Ciąża

Skóra w czasie ciąży nie może obejść się bez wysokiej jakości olejków, zwłaszcza przeciw rozstępom. W tym okresie pielęgnacja naturalnymi produktami jest niemal nieunikniona, gdyż wszystkie substancje docierają przez skórę do dziecka. Pielęgnacja naturalnymi olejkami jest skuteczna i bardzo łagodna.

Wiele rzeczy się zmienia w czasie ciąży, a skóra nie jest wyjątkiem. Jest pod nieustanną presją, zarówno z rosnącym brzuszkiem, jak i gdziekolwiek indziej skóra dostaje nieźle w kość. W czasie ciąży skóra może się bardziej wysuszać lub być bardziej podatna na podrażnienia.

Największym przerażeniem są prawdopodobnie rozstępy, które mogą pojawić się przy przybieraniu na wadze i zatrzymywaniu dużej ilości wody. Są to początkowo małe blizny, które z czasem mogą się powiększać. Aby zminimalizować pojawianie się rozstępów, należy od samego początku dbać o skórę. Idealnym wyborem są naturalne olejki pielęgnujące, które nie tylko zmiękczają skórę, ale także ją odżywiają. Kilka z nich oferujemy w tej kategorii i wierzymy, że bardzo dobrze zadbają o Twoją skórę!