Blight Smile Black, Zestaw świetlny do wybielania zębów

Kod: 6452/654
229,26 zł
Dostępny (>5 szt)

Posiadanie pięknego uśmiechu nigdy nie było łatwiejsze. Z Blight Smile potrzebujesz tylko dziesięciu minut dziennie, aby uzyskać jasne, białe zęby. Wszystko możesz łatwo zrobić w 3 krokach w zaciszu własnego domu, bez negatywnego wpływu na zdrowie szkliwa zębów, dziąseł i mikroflory jamy ustnej. Cały zabieg jest bezbolesny, nie zwiększa wrażliwości zębów, a żel wybielający nie zawiera szkodliwych substancji.

Blight Smile wykorzystuje dla maksymalnego efekty wybielania połączenie światła niebieskiego i czerwonego. Niebieskie światło w połączeniu z żelem z naturalnymi ekstraktami wybiela zęby, natomiast czerwone światło pozytywnie wpływa na warstwę pod szkliwem, dziąsła i mikroflorę jamy ustnej. Dzięki tej synergii światła możesz spodziewać się widocznego rozjaśnienia zębów już po pierwszym użyciu.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Gwiezdny, promienny uśmiech łatwo i w kilka minut

W prostocie jest moc, poradzisz sobie z tym wszystkim w 3 krokach w 10 minut. Blight Smile to prosta i wysoce skuteczna procedura wybielania zębów w zaciszu domowym. Pierwsze efekty zaobserwujesz już po pierwszym użyciu, a optymalny odcień osiągniesz już w pierwszym tygodniu. Ponadto połączenie żelu wybielającego wzbogaconego ekstraktami ziołowymi z fototerapią nie wpływa negatywnie na zdrowie szkliwa, dziąseł, mikroflory jamy ustnej oraz nie zwiększa wrażliwości zębów.

Co to jest Blight SMILE?

Jak działa wybielanie zębów Blight Smile?

Blight Smile używaaby osiągnąć maksymalne rezultaty wybielania dzięki połączeniu światła niebieskiego i czerwonego. Niebieskie światło w połączeniu z żelem z naturalnymi ekstraktami wybiela zęby, natomiast czerwone światło pozytywnie wpływa na warstwę pod szkliwem (zębiną), dziąsła i mikroflorę jamy ustnej . Dzięki tej synergii światła możesz spodziewać się widocznego rozjaśnienia zębów już po pierwszym użyciu .

Istota ciemnych odcieni zębów tkwi nie tylko w złym odcieniu i przebarwieniach na powierzchni szkliwa, ale także w tym, że zużycie szkliwa przenosi się przez warstwę pod szkliwem, tzw. zębinę. W naszym dzieciństwie ta warstwa była jaśniejsza i głównie przez zdrowe i mocne szkliwo nie była widoczna, ale z wiekiem niestety zębina też ciemnieje, a na domiar złego szkliwo również się rozrzedza. W przeciwieństwie do szkliwa, które jest noszone przez czynniki zewnętrzne (cukier, kwasy), przyczyną zużycia zębiny są czynniki wewnętrzne (bakterie, urazy).

Czerwone światło ma pozytywny wpływ nie tylko na zdrowie zębiny i dziąseł, ale również na bakterie powodujące „wewnętrzne zażółcenie” warstwy zębiny . Wręcz przeciwnie, niebieskie światło w połączeniu z żelem wybielającym działa delikatnie na powierzchnię szkliwa i usuwa płytkę nazębną oraz bakterie odpowiedzialne za żółknięcie powierzchni zębów. Aby uzyskać najlepsze wyniki, połącz światło czerwone i niebieskie.

30153-13

32 diody LED dla zdrowego i promiennego uśmiechu

16 czerwonych diod do regeneracji zębiny i dziąseł. 16 niebieskich diod LED, aby pozbyć się płytki nazębnej i jasnych białych zębów. W połączeniu z aktywnym żelem z ekstraktami roślinnymi bez zanieczyszczeń i agresywnego nadtlenku to nowy sposób na wymarzony promienny uśmiech bez bólu i kompromisów.

Zalety zestawu do wybielania Blight

100% wydajna technologia wybielania

Połączenie światła czerwonego i niebieskiego korzystnie wpływa na zdrowie zębów i jednocześnie wybiela.

100% łatwy w użyciu

3 proste kroki, które zajmują około 10 minut w zaciszu własnego domu.

100% bezpieczne wybielanie

Aktywny żel nie zawiera szkodliwych substancji ani agresywnego nadtlenku wodoru. Bez bólu i tkliwości zębów.

W jaki sposób stosuje się zestaw wybielający Blight Smile?

Pierwszy krok

Znajdź domyślny odcień

Delikatnie myj zęby wilgotną szczoteczką. Następnie sprawdź odcień zębów zgodnie z próbką.

Drugi krok

Nałóż żel i włącz wybielanie

Nałóż żel wybielający na widoczne przednie zęby. Nie nakładaj na dziąsła. Zwilż ustnik, włącz program wybielający i włóż do ust. Aby delikatnie wybielić, wybierz kombinację światła czerwonego i niebieskiego, która trwa 10 minut. Aby uzyskać intensywne wybielanie, włącz tylko niebieskie światło na 15 minut.

Trzeci krok

Opłucz usta i uśmiechnij się

Po automatycznym wyłączeniu urządzenia wyciągnij uchwyt z ust i wypłucz usta wodą. Uśmiechnij się.

Wskazówki i porady dotyczące wybielania zębów

Wybielanie najlepiej rozpocząć przed snem. Ponieważ nie będziesz już jeść ani pić, co jest idealne dla długotrwałych efektów. Jeśli nie wybielasz zębów przed snem, staraj się nie jeść ani nie pić niczego poza wodą przez 30 minut bezpośrednio po zabiegu.

Przez co najmniej dwa dni po wybielaniu unikaj palenia i ograniczaj w jak największym stopniu napoje i jedzenie, które mogą przebarwić zęby (kawa, jagody itp.). Możesz wesprzeć wynik tak zwaną „białą dietą”. Jest to ważne dla stabilizacji koloru zębów i powinno być obserwowane przez około 24 godziny po wybielaniu. Biała dieta polega na unikaniu kolorowych pokarmów i napojów, ponieważ szkliwo zębów po wybielaniu jest podatne na przyjmowanie kolorowych pigmentów. Przykładami kolorowych napojów i potraw są kawa, czerwone wino lub jagody. Pamiętać. Że jeśli jedzenie lub napój zabrudzi białą koszulkę, może również poplamić zęby.

Zalecamy wybielanie zębów przez 3-5 dni z rzędu, a następnie dwudniową przerwę. Powtarzaj ten cykl, aż osiągniesz pożądany odcień.

Przechowuj peny wybielające w lodówce.

Zestaw do wybielania Blight jest doskonałym pomocnikiem w wybielaniu zębów. Jest to bardzo skuteczne i szczególnie wygodne narzędzie, dzięki któremu uzyskasz białe zęby.

Adriana Zientková
higienistka stomatologiczna
30153-21

Widoczne wyniki

Pierwsze efekty widać już po pierwszym użyciu. Z każdym kolejnym wybielaniem zobaczysz coraz większe różnice.

13 powodów, aby wybielić zęby z Blight Smile

 1. Technologia zębów oparta jest na najnowszej wiedzy w zakresie wpływu światła na organizm człowieka.
 2. Wolny od nadtlenków i innych zanieczyszczeń.
 3. Łatwy w użyciu w 3 krokach, które zajmują maksymalnie 10 minut.
 4. Efekty zauważalne już po pierwszym użyciu. Optymalny już po pięciu dniach.
 5. Jeden zestaw wystarcza na 3 tygodnie codziennego wybielania.
 6. Połączenie zdrowego i skutecznego wybielania światłem czerwonym i niebieskim.
 7. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.
 8. Ekonomiczna i delikatna aplikacja żelu bezpośrednio na zęby.
 9. Bezprzewodowa technologia wybielania zębów.
 10. Nadaje się do wszystkich typów zdrowych zębów.
 11. Żel wybielający nie był testowany na zwierzętach.
 12. Wszystkie składniki zostały przetestowane w teście bezpieczeństwa w laboratorium w Czechach.
 13. Żel wybielający nadaje się również dla wegan.
P1788857

Sprawdzona wysoka jakość

Zawartość Paczki

3 długopisy z aktywnym żelem wybielającym.
Lekki uchwyt z 16 niebieskimi i 16 czerwonymi diodami LED.
Próbka koloru zęba.
Kabel ładujący do lekkiej rączki.
Instrukcja użycia.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Dzięki jakości i funkcjonalności naszego zestawu lamp wybielających jesteśmy tak pewni, że oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

P1788904

Skład żelu wybielającego:

Glikol propylenowy, gliceryna, woda, wodorowęglan sodu, guma ksantanowa, sok z liści aloesu, karbomer, kwas cytrynowy, mentol, olejek rumiankowy, ekstrakt z granatu, chloryn sodu, ekstrakt z rozmarynu.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: