Suszone mięso

Dla miłośników suszonego mięsa przygotowaliśmy kategorię, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Można znaleźć suszone mięso i grzyby, takie jak boczniak czy shiitake. Jerky to doskonała alternatywa dla przekąsek zarówno dla miłośników mięsa, jak i wegetarian. Jerky można delektować się o każdej porze dnia. Dzięki suszeniu produkty zachowują wszystkie swoje wartości odżywcze.

Najczęściej sprzedawane

25 g
 
13 zł
523 bily maly
 
13 zł
3 pozycji razem

Dla miłośników mięsa przygotowaliśmy kategorię, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Suszone mięso to doskonały sposób na delektowanie się mięsem w podróży, ale także o każdej porze dnia. Dzięki suszeniu mięso zachowuje wszystkie swoje wartości odżywcze.

Dlaczego suszone mięso?

Jeśli chodzi o skład suszonego mięsa, nie trzeba być ekspertem. Odpowiednio przygotowane suszone mięso jest tylko z dodatkiem soli lub ziół, które tylko podkreślają końcowy smak mięsa. Wysokiej jakości suszone mięso nie powinno zawierać glutaminianu. Suszone mięso doskonale sprawdza się w podróży, nadaje się na dietę niskowęglowodanową lub jako przekąska po treningu czy do programu wieczornego. Do wyboru jest wołowina lub wieprzowina, ale znaleźć tutaj możesz też mięso z indyka.

  • Jakościowa szybka przekąska.
  • Świetnie sprawdzi się w podróży, ponieważ zmieści się w każdym plecaku.
  • Dzięki suszeniu mięso zachowuje wszystkie swoje wartości odżywcze.