Soki i syropy

Najczęściej sprzedawane

7 pozycji razem
cekankovy sirup 250ml JPG
14,10 zł
38778
cekankovy sirup 500ml JPG
26,60 zł
39273
cekorig1258 6452/779
cs350g 6452/1050

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was naturalne syropy i soki. Do wyboru soki z aronii, kurkumy i cytryny, a także syropy takie jak syrop z daktyli i cykorii, syrop kokosowy czy syrop klonowy. Możesz ich używać wszędzie tam, gdzie dodajesz klasyczny cukier rafinowany. Syropy i soki nie zawierają konserwantów, dodatków ani barwników.

Magia naturalnych syropów

Alternatywy cukru dosłownie eksplodowały w ostatnich latach. Syropy nie są wyjątkiem. Klienci bardzo często poszukują alternatywnych źródeł słodzików, które mogą konkurować z tradycyjnym cukrem rafinowanym, zarówno pod względem słodyczy, jak i konsystencji czy koloru. Syropy przeżywają boom, ponieważ ich użycie jest często lepsze niż klasycznego cukru. Nadają się do słodzenia zarówno gorących, jak i zimnych napojów, ale znalazły swoje miejsce również w kuchni podczas pieczenia czy przygotowywania naleśników. Biorąc pod uwagę, że dla wielu osób ograniczenie cukru rafinowanego jest poza ich możliwościami, konieczne jest dobranie takich słodzików, które będą Ci odpowiadać. Jest to szczególnie ważne, aby przejście nie było drastyczne i było łatwe do utrzymania dla wszystkich. Dziś przedstawimy trzy syropy: klonowy, daktylowy i z agawy.

Nie trzeba dodawać, że są to nadal słodziki i powinniśmy również podejść do tego w ten sposób i nie przesadzać z nimi. Ponieważ syropy są pochodzenia roślinnego, nadają się również dla wegan.