Blight Hair Grower, Wsparcie wzrostu włosów i ochrona przed wypadaniem

Kod: 34311
1 588,25 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Nieinwazyjna, prosta terapia stymulująca wzrost i witalność włosów . Zwarzyć Hodowca włosów wykorzystuje światło czerwone wnikając bezpośrednio do mieszków włosowych. Wspomaga tym samym wymianę składników odżywczych i energii komórkowej, co prowadzi do poprawy zaopatrzenia w składniki odżywcze istniejących włosów , przywrócenia podaży niedostatecznie odżywionych cebulek (które nie są już w stanie wytworzyć widoczne włosy), a także powstawanie nowych włosów tam, gdzie już się pojawiły. Przerzedzone, słabe lub cienkie włosy należą już do przeszłości, podobnie jak nadmierne wypadanie.

Obecnie przeprowadzono już tysiące badań nad pozytywnym wpływem czerwonego światła na zdrowie skóry i przeciwdziałanie jej procesom starzenia. Wykorzystanie światła do poprawy zdrowia włosów było logicznym krokiem w ewolucji dzięki ponad rocznym badaniom oferujemy je teraz jako jedyne w eleganckim , wygodnym i dyskretnym wykonaniu .

Z Blight Hair Grower potrzebuje tylko 30 minut dziennie, 3 razy w tygodniu, aby w widoczny sposób przywrócić wzrost. Wszystko możesz łatwo zrobić w zaciszu własnego domu , biura lub samochodu, bez negatywnego wpływu na zdrowie skóry głowy. Cały zabieg jest bezbolesny , nie zwiększa wrażliwości skóry głowy i nie wykorzystuje żadnych szkodliwych substancji . Jest to również interesujące w rozwiązywaniu genetycznych form wypadania włosów (łysienie androgenowe).

Regularna pielęgnacja pozwala nie tylko wzmocnić włosy, ale także odwrócić ich wypadanie i przyspieszyć odrost .

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Blight Hair Grower, wspomaganie wzrostu i wypadania włosów

Dlaczego włosy wypadają? Stres , predyspozycje genetyczne , nadmierna ekspozycja na chemikalia (w tym złe kosmetyki), leki, złe odżywianie czy ciąża. Czynników jest wiele, ale wynik jest ten sam. Cienkie i osłabione włosy, a nawet ich całkowita utrata .

Blight Hair Grower to proste rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet . Wystarczy założyć nakładkę i włączyć . Diody w nasadce Blight działają z bezpośredniej odległości na włosy i mieszki włosowe z ogromną energią świetlną przekraczającą wartość 200 mW/ cm2 . Emitowane światło o trzech specjalnych długościach fal Fale 630, 850 i 940 nm stymulują metabolizm mieszków włosowych, co skutkuje ponownym wzrostem włosów . Podczas wypadania tracisz włosy, ale nie mieszki włosowe . W każdym mieszku włosowym znajduje się cebulka włosowa, z której wyrosną nowe włosy, jeśli będzie im wystarczająca ilość energii i składników odżywczych .

Dzięki temu przy regularnym i długotrwałym stosowaniu czapka z zarazą jest w stanie stopniowo przywrócić nawet całkowicie znikniętą zarazę . Wykorzystaliśmy lata badań nad czerwonym światłem, aby uzyskać maksymalny efekt . Połączenie trzech długości fali światła (jednej w zakresie czerwieni i dwóch w zakresie podczerwieni) zapewnia przenikanie energii bezpośrednio do mieszków włosowych , brodawek i cebulek . Więcej energii zapewnia szybszą regenerację , a to prowadzi do wzrostu nowych włosów z uśpionych wcześniej mieszków włosowych .

4
2

Włosy potrzebują dodatkowej energii!

Połączyliśmy różne mechanizmy działania, aby uzyskać efekt synergiczny . Energia przenikająca do korzeni przyspiesza ich regenerację , ładując nasze komórkowe elektrownie, mitochondria. Mitochondria wytwarzają ATP (energię), która powoduje, że poszczególne komórki w mieszku włosowym zwiększają swoją aktywność, w tym szybkość replikacji . Wzrośnie także produkcja kolagenu , który działa antyoksydacyjnie i pomaga w walce ze stresem oksydacyjnym wywołanym przez wolne rodniki. W wolne rodniki uszkadzają mieszki włosowe , przyczyniając się do ich niezdolności do utrzymania zdrowych włosów. Zwiększona zawartość kolagenu oznacza mniejsze uszkodzenia oksydacyjne, co może prowadzić do zwiększonego wzrostu włosów .

Zwiększa się również tworzenie nowych naczyń włosowatych , co poprawia przepływ krwi w skórze głowy i dostarcza tlen i składniki odżywcze do mieszków włosowych. Ma to kluczowe znaczenie dla wzrostu. A także drenaż odpadów metabolicznych , które (jeśli nie działają prawidłowo) mogą prowadzić do uszkodzenia mieszków włosowych. Usuwanie odpadów znacznie przyspiesza także światło.

Wypromieniowana energia zmienia zwykłą wodę (H 2 O) w całym organizmie do czwartego stanu wody H 3 O 2 - EZ water . Woda ta ma niższą lepkość i dzięki temu może szybciej przepływać (w postaci wody, krwi i innych płynów ustrojowych) przez nasz układ limfatyczny, co również pomaga w dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych i usuwaniu niepożądanych toksyn .

Czy interesujesz się...?

zdrowie włosów

mocne i mocne włosy

zatrzymanie wypadania włosów

odrost już utraconych włosów

✓ odżywienie Twoich włosów

przyspieszenie produkcji kolagenu

✓ zdrowie skóry

przeciwdziała starzeniu

2

Jak używa się czapki?

Piękno tkwi w prostocie . Czapka posiada tylko dwa guziki. Jeden włącza i wybiera długości fal, a drugi służy do ustawiania intensywności. Jednokrotne naciśnięcie przycisku zasilania ustawi tryb główny, w którym aktywujesz wszystkie 3 długości fal . Drugim naciśnięciem możesz wybrać tryb, w którym włączone jest tylko czerwone światło, a podczerwień jest wyłączona. Trzecie naciśnięcie przełącza nasadkę w tryb czystej podczerwieni (promieniowanie podczerwone nie jest widoczne gołym okiem). Zalecamy stosowanie kombinacji światła czerwonego i podczerwieni . Czwarte naciśnięcie przycisku zasilania wyłącza nasadkę. Nasadkę można także ustawić w tryb impulsu świetlnego , przytrzymując przycisk zasilania przez ponad 3 sekundy. Drugi przycisk (z kołem zębatym) służy do zmiany trybów: małej mocy (50% mocy maksymalnej), średniej mocy (75%) i dużej mocy (100%). Nasadka posiada zintegrowany timer i wyłącza się automatycznie po 15 minutach terapii. Nie przekraczać całkowitego czasu terapii wynoszącego 30 minut dziennie . Aby zobaczyć widoczny efekt należy przestrzegać regularności . Aktywacja uśpionych mieszków włosowych wymaga czasu, a niezależny wzrost włosów dzieli się na kilka faz, których nie można przyspieszyć. Pierwsze znaczące rezultaty mogą pojawić się już po dwóch-trzech miesiącach regularnego stosowania, na ogólny efekt należy się spodziewać sześciu miesięcy stosowania.

Czapki nie można zasilać poprzez USB np. z komputera, samochodu czy powerbanku (brak w zestawie).

Światło czerwone i bliskie podczerwieni

Grube i gęste włosy

Wzrost zupełnie nowych włosów

PRZESTAŃ przerzedzać się włosami

Tworzenie nowych naczyń włosowatych

Ponad 50 tysięcy badań

Obecnie istnieje ponad 50 000 badań klinicznych potwierdzających pozytywne korzyści terapii LLLT. ( 1 )

Specyfikacja produktu

Liczba diod LED

150 szt

Wydajność diody

0,5 W

Moc promieniowania w odległości 0 cm od diody (mW/cm2)

> 200 mW/ cm2

Długości fal i stosunek diod

630 + 850 + 940 nm = 1:1:1

Pulsacja

10 Hz (ustawienie opcjonalne)

Moc promieniowania w odległości 0 cm od diody (mW/cm2)

> 200 mW/ cm2

Regulowane tryby oświetlenia

Tak

Regulator czasowy

15 minut

Masa

0,18 kg

Regulowany rozmiar

Tak

Materiał

Tkanina i plastik

Kraj pochodzenia

Opracowany w Czechach, wyprodukowany w Chinach.

Certyfikaty

CE, RoHS

Pole elektromagnetyczne

0 dot

Opakowanie: Hodowla włosów , kabel zasilający, instrukcja obsługi

Uwaga:

Diody IR emitują tylko drobne promieniowanie widzialne. Czapka nie jest wodoodporna. Podczas terapii uwalniane jest ciepło resztkowe, ale jest ono bardzo małe.

Produkty Blight posiadają certyfikaty CE, FCC, RoHS , ale nie są zarejestrowane jako wyroby medyczne. Nie służy do diagnozowania, leczenia i zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Nie zastępują konwencjonalnego leczenia. W przypadku problemów zdrowotnych zawsze zwracaj się o pomoc do wykwalifikowanego lekarza. Wykorzystane badania są źródłem informacji, a nie przewodnikiem po leczeniu.

Zasoby:

1) SLOAN, Marek. Terapia światłem czerwonym: cudowne lekarstwo . 2019. ISBN 9780994741868.

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: