Dyfuzor zapachowy STARLINE

Kod: 6452/609
141,32 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Stres, zła pogoda, zanieczyszczone powietrze. Jak odnaleźć swoją oazę spokoju w codziennym zgiełku, w szarości miast i monotonnym otoczeniu biurowców i biurowców? Jak pozbyć się stresu w pracy? Wypróbuj aromaterapię z dyfuzorem zapachowym Starline!

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Odkryj dobroczynne działanie aromaterapii z dyfuzorem ultradźwiękowym

Zapachy mają ogromny wpływ na ludzką psychikę i nastrój, umil sobie dzień za pomocą zapachów w biurze i w domu. Zanurz się w zapachu i pozwól swoim myślom unosić się na fali spokoju i dobrego samopoczucia lub pozwól nosowi wdychać czyste powietrze nawilżone falami ultradźwiękowymi. Wczesnym wieczorem rozsiądź się na sofie, niech powietrze pachnie, a kolory zagrają swój koncert.

Dyfuzor zapachowy STARLINE działa bez dodatku olejków eterycznych jak nawilżacz powietrza. Wystarczy napełnić pojemnik zimną wodą, najlepiej destylowaną, i nacisnąć przycisk. Dyfuzor natychmiast zaczyna wytwarzać zimną parę wodną. Po opróżnieniu zasobnika dyfuzor wyłącza się automatycznie, dzięki czemu nie ma ryzyka pożaru jak w przypadku klasycznych lamp aromatycznych.

Dzięki dodaniu olejku eterycznego dyfuzor zapachowy spełnia funkcję odświeżacza odpowiedniego do relaksu, ale przy użyciu specyficznych olejków jest również korzystny w leczeniu dolegliwości, takich jak przeziębienie i bóle głowy. Dzięki technologii ultradźwiękowej olejek nie jest podgrzewany, fale rozbijają esencję na mikrocząsteczki, które zachowują swój pierwotny aromat i działanie lecznicze.

Może być również używany jako nawilżacz powietrza

Dyfuzor może być również używany bez użycia olejków eterycznych jako nawilżacz i odświeżacz powietrza. Ze względu na bardzo cichą pracę nadaje się również do sypialni lub pokoju dziecięcego dla idealnego snu. Kompaktowa konstrukcja nadaje się do każdego wnętrza, do biura lub mieszkania, różne kolory podświetlenia poprawią ogólne wrażenie. Może być również stosowany w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej oraz gabinetach masażu.

Parametry dyfuzora zapachowego:

Wymiary:

  • 75x75x160mm

Pojemność zbiornika na wodę:

  • 260 ml

Opakowanie:

  • Dyfuzor
  • Kabel USB
  • Instrukcja obsługi

Materiał:

PP, ABS, silikon, elementy elektroniczne

Kolor:

Jasna struktura drewna

Regulator czasowy:

Tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: