyć długie i mocne włókna, które są naturalną częścią wielu tkanek w ludzkim ciele. W organizmie ludzkim istnieje ponad 20 typów kolagenu, z których najbardziej znane to typ I, II i III. Typy te różnią się swoją strukturą i miejscem występowania w ciele. Kolagen stanowi więc podstawowe białko budulcowe tkanek łącznych, gdzie tworzy złożoną sieć włókien. Ciekawostką jest, że kolagen nie jest pojedynczą cząsteczką, lecz całą grupą białek strukturalnych, które są w organizmie stale syntetyzowane i jednocześnie naturalnie rozkładane. Proces ten jest częścią normalnego metabolizmu białek i należy do naturalnych mechanizmów biologicznych ludzkiego organizmu.

    Dlaczego w przypadku kolagenu ważne jest przemyślane połączenie z witaminą C?

    Podczas tworzenia kolagenu w ludzkim ciele ważną rolę odgrywa również witamina C (kwas askorbinowy). Jest ona istotnym kofaktorem enzymów uczestniczących w biochemicznym procesie syntezy kolagenu. W trakcie tego procesu zachodzi tzw. hydroksylacja aminokwasów proliny i lizyny, czyli reakcje umożliwiające powstanie stabilnej struktury kolagenu. To właśnie tutaj wchodzi w grę witamina C, która jest niezbędna do prawidłowego działania enzymów prolyl-hydroksylazy i lysyl-hydroksylazy. Bez odpowiedniej ilości witaminy C te reakcje enzymatyczne nie mogłyby przebiegać optymalnie, co wpłynęłoby na samą strukturę i stabilność włókien kolagenowych. Z tego powodu witamina C jest od dawna kojarzona z metabolizmem kolagenu i często stanowi składnik produktów zawierających kolagen. W praktyce oznacza to, że przy formułowaniu suplementów diety lub produktów spożywczych z kolagenem często wykorzystuje się połączenie kolagenu i witaminy C, które odzwierciedla naturalne procesy biochemiczne zachodzące w ludzkim organizmie. Ta synergia wynika z wiedzy nowoczesnej biochemii żywienia oraz długotrwałych badań nad metabolizmem białek strukturalnych.

    Stopka

    BrainMarket.pl

    Kontakt

    • info@brainmarket.pl
    • +48 732 108 285
    • https://www.facebook.com/brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • https://www.youtube.com/@brainmaxpolska
    • @brainmaxpolska

    Odbierz newsletter

    Wpisz swój e-mail, a my będziemy przesyłać ci informacje na temat nowych produktów na naszym e-shop.

    Nie wypełniaj tego pola

    Podając swój adres e-mail, zgadzasz się z zasadami ochrony danych osobowych.

     

    Informacje dla Ciebie

    • Kontakty
    • Twoje ulubione produkty
    • Dostawa i płatność
    • Reklamacje i zwroty
    • Najczęściej pytacie

    O firmie

    • Kontakty
    • Dla influencerów
    • Współpraca hurtowa dla firm

    Nasze projekty

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Zapisz się do newslettera

    i otrzymuj porady dotyczące zdrowego stylu życia, ekskluzywne promocje oraz informacje o nowych produktach – wystarczy podać e-mail.

    Śledź nas w mediach społecznościowych:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Znajdziesz nas w 10 krajach Europy:
    PL PL
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    • Zasady przetwarzania danych osobowych
    • Regulamin
    • Cookies
    • Stworzone przez Shoptet Premium
    Ponad 200 000 zweryfikowanych opinii
    Nasze produkty są testowane laboratoryjnie
    Ponad 900 000 zrealizowanych zamówień
    Darmowa dostawa od 159 zł
    Shoptet PremiumOpracował Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Edytuj ustawienia plików cookie