Blight Antiage Mask, Pielęgnująca maska do twarzy LED

Kod: 6452/375
441,05 zł
Dostępny (3 szt)

Bestseller w dziedzinie pielęgnacji skóry doczekał się długo oczekiwanej kontynuacji. Blight Antiage Mask II. generacja została stworzona dla każdego, kto nie chce znosić oznak starzenia się skóry takich jak zmarszczki, różnice w pigmentacji czy niska elastyczność skóry, a także dla każdego kto cierpi na trądzik.(12) i inne podobne choroby skóry w okolicy twarzy.

W ostatnich latach terapia światłem czerwonym stała się główną bronią w walce z utratą produkcji kolagenu, głównie za granicą(4). Dzięki całkowitemu bezpieczeństwu ta nieinwazyjna i bezbolesna metoda stała się również popularna wśród wielu zagranicznych celebrytów i wreszcie przeniknęła do czeskich salonów kosmetycznych i gospodarstw domowych. Działanie światła jest całkowicie naturalne dla naszych komórek i jest maksymalnie skuteczne nawet bez dodatku chemii.

Dzięki zintegrowanej baterii maska może być używana praktycznie wszędzie, tam, gdzie jej potrzebujesz, na przykład w podróży służbowej, w biurze lub podczas relaksu na ulubionej sofie.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Podaruj swojej skórze nową energię i życie!

To naturalne, że wraz z wiekiem zmniejsza się zdolność naszej skóry do samoodnowy. I wszyscy znamy konsekwencje. Dzieje się tak ze względu na zmniejszającą się wydajność procesów kontrolujących produkcję kolagenu. Kolagen jest głównym budulcem, spoiwem naszych tkanek, który decyduje o ich elastyczności i pełności. W przypadku braku kolagenu skóra stanie się cieńsza, co powoduje pogłębianie się zmarszczek i starzenie się skóry.

Świetne wprowadzenieMaskaV3
maska-krabicev2

Jak działa maska ?

dostarcza komórkom skóry energii. Więcej energii = większa produkcja kolagenu i elastyny, więcej energii = szybsza regeneracja, więcej energii = zmniejszenie lepkości krwi i płynów ustrojowych = szybsze dostarczanie składników odżywczych i usuwanie toksyn. Więc więcej energii to przywrócenie zdrowia i związany z tym młodzieńczy wygląd Twojej twarzy.

Pielęgnacja skóry jest na pierwszym miejscu.

Dbanie o skórę wymaga regularności, która staje się prosta dzięki wbudowanej, długo działającej baterii, niewielkiej wadze i kompaktowości. Nowy ulepszony model maski pojawia się dokładnie rok po wydaniu pierwszego modelu. Dzięki innowacjom technologicznym udało nam się zwiększyć wydajność o 30%, co oznacza szybsze i wyraźniejsze efekty w pielęgnacji skóry.

maska-tess-test_1
maskaV3m3

Jak używa się maska?

Przynajmniej 3 razy w tygodniu (najlepiej raz dziennie) wystawiaj się na działanie światła przez 5-30 minut. Może być konieczne przedłużenie okresu użytkowania. To zależy od stanu i kondycji Twojej skóry. Przed terapią dokładnie oczyść skórę. Po użyciu zdezynfekuj maskę. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym w prosty sposób ustawisz czas i rodzaj terapii. Całkowity czas terapii na dzień nie powinien przekraczać 60 minut. Dodatkowo, dzięki możliwości wyboru spośród 8 rodzajów światła, każdy może znaleźć rozwiązanie dla swojej skóry.

Jak czerwone światło może zwalczać zmarszczki?

Kiedy światło wnika w górne warstwy głębiej w skórę, jego energia zwiększa krążenie składników odżywczych i pomaga tworzyć nowe naczynia włosowate. Wspomaga to metabolizm fibroblastów (fibroblasty to komórki w naszej skórze, które syntetyzują kolagen, utrzymują tkankę łączną i są integralną częścią procesu gojenia się ran). Czerwone światło terapeutyczne w naturalny sposób podnosi poziom własnego kolagenu, który jest dla organizmu o wiele lepszy niż kolagen obcy dostarczany przez dietę i suplementację( 4).

MaskaLionPrzejście2
krzyż

Pomaga łagodzić uszkodzenia skóry

stymuluje kolagen

Stymuluje tworzenie kolagenu i zwalcza zmarszczki

komórki

Pomaga w regeneracji komórek

Gwarancja 30 dni-256

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Jesteśmy tak pewni jakości i funkcjonalności naszego panelu, że oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Ponad 50 tysięcy studiów

Obecnie istnieje ponad 50 000 badań klinicznych potwierdzających pozytywne korzyści terapii LLLT. (1) Światło czerwone i bliskie podczerwieni pomaga złagodzić ból, zmniejszyć stany zapalne, zwiększyć wyniki sportowe, pomóc w regeneracji komórek, stymulować produkcję kolagenu i promować elastyczność skóry.

maska-krabicev1
stary
 

Idealna

Już po 14 dniach stosowania maseczki codziennie przez 30 minut moje łuskowate, zaczerwienione czoło znacznie się poprawiło, nawet zmarszczki powoli się wygładzają. Maksymalna satysfakcja z produktu. Lenka, 54 lata.

 

ucinky cerveneho svetla_pl
mozliwe efekty swiatla wedlug dlugosci fali_infografila_pl

Sprawdzona wysoka jakość

Certyfikaty Blight Antiagemask

BLIGHT SMILE JEDNODUCHA TECHNOLOGIE TVORBY KOLAGENU_pl

Dane techniczne:

Liczba diod LED

50 sztuk

Liczba diod NIR

5 sztuk

Długości fal

630, 470, 520, 590, 850 nm

Czas ładowania

3 godz

Żywotność baterii

1,5 godz

Żywotność

100 000 godzin

Pojemność baterii

1100 mAh

Rozmiar (wysokość, szerokość, głębokość)

200x175x95mm

Masa

295 gramów

Czas terapii

5 - 30 minut

Materiał

plastik, silikon

Kraj pochodzenia

Opracowana w Czechach, wyprodukowana w Chinach

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

 

Zawartość Paczki:

    • Blight Maska z pilotem
    • Przewód zasilający
    • Instrukcja obsługi

Uwaga:

W celu pełnego naładowania zalecamy ładowanie maski bezpośrednio z sieci, a nie przez USB, przez ok. 6h. Wskaźnik ładowania zapala się dopiero po rozpoczęciu ładowania, a następnie wyświetlacz wyłącza się.

Diody IR nie emitują promieniowania widzialnego. Maska nie jest wodoodporna.

Produkty Blight posiadają certyfikaty CE, FCC, RoHS, ale nie są zarejestrowane jako wyroby medyczne. Nie służy do diagnozowania, leczenia i zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Nie zastępują konwencjonalnego leczenia. Zawsze szukaj pomocy wykwalifikowanego lekarza w przypadku problemów zdrowotnych. Wykorzystane badania są źródłem informacji, a nie przewodnikiem po leczeniu.

Zdroje:

1) WHITTEN, Ari. The Ultimate Guide To Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy for Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, and Brain Optimization. 2018. ISBN 9781721762828.

2) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

3) TAFUR, Joseph. Low-Intensity Light Therapy: Exploring the Role of Redox Mechanisms [online]. 2008 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2996814/

4) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial to Determine the Efficacy of Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction of Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

5) FERRARESI, Cleber. Photobiomodulation in human muscle tissue: an advantage in sports performance? [online]. 2016 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5167494/

6) HAMBLIN, Michael. Mechanisms and applications of the anti-inflammatory effects of photobiomodulation [online]. 2016 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5523874/

7) AVCI, Pinar. Low-Level Laser Therapy for Fat Layer Reduction: A Comprehensive Review [online]. 2013 [cit. 2021-01-08]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3769994/

8) IBRAHIM, Mohab. The Effect of Light Therapy on Chronic Pain [online]. [cit. 2021-01-19]. Dostupné z: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03677206. University of Arizona.

9) FERRARESI, Cleber. Effects of Light-Emitting Diode Therapy on Muscle Hypertrophy, Gene Expression, Performance, Damage, and Delayed-Onset Muscle Soreness [online]. [cit. 2021-01-19]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5026559/

10) B. COTLER, Howard. A NASA discovery has current applications in orthopaedics [online]. Dostupné také z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272231/

11) ASPREY, Dave. Bystrohlaví: A bulletproof plan to unlock your brain's full potential with biohacks. V Brně: Jota, 2019. ISBN 978-80-7565-576-9.

12) H GOLD, Michael. Clinical efficacy of home-use blue-light therapy for mild-to moderate acne [online]. [cit. 2021-02-22]. Dostępne z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22091799/

Parametry dodatkowe

Kategoria: Terapia światłem czerwonym
Rodzaj: Terapia światłem czerwonym

Blight Antiage Mask - BrainMarket.cz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
ML Avatar of author | 30.3.2023
Szczerze mówiąc podchodziłam do tego urządzenia sceptycznie. Ale po paru miesiącach faktycznie widać różnicę! Regularne naświetlanie jest niezbędne. Polecam ten produkt

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: