Zaraza hodowca włosów

Kod: 34311
1 710,20 zł –22 % 1 330,10 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

mieć mocne i gęste włosy nigdy nie było prostsze . Zwarzyć Hodowca włosów używa czerwonego światła wnikając bezpośrednio w mieszki włosowe. W ten sposób wspomaga wymianę składników odżywczych i energii komórkowej, co prowadzi do poprawy zaopatrzenia w składniki odżywcze istniejących włosów , odnowienia zaopatrzenia w niedożywione korzenie (które nie są już w stanie wytwarzać widoczne włosy), a także powstawanie nowych włosów tam, gdzie już się pojawiły. Przerzedzone, słabe lub cienkie włosy to już przeszłość, podobnie jak nadmierne wypadanie włosów.

Obecnie istnieją tysiące badań dotyczących pozytywnego wpływu czerwonego światła na zdrowie skóry i jej działanie przeciwstarzeniowe. Wykorzystanie światła do poprawy zdrowia włosów było logicznym krokiem w ewolucji, dzięki ponad rocznym badaniom teraz oferujemy go jako jedyny w eleganckim , wygodnym i dyskretnym designie .

Z Blight Hair Grower potrzebuje tylko 30 minut dziennie, 3 razy w tygodniu , aby widocznie przywrócić wzrost. Wszystko możesz zrobić z łatwością w zaciszu swojego domu , biura lub samochodu bez negatywnego wpływu na zdrowie skóry głowy. Cały zabieg jest bezbolesny , nie zwiększa wrażliwości skóry głowy i nie wykorzystuje żadnych szkodliwych substancji . Jest również interesujący w rozwiązywaniu genetycznych form wypadania włosów (łysienie androgenowe).

Dzięki regularnej pielęgnacji możesz nie tylko wzmocnić włosy, ale także odwrócić ich wypadanie i przyspieszyć odrost .

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Zaraza hodowca włosów

Dlaczego włosy wypadają? Stres , predyspozycje genetyczne , nadmierna ekspozycja na chemikalia (w tym złe kosmetyki), leki, złe odżywianie lub ciąża. Jest kilka czynników, ale wynik jest jedyny. Cienkie i osłabione włosy lub nawet ich całkowita utrata .

Blight Hair Grower to proste rozwiązanie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet . Wystarczy założyć czapkę i ją włączyć . Diody w nasadce Blight działają na włosy i mieszki włosowe z bliskiej odległości z ogromną energią świetlną przekraczającą wartość 200 mW/ cm2 . Emitowane światło o trzech specjalnych długościach fal 630, 850 i 940 nm stymulują metabolizm mieszków włosowych , co skutkuje przywróceniem wzrostu włosów . Tracisz włosy podczas wypadania włosów, ale nie mieszki włosowe . W każdym mieszku włosowym znajduje się cebulka, z której wyrastają nowe włosy z wystarczającą ilością energii i składników odżywczych .

Dzięki temu, przy regularnym i długotrwałym stosowaniu czapka Blight może stopniowo powracać nawet do całkowicie utraconego ciała . Wykorzystaliśmy wiele lat badań nad czerwonym światłem, aby uzyskać maksymalny efekt . Połączenie trzech długości fal światła (jednej w kolorze czerwonym i dwóch w widmie podczerwonym) zapewnia przenikanie energii bezpośrednio do mieszków włosowych , brodawek i cebulek włosowych. Więcej energii zapewnia szybszą regenerację , a to prowadzi do wzrostu nowych włosów z wcześniej uśpionych mieszków włosowych .

4
2

Włosy potrzebują dodatkowej energii!

Połączyliśmy różne mechanizmy działania, aby uzyskać efekt synergii . Energia wnikająca do korzeni przyspiesza ich regenerację , ładując nasze mitochondria komórkowe. Mitochondria produkują ATP (energię), dzięki czemu poszczególne komórki w mieszkach włosowych zwiększają swoją aktywność, w tym tempo replikacji . Wzrośnie również produkcja kolagenu , który działa jako przeciwutleniacz i pomaga zwalczać stres oksydacyjny wywołany przez wolne rodniki. W Rodniki olejowe uszkadzają mieszki włosowe , co przyczynia się do ich niezdolności do utrzymania zdrowych włosów. Zwiększona zawartość kolagenu oznacza mniejsze uszkodzenia oksydacyjne, co może prowadzić do zwiększonego wzrostu włosów .

Zwiększa się również tworzenie nowych naczyń włosowatych , co poprawia przepływ krwi przez skórę głowy oraz dostarcza tlen i składniki odżywcze do mieszków włosowych. Ma to kluczowe znaczenie dla wzrostu. A także usuwanie odpadów metabolicznych , które (jeśli nie działają prawidłowo) mogą prowadzić do uszkodzenia mieszków włosowych. Unieszkodliwianie odpadów jest również znacznie przyspieszane przez światło.

Wypromieniowana energia zamienia zwykłą wodę (H 2 O) w całym organizmie w 4 stan wody H 3 O 2 - woda EZ . Ta woda ma mniejszą lepkość i może szybciej przepływać (w postaci wody, krwi i innych płynów ustrojowych) przez nasz układ limfatyczny, co również pomaga w dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych i niepożądanych toksyn .

Czy interesujesz się ....?

zdrowie włosów

Mocne i jędrne włosy

zatrzymanie wypadania włosów

odrost już utraconych włosów

✓ Odżywiaj włosy

przyspieszenie produkcji kolagenu

✓ zdrowie skóry

odmładzanie

2

Jak używana jest czapka?

W prostocie jest piękno . Czapka ma tylko dwa guziki. Jeden włącza się i wybiera długości fal, a drugi służy do regulacji intensywności. Jednokrotne naciśnięcie przycisku zasilania powoduje ustawienie trybu głównego, w którym aktywujesz wszystkie 3 długości fal . Drugim naciśnięciem możesz wybrać tryb, w którym świeci tylko czerwone światło, a podczerwień jest wyłączona. Trzecie naciśnięcie przełącza nasadkę w tryb czystej podczerwieni (promieniowanie podczerwone nie jest widoczne gołym okiem). Zalecamy używanie kombinacji światła czerwonego i podczerwieni . Czwarte naciśnięcie przycisku zasilania wyłącza nasadkę. Nasadkę można również ustawić w tryb impulsu świetlnego, przytrzymując przycisk zasilania przez ponad 3 sekundy. Drugi przycisk (z kołem zębatym) służy do zmiany trybów: tryb niskiego poboru mocy (50% maksymalnej mocy), tryb średniej mocy (75%) i tryb wysokiej mocy (100%). Nasadka ma wbudowany zegar i automatycznie wyłącza się po 15 minutach terapii. Nie przekraczać całkowitego czasu trwania terapii 30 minut dziennie . Aby zobaczyć widoczny efekt, należy postępować zgodnie z regularnością . Aktywacja uśpionych mieszków włosowych wymaga czasu, a samodzielny wzrost włosów dzieli się na kilka faz, których nie można przyspieszyć. Pierwsze znaczące rezultaty mogą pojawić się w ciągu dwóch do trzech miesięcy regularnego stosowania, na ogólny wynik należy liczyć na sześć miesięcy użytkowania.

Nakładka jest słabo zasilana przez USB , np. z komputera PC, samochodu lub powerbanku (brak w zestawie).

Czerwone i bliskie światło podczerwone

Mocne i gęste włosy

Wzrost zupełnie nowych włosów

PRZESTAŃ przerzedzać się włosy

Powstawanie nowych naczyń włosowatych

Ponad 50 000 badań

Obecnie istnieje ponad 50 000 badań klinicznych potwierdzających pozytywne korzyści terapii LLLT. ( 1 )

Specyfikacja produktu

Liczba diod LED

150 sztuk

Moc LED

0,5 W

Moc promieniowania w odległości 0 cm od diody (mW/cm2)

>200mW/ cm2

Długości fal i stosunek diod

630 + 850 + 940 nm = 1: 1: 1

Pulsacja

10 Hz (ustawienie opcjonalne)

Moc promieniowania w odległości 0 cm od diody (mW/cm2)

>200mW/ cm2

Regulowane tryby oświetlenia

tak

Regulator czasowy

15 minut

Masa

0,18 kg

Regulowany rozmiar

tak

Materiał

Tkanina i plastik

Kraj pochodzenia

Opracowany w Czechach, wyprodukowany w Chinach.

Certyfikaty

CE, RoHS

EMF

0 OT

Uszczelka: Hodowca włosów , przewód zasilający, instrukcja obsługi

Uwaga:

Diody IR emitują jedynie subtelne promieniowanie widzialne. Czapka nie jest wodoodporna. Podczas terapii uwalniane jest ciepło resztkowe, ale jest ono bardzo niskie.

Produkty Blight posiadają certyfikaty CE, FCC, RoHS, ale nie są zarejestrowane jako wyroby medyczne. Nie służy do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Nie zastępują klasycznego leczenia. Zawsze szukaj pomocy wykwalifikowanego lekarza w przypadku problemów zdrowotnych. Wykorzystane badania są źródłem informacji, a nie przewodnikiem po leczeniu.

Zasoby:

1) SLOAN, Mark. Terapia czerwonym światłem: cudowna medycyna . 2019. ISBN 9780994741868.

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: