Blight Recovery Belt

Kod: 98731
587,47 zł
Dostępny (>5 szt)

Pas Blight Recovery zapewnia lokalną terapię światłem czerwonym do leczenia urazów i mikrourazów mięśni w mobilnym opakowaniu. Terapia światłem czerwonym może pomóc w regeneracji mięśni, stawów i ścięgien po wysiłku sportowym ( 5 ), złagodzić chroniczny ból 8 ) i zapalenie ( 6 ) oraz w gojeniu ran dzięki stymulacji kolagenu ( 4 ), ( 10 ).

Dla zamówień złożonych przed 18.12 gwarantujemy dostawę w terminie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Pas Blight Recovery jest odpowiedni dla osób:

  • Z przewlekłym bólem ( 8 ).
  • Mających na celu regenerację po wysiłku fizycznym ( 5 ) (sportowcy, osoby pracujące fizycznie).
  • Osoby zmagające się z konsekwencjami urazów fizycznych (bóle pleców, ścięgien, stawów) ( 5 ).
  • Dla osób chcących poprawić ogólny wygląd skóry, w tym złagodzić oznaki starzenia dzięki stymulacji kolagenu ( 4 ), ( 10 ).
  • Osoby zmagające się z zapaleniem ( 6 ).

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Red light panel Blight Recovery Belt

Red light panel Lokalne rozwiązywanie problemu napiętych i bolesnych miejsc

Do tej pory terapia światłem czerwonym była tematem pobocznym dla garstki biohakerów. Teraz jednak na scenę wchodzi nowe rozwiązanie w walce z miejscowymi bólami, zapaleniem ścięgien oraz w regeneracji napiętych partii mięśniowych.

wprowadzenie do odzyskiwania F9

 

Bez leków i chemii terapia światłem czerwonym może złagodzić miejscowe zapalenia, ból i przyspieszyć regenerację w celu szybszego powrotu do zdrowia po urazach fizycznych, takich jak ból pleców, naderwane mięśnie lub bóle stawów, w zaledwie 30 minut dziennie w zaciszu własnego domu, biura lub samochodu. Blight Recovery Belt może zainteresować każdego, kto zmaga się z tymi bolesnymi problemami. Jeśli próbowałeś już prawie wszystkiego, aby pozbyć się bólu, pas Blight Recovery może być dla Ciebie właściwym rozwiązaniem.

informacja- zaraza-b2

Jak działa terapia światłem czerwonym ?

W panelach Blight wykorzystuje się kombinację światła czerwonego i podczerwonego, sprawdzoną w wielu badaniach i szerokiej praktyce klinicznej. Wypromieniowują energię, która wnika bezpośrednio w skórę i głębsze tkanki, gdzie maksymalizuje energię komórkową (ATP), co ma decydujący wpływ na zdrowie i kondycję komórek. A ponieważ zdrowie komórkowe jest podstawą naszego zdrowia, powinien mieć to na celu każdy, kto chce zachować witalność do późnej starości.

regeneracja-ciemność

W jaki sposób terapia zmniejsza ból i ładuje komórki?

Terapia światłem stymuluje wewnętrzne układy endorfin i kannabinoidów (8), które mają bezpośredni wpływ na naszą percepcję bólu. Odpowiednio je stymulując, organizm wyeliminuje własne opiaty, co przyniesie ulgę w bólu. Światło o długości fali 660 i 850 nm ładuje również mitochondria, powodując wzrost energii komórkowej (1). Dzięki temu mięśnie, ścięgna i chrząstki regenerują się szybciej, a także można zapobiegać uszkodzeniom i zanikom mięśni ( 9 ).

wstecz-wm
stopa-wm (1)

Jak korzystać z Pasa?

Najlepiej raz dziennie (co najmniej 3 razy w tygodniu) nakładać pas na dotknięty obszar na maksymalnie 35 minut. Nie przekraczać zalecanej długości terapii. Po tym czasie pas wyłączy się automatycznie. Pas należy podłączyć do źródła zasilania poprzez port USB (sieć, komputer, power bank, samochód).

WSKAZÓWKA: Terapia światłem może również pomóc w przypadku oznak starzenia się skóry, trądziku i zatkanych porów.

 

Światło czerwone i bliskie podczerwieni

Pomaga złagodzić ból

Zmniejsza zapalenie

Wydajność sportowa

Pomaga w regeneracji komórek

Stymuluje produkcję kolagenu

Elastyczność skóry - Antiage

Dobry humor

Zdrowe i mocne włosy

Terapia światłem

Terapia światłem jest stosowana w leczeniu od ponad 3500 lat. Renesans terapii światłem zapoczątkowała NASA, która w latach 90. zaczęła stosować terapię światłem (laser niskiego poziomu/terapia światłem – LLLT) dla załóg lotów kosmicznych jako narzędzie zapobiegające utracie kości i mięśni. A także jako środek wspomagający wzrost roślin (1). Obecnie istnieje ponad 50 000 badań klinicznych potwierdzających pozytywne korzyści terapii LLLT. (2)

edycja przejścia3F9
 
 

Dane techniczne:

Ilość diod LED: 152 szt. (72 IR, 80 RED)

Rozmiar (szerokość,wysokość): 355x165 mm

Całkowita moc: 6 W

Napięcie wejściowe: 100-240V

Długości fal i stosunek diod: 660 + 850 nm = 1:1

Materiał: silikon, neopren

Certyfikaty: CE, FCC, RoHS

Opracowany w Czechach, wyprodukowany w Chinach.

 

Opakowanie: Blight Recovery Belt, kabel zasilający, osłona neoprenowa, instrukcja obsługi

Uwaga:

Diody IR nie emitują promieniowania widzialnego. Pasek nie jest wodoodporny. Zalecany czas trwania terapii wynosi maksymalnie 30 minut. Po tym czasie pas wyłączy się automatycznie. Aby go ponownie włączyć należy odłączyć pasek od źródła i ponownie go podłączyć.

Połowa diod LED we wszystkich paskach Blight emituje światło bliskiej podczerwieni (NIR) o długości fali 850 nm. To widmo światła jest niewidoczne dla ludzkiego oka.

Produkty Blight posiadają certyfikaty CE, FCC, RoHS, ale nie są zarejestrowane jako wyroby medyczne. Nie służy do diagnozowania, leczenia i zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Nie zastępują konwencjonalnego leczenia. W przypadku problemów zdrowotnych zawsze zwracaj się o pomoc do wykwalifikowanego lekarza. Wykorzystane badania są źródłem informacji, a nie przewodnikiem po leczeniu.

 Źródła:

1) WHITTEN, Ari. Kompletny przewodnik po terapii światłem czerwonym: jak stosować terapię światłem czerwonym i bliską podczerwień w celu zapobiegania starzeniu się, utraty tkanki tłuszczowej, przyrostu mięśni, poprawy wydajności i optymalizacji pracy mózgu . 2018. ISBN 9781721762828.

2) SLOAN, Marek. Terapia światłem czerwonym: cudowne lekarstwo . 2019. ISBN 9780994741868.

3) TAFUR, Józef. Terapia światłem o niskiej intensywności: badanie roli mechanizmów Redox [online]. 2008 [cyt. 30.12.2020]. Dostępne od: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2996814/

4) WUNSCH, Aleksander. Kontrolowane badanie mające na celu określenie skuteczności leczenia światłem czerwonym i bliskiej podczerwieni pod kątem zadowolenia pacjenta, redukcji drobnych linii i zmarszczek, szorstkości skóry i zwiększenia śródskórnej gęstości kolagenu [online] . 2014 [cyt. 30.12.2020]. Dostępne pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

5) FERRARESI, Cleber. Fotobiomodulacja w tkance mięśniowej człowieka: zaleta w wynikach sportowych? [online]. 2016 [cyt. 30.12.2020]. Dostępne od: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5167494/

6) HAMBLIN, Michał. Mechanizmy i zastosowania przeciwzapalnego działania fotobiomodulacji [online]. 2016 [cyt. 30.12.2020]. Dostępne pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5523874/

7) AVCI, Pinar. Terapia laserowa niskiego poziomu w celu redukcji warstwy tłuszczu: kompleksowy przegląd [online]. 2013 [cyt. 08.01.2021]. Dostępne pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3769994/

8) IBRAhim, Mohab. Wpływ terapii światłem na ból przewlekły [online]. [uczucie. 19.01.2021]. Dostępne od: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03677206 . Uniwersytet Arizony.

9) FERRARESI, Cleber. Wpływ terapii diodami elektroluminescencyjnymi na przerost mięśni, ekspresję genów, wydajność, uszkodzenia i opóźnioną bolesność mięśni [online]. [uczucie. 19.01.2021]. Dostępne od: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5026559/

10) B. COTLER, Howard. Odkrycie NASA ma aktualne zastosowania w ortopedii [online]. Dostępne również od: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272231/

11) ASPREY, Dave. Brainy : Kuloodporny plan odblokowania pełnego potencjału mózgu za pomocą biohacków . W Brnie: Jota, 2019. ISBN 978-80-7565-576-9.

Blight Recovery Belt: Terapie červeným světlem - BrainMarket.cz

Terapie červeným světlem Blight Recovery Belt - BrainMarket.cz

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: