Navrhij nowy produkt i zdobądź 340 zł!

Zaprojektuj nowy produkt i zdobądź
voucher na 340 zł
Brakuje Ci w naszej ofercie produktu, który może już kupujesz gdzie indziej? Daj nam znać, my rozważymy Twój pomysł i jeśli zdecydujemy się na jego wprowadzenie do oferty, a Ty będziesz pierwszą osobą, która go zaproponowała, otrzymasz nagrodę w wysokości 340 zł!
1
Daj nam znać
Poleć nam produkt, którego jeszcze nie sprzedajemy, a uważasz, że powinniśmy.
2
Przemyślimy Twój pomysł
Rozważymy, czy produkt będzie interesujący dla innych klientów i czy spełnia nasze kryteria.
3
Otrzymasz nagrodę
Jeśli uznamy, że produkt jest odpowiedni, wprowadzimy go do oferty, a Ty otrzymasz nagrodę.
Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Jakiego produktu Ci u nas brakuje?
Dziękujemy za wypełnienie formularza!
Bardzo doceniamy Twój czas i pomysł. Zarejestrowaliśmy go pomyślnie. W przypadku, gdy zdecydujemy się na wprowadzenie tego produktu do oferty, a Twój pomysł był jednym z pierwszych, wyślemy Ci obiecaną nagrodę. Bardzo dziękujemy za współpracę!
 

Jak to działa?

Masz pomysł na nowy produkt? Podziel się nim z nami.

Twoje pomysły są dla nas inspiracją! Wypełnij formularz i podziel się swoją myślą na nowy suplement diety, który chciałbyś zobaczyć w naszej ofercie. Twoje rekomendacje mogą posunąć nasze portfolio suplementów o krok naprzód.

Produkt sprawdzimy i przetestujemy

Każdy nowy pomysł dokładnie sprawdzamy. Przeprowadzamy szczegółowe testy i analizy, aby upewnić się, że produkt jest rzeczywiście wysokiej jakości i bezpieczny dla naszych klientów. Twoje rekomendacje są dla nas cenne i motywują nas do ciągłego doskonalenia.

Masz pomysł na nowy produkt? Podziel się nim z nami.

Jeśli Twój pomysł przejdzie test, chętnie wprowadzimy go do naszej oferty. A jako podziękowanie za Twoją pomoc, wręczymy Ci voucher na 340 zł! Twoja pomoc może przynieść nowe możliwości dla naszych klientów i przyczynić się do ich ogólnego zdrowia i dobrobytu.