Maska przeciwstarzeniowa Blight, II. generacja - rozpakowana

Kod: 6452/653
418,87 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Bestseller w dziedzinie pielęgnacji skóry doczekał się długo oczekiwanej kontynuacji. Maska przeciwstarzeniowa Blight II. To pokolenie zostało stworzone dla każdego, kto nie zamierza pogodzić się ze starzeniem się skóry, takim jak zmarszczki , różnice w pigmentacji czy niska elastyczność skóry , a także dla każdego, kto boryka się z trądzikiem . ( 12 ) i inne podobne choroby skóry twarzy.

W ostatnich latach terapia światłem czerwonym stała się główną bronią, głównie za granicą, w walce z utratą produkcji kolagenu ( 4 ) . Dzięki absolutnemu bezpieczeństwu ta nieinwazyjna i bezbolesna metoda stała się również popularna wśród wielu zagranicznych celebrytów i ostatecznie przeniknął do czeskich salonów kosmetycznych i gospodarstw domowych. Działanie światła jest całkowicie naturalne dla naszych komórek i jest maksymalnie skuteczne nawet bez dodatku chemii .

Dzięki zintegrowanej baterii maska może być używana praktycznie wszędzie ,   gdzie potrzebujesz, na przykład w podróży służbowej, w biurze lub podczas relaksu na ulubionym miejscu.

WSKAZÓWKA: aby maksymalnie zadbać o swoją skórę, stosuj połączenie z Blight 500 SKIN Collagen , które zostało opracowane w celu jak największej aktywacji własnej produkcji kolagenu.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Maska przeciwstarzeniowa Blight, II. Pokolenie

Daj swojej skórze nową energię i życie . To naturalne, że wraz z wiekiem zmniejsza się zdolność naszej skóry do regeneracji. I wszyscy znamy konsekwencje. Wynika to z malejącej wydajności procesu, które kontrolują produkcję kolagenu. Kolagen jest głównym budulcem , spoiwem naszych tkanek, który decyduje o ich elastyczności i pełności . Jeśli brakuje kolagenu, skóra rzednie , a to powoduje pogłębianie się zmarszczek, a skóra wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. A także ciemniejsze, ponieważ plamy pigmentowe szybciej wychodzą na powierzchnię i wtedy wyglądasz nie tylko starzej, ale także zmęczona i niezdrowa. Terapia światłem dostarcza energii komórkom skóry . Więcej energii = wyższa produkcja kolagenu i elastyny, więcej energii = szybsza regeneracja , więcej energii = zmniejszona lepkość krwi i płynów ustrojowych = szybsze dostarczanie składników odżywczych i usuwanie toksyn . Więc więcej energii to przywrócenie zdrowia i związany z tym młodzieńczy wygląd Twojej twarzy. Pielęgnacja skóry wymaga regularności , która staje się sprawą prostą dzięki wbudowanej baterii o długiej żywotności, niewielkiej wadze i przechowywaniu. Nowy ulepszony model maski pojawia się dokładnie rok po premierze pierwszego modelu. Dzięki innowacjom technologicznym udało nam się zwiększyć wydajność o 30% , co oznacza szybsze i bardziej znaczące rezultaty w pielęgnacji skóry .

P1844811
P1722943

Jak używana jest maska?

Ekspozycja na światło co najmniej 3 razy w tygodniu (najlepiej raz dziennie) przez pewien czas   5 - 30 minut. Może być konieczne przedłużenie okresu użytkowania. To zależy od stanu i kondycji Twojej skóry. Przed zabiegiem dokładnie oczyść skórę . Po użyciu zdezynfekuj maskę. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym w prosty sposób ustawisz czas i rodzaj terapii . Całkowity czas trwania terapii na dzień nie powinien przekraczać 60 minut . Nie trzeba dodawać żadnych dodatkowych produktów, światło działa całkowicie niezależnie . Jeśli jednak zdecydujesz się połączyć stosowanie maski z ulubionym serum, na przykład , jest to możliwe. Energia świetlna aktywuje substancje zawarte w serum i tym samym potęguje działanie Twojego ulubionego produktu. Dodatkowo dzięki opcji do wyboru Każdy może znaleźć rozwiązanie na 8 rodzajów światła dla swojej skóry .

Jak światło może zwalczać zmarszczki?

Gdy światło wnika w górne warstwy głębiej w głąb skóry, jego energia zwiększa krążenie składników odżywczych i pomaga w tworzeniu nowych naczyń włosowatych. Wspomaga to metabolizm fibroblastów (fibroblasty to komórki w naszej skórze, które syntetyzują kolagen , utrzymują tkankę łączną i są integralną częścią procesu gojenia się ran ). Czerwone światło terapeutyczne w naturalny sposób podnosi poziom własnego kolagenu , który jest o wiele lepszy dla organizmu niż kolagen obcy, dostarczany przez dietę i suplementację ( 4 ) .

WSKAZÓWKA: Dowiedz się więcej o terapii światłem czerwonym z naszego artykułu . Możesz też zobaczyć, które gwiazdy już uległy temu zjawisku.

relaks-napeti-kuze-brainmarket-cz
P1844804 bez zmarszczek

Jak lekka walka z trądzikiem?

Niebieskie światło ma charakter dezynfekujący , wnika w skórę i eliminuje bakterie mające bezpośredni wpływ na powstawanie trądziku ( 12 ) . W połączeniu z czerwonym światłem, które pomaga   naładuj swoje elektrownie komórkowe - mitochondria poprzez stymulację produkcji ATP (adenozynotrójfosforanu)   ( 1 ) ,   to właściwy wybór zarówno w walce z trądzikiem, jak iw późniejszej regeneracji uszkodzonej tkanki . Stymulacja produkcji ATP w mitochondriach, które absorbują energię świetlną poprzez fotoreceptor (enzym CcO – oksydaza cytochromu c), prowadzi do przyspieszonej i lepszej regeneracji , a tym samym zdrowia skóry.

WSKAZÓWKA: Przeczytaj recenzję użytkownika Blight Antiage Mask.

Pomaga złagodzić uszkodzenia skóry

Zmniejsza stany zapalne i trądzik

Pomaga w regeneracji komórek

Stymuluje produkcję kolagenu

Ponad 50 000 badań

Obecnie istnieje ponad 50 000 badań klinicznych potwierdzających pozytywne korzyści terapii LLLT. ( 2 )

Doskonały

Już po 14 dniach stosowania maseczki co drugi dzień przez 30 minut moje ziarniste i łuskowate czerwone czoło uległo znacznej poprawie, nawet zmarszczki powoli się wygładzają. Maksymalna satysfakcja z produktu. Lenka, 54 lata.

Sprawdzona wysoka jakość

Certyfikaty Blight Antiagemask

Maska przeciwstarzeniowa na zarazę

Dane techniczne:

Liczba diod LED

50 sztuk

Liczba diod NIR

5 sztuk

Długości fal

630, 470, 520, 590, 850 nm

Czas ładowania

3 godz

Żywotność baterii

1,5 godz

Długość życia

100 000 godzin

Pojemność baterii

1100 mAh

Rozmiar (wysokość, szerokość, głębokość)

200x 175x 95 mm

Masa

295 gramów

Czas terapii

5 - 30 minut

Materiał

plastik, silikon

Kraj pochodzenia

Opracowany w Czechach, wyprodukowany w Chinach

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

Zawartość Paczki:

    • Maska zarazy z kontrolą
    • Przewód zasilający
    • Instrukcja obsługi

Uwaga:

W celu pełnego naładowania zalecamy ładowanie maski bezpośrednio z sieci , a nie przez USB przez ok. 1 godz. 6h. Wskaźnik ładowania zapala się dopiero po rozpoczęciu ładowania, a następnie wyświetlacz wyłącza się.

Diody IR nie emitują promieniowania widzialnego. Maska nie jest wodoodporna.

Produkty Blight posiadają certyfikaty CE, FCC, RoHS, ale nie są zarejestrowane jako wyroby medyczne. Nie służy do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Nie zastępują klasycznego leczenia. Zawsze szukaj pomocy wykwalifikowanego lekarza w przypadku problemów zdrowotnych. Wykorzystane badania są źródłem informacji, a nie przewodnikiem po leczeniu.

Zasoby:

1) WYBIELONY, Ari. Kompletny przewodnik po terapii światłem czerwonym: jak stosować terapię światłem czerwonym i bliską podczerwienią w celu przeciwdziałania starzeniu się, utraty tkanki tłuszczowej, przyrostu masy mięśniowej, poprawy wydajności i optymalizacji mózgu . 2018. ISBN 9781721762828.

2) SLOAN, Mark. Terapia czerwonym światłem: cudowna medycyna . 2019. ISBN 9780994741868.

3) TAFUR, Józefie. Terapia światłem o niskiej intensywności: badanie roli mechanizmów redoks [online]. 2008 [cyt. 2020-12-30]. Dostępne pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2996814/

4) WUNSCH, Aleksandrze. Kontrolowane badanie mające na celu określenie skuteczności leczenia światłem czerwonym i bliskim podczerwonym w zadowoleniu pacjenta, redukcji drobnych linii, zmarszczek, szorstkości skóry i wzrostu gęstości kolagenu śródskórnego [online]. 2014 [cyt. 2020-12-30]. Dostępne na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

5) FERRARESI, Cleber. Fotobiomodulacja w ludzkiej tkance mięśniowej: przewaga w wynikach sportowych? [online]. 2016 [cyt. 2020-12-30]. Dostępne pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5167494/

6) HAMBLIN, Michael. Mechanizmy i zastosowania przeciwzapalnych efektów fotobiomodulacji [online]. 2016 [cyt. 2020-12-30]. Dostępne pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5523874/

7) AVCI, Pinar. Terapia laserowa niskiego poziomu w celu redukcji warstwy tłuszczu: kompleksowy przegląd [online]. 2013 [cyt. 2021-01-08]. Dostępne na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3769994/

8) IBRAHIM, Mohab. Wpływ terapii światłem na przewlekły ból [online]. [uczucie. 2021-01-19]. Dostępne od:  https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03677206 . Uniwersytet Arizony.

9) FERRARESI, Cleber. Wpływ terapii diodami elektroluminescencyjnymi na przerost mięśni, ekspresję genów, wydajność, uszkodzenia i opóźnioną bolesność mięśni [online]. [uczucie. 2021-01-19]. Dostępne od:   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5026559/

10) B. COTLER, Howard. Odkrycie NASA ma aktualne zastosowania w ortopedii [online]. Dostępne również od:   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272231/

11) ASPREY, Dave. Astrologia : kuloodporny plan wykorzystania biohacków do odblokowania pełnego potencjału mózgu . W Brnie: Jota, 2019. ISBN 978-80-7565-576-9.

12) H ZŁOTO, Michael. Skuteczność kliniczna terapii światłem niebieskim do użytku domowego w leczeniu trądziku o nasileniu łagodnym do umiarkowanego [online]. [uczucie. 2021-02-22. Dostępne na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22091799/

Parametry dodatkowe

Kategoria: Terapia światłem czerwonym
Rodzaj: Terapia światłem czerwonym
Pozycja została wyprzedana…

Blight Antiage Mask - BrainMarket.cz

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: