Dyfuzor Aroma Dharma z pilotem

Kod: 2362
Promocja Polecane
Marka: BrainMax
153,96 zł –24 %
Snímek obrazovky 2020 09 15 v 14.59.31
153,96 zł –24 % 117,01 zł
Dostępny (5 szt)

Źle śpisz? Czy oddychasz ciężej? Czy cierpisz na alergie? Wypróbuj dyfuzor zapachowy, który nie tylko pomaga stworzyć przyjemną atmosferę w pomieszczeniu, ale także oczyszcza i nawilża powietrze za pomocą mgły wodnej. Używając określonych olejków eterycznych, uspokoisz umysł lub oczyścisz powietrze z bakterii i zarodników grzybów obecnych w powietrzu.Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota!

Dla zamówień złożonych przed 18.12 gwarantujemy dostawę w terminie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Odkryj dobroczynne działanie aromaterapii z ultradźwiękowym dyfuzorem

Dyfuzor ten odparowuje wodę za pomocą fal ultradźwiękowych, bez użycia ciepła. W efekcie olejki eteryczne rozkładają się na mikrocząsteczki bez podgrzewania olejku, dzięki czemu olejki zachowują nie tylko oryginalny zapach, ale przede wszystkim działanie lecznicze. Przy odpowiednim doborze olejku eterycznego działa leczniczo na bóle głowy, bezsenność, ale także na różnego rodzaju przeziębienia. Zakres leczniczych właściwości olejków eterycznych jest zróżnicowany.

Korzystanie z dyfuzora jest niezwykle proste. Wystarczy napełnić pojemnik zimną wodą i nacisnąć przycisk. Dyfuzor natychmiast zaczyna generować zimną parę wodną. Po opróżnieniu zbiornika dyfuzor wyłącza się automatycznie, dzięki czemu nie ma ryzyka pożaru, jak przy użyciu konwencjonalnych lamp aromatycznych z otwartym płomieniem.

Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota !

Jednocześnie praca urządzenia jest bardzo cicha. Bez dodatku olejków eterycznych dyfuzor pełni funkcję nawilżacza powietrza. Nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych, sal konferencyjnych, a także gabinetów masażu i kosmetycznych oraz centrów odnowy biologicznej. Dzięki zastosowaniu olejków eterycznych nadaje się natomiast do stosowania w przestrzeniach prywatnych lub strefach relaksu. Na idealny klimat wpłynie również przyciemnione podświetlenie w różnych kolorach i intensywnościach.

Nawiewnik można stosować codziennie do powierzchni do 30 m2. Dzięki nowoczesnemu designowi możesz postawić go w dowolnym miejscu pokoju i wszędzie będzie dobrze wyglądać :)

Parametry dyfuzora aromatu:

Wymiary:

  • 17x9 cm

Pojemność zbiornika na wodę:

  • 550 ml

Ilość przeliczonego płynu:

  • 40 ml/h

Waga:

  • 600 gramów

Materiał:

PP, ABS

Kolor:

Drewniana lekka tekstura

Regulator czasowy

1h / 3h / 6h / WŁ

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: