Dyfuzor zapachowy ZEN LIGHT z pilotem

Kod: 2991
169,70 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Stres, niesprzyjająca pogoda, zanieczyszczone powietrze. Jak odnaleźć swoją oazę spokoju w codziennym zgiełku szarych miast i monotonnym otoczeniu biurowców i urzędów? Jak pozbyć się stresu w pracy? Wypróbuj aromaterapię z dyfuzorem zapachowym ZEN! Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota!

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Odkryj dobroczynne działanie aromaterapii z ultradźwiękowym dyfuzorem

Zapachy świetnie wpływają na ludzką psychikę i samopoczucie, uprzyjemniają dzień za pomocą zapachów w biurze i w domu. Zanurz się w zapachu i pozwól swoim myślom unosić się na fali ciszy i spokoju lub pozwól swojemu nosowi wdychać czyste powietrze nawilżone falami ultradźwiękowymi. Wczesnym wieczorem usiądź na kanapie, poczuj zapach powietrza i pozwól grać kolorom Twojego koncertu.

Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota !

Dyfuzor zapachowy Zen bez dodatku olejków eterycznych działa jak nawilżacz. Wystarczy napełnić pojemnik zimną wodą, najlepiej destylowaną, i nacisnąć przycisk. Dyfuzor natychmiast zaczyna generować zimną parę wodną. Po opróżnieniu zbiornika dyfuzor wyłącza się automatycznie, dzięki czemu nie ma ryzyka pożaru, jak przy użyciu konwencjonalnych lamp aromatycznych.

Dzięki dodatkowi olejku eterycznego zen aroma dyfuzor działa jak odświeżacz odpowiedni do relaksu, ale przy stosowaniu określonych olejków jest również korzystny w leczeniu dolegliwości takich jak przeziębienia czy bóle głowy. Dzięki technologii ultradźwiękowej olejek nie nagrzewa się, fale rozbijają esencje na mikrocząsteczki, które zachowują swój pierwotny zapach i działanie lecznicze.

Może być również używany jako nawilżacz powietrza

Dyfuzor może być używany bez użycia olejków eterycznych jako nawilżacz i odświeżacz powietrza. Ze względu na bardzo cichą pracę, jego zastosowanie nadaje się również do sypialni lub pokoju dziecięcego dla idealnego snu. Kompaktowa konstrukcja nadaje się do każdego wnętrza, gabinetu lub przestrzeni mieszkalnej, różne kolory podświetlenia poprawią ogólne wrażenie. Może być również stosowany w gabinetach kosmetycznych oraz centrach odnowy biologicznej i masażu.

Parametry dyfuzora aromatu:

Wymiary:

  • 16,9 x 12,1 cm

Pojemność zbiornika na wodę:

  • 300 ml

Ilość przeliczonego płynu:

  • 40 ml/h

Waga:

  • 570 gramów

Materiał:

PP, ABS

Kolor:

Drewniana lekka tekstura

Regulator czasowy

1h / 3h / 6h / WŁ

Instrukcja użytkowania dyfuzora aromatu

aroma-dyfuzor-zendark-aromaterapia5

aroma-dyfuzor-zendark-aromaterapia6

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: