Dyfuzor zapachowy MAHA LIGHT 400 ml z pilotem

Kod: 6501
Promocja
Marka: BrainMax
172,24 zł –30 %
svetle hnedy
172,24 zł –30 % 120,52 zł
Dostępny (>5 szt)

Chcesz stworzyć przyjemną atmosferę we wnętrzu? Oczyścić i nawilżyć powietrze? Zapach przestrzeni? A może chcesz po prostu cieszyć się zajęciami jogi? Nowy ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy spełni wszystkie te życzenia! Dzięki nowej technologii fal ultradźwiękowych możesz cieszyć się aromaterapią lub nawilżać powietrze nawet przez 9 godzin.Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota!

Dla zamówień złożonych przed 18.12 gwarantujemy dostawę w terminie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Odkryj dobroczynne działanie aromaterapii z ultradźwiękowym dyfuzorem

Przepisy przeciwpożarowe zabraniają używania w budynkach biurowych otwartego ognia i klasycznych lamp aromatycznych ze świecami zapachowymi. A Ty chciałbyś uprzyjemnić przestrzeń zapachową lub użyć pachnących esencji na stres i bóle głowy. Dyfuzor ultradźwiękowy to rozwiązanie dla pomieszczeń biurowych i handlowych, ponieważ wykorzystuje metodę rozszczepiania cząsteczek wody na zimną parę za pomocą fal ultradźwiękowych. Korzystanie z dyfuzora jest całkowicie bezpieczne i niezwykle proste.

Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota !

Przy odpowiednim doborze olejku eterycznego działa leczniczo na bóle głowy, bezsenność, ale także na różnego rodzaju przeziębienia. Zakres leczniczych właściwości olejków eterycznych jest zróżnicowany.

Wystarczająco duża taca pozwoli Ci cieszyć się do sześciu godzin ciągłego intensywnego użytkowania lub dziesięciu godzin delikatnego orzeźwienia. W przypadku braku wody dyfuzor wyłącza się automatycznie, jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne. Ponieważ dyfuzor wykorzystuje zimną mgłę zamiast ciepła, nie ma ryzyka poparzenia lub pożaru, jak w przypadku standardowych lamp aromatycznych świec.

Może być również używany jako nawilżacz powietrza

Zimna mgiełka nawilża i oczyszcza powietrze we wnętrzu, podczas używania esencji zapachowej działa jak lampka aromatyczna. Wystarczy wlać odmierzoną ilość wody do pojemnika lub Dodaj kilka kropli olejku eterycznego lub esencji i uruchom urządzenie. Dyfuzor zapachowy ma duży zbiornik na wodę o pojemności 400 ml i działa w 4 trybach intensywności do wyboru - 1/3/6 godzin lub w sposób ciągły (około 9 godzin).

Idealny relaks

Przyciemnione oświetlenie w 7 różnych kolorach może również służyć do doskonałego relaksu i medytacji. Jego praca jest cicha i można ją zastosować w sypialni lub pokoju dziecięcym. Atrakcyjny wzór w dekorze drewnopodobnym nadaje się zarówno do wnętrz domowych, jak i do pracy, a także może być stosowany w strefach wellness i relaksacyjnych, gabinetach masażu, fitness czy gabinetach kosmetycznych.

Parametry dyfuzora aromatu:

Wymiary:

  • 16,8 x 21,5 cm

Pojemność zbiornika na wodę:

  • 400 ml

Ilość przeliczonego płynu:

  • 40 ml/h

Waga:

  • 570 gramów

Materiał:

PP, ABS

Kolor:

Drewniana lekka tekstura

Regulator czasowy

1h / 3h / 6h / WŁ

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: