Pakiet kosmetyczny

Kod: 6500
Promocja
465,52 zł –40 %
14435 5 beauty pack
465,52 zł –40 % 275,95 zł
Dostępny (4 szt)

Performance Protein Chocolate + Shaker ,NOW Multivitamin EVE i Nutrisslim MSM to triada suplementów diety, które mają pozytywny wpływ na kondycję włosów, paznokci i skóry. Performance Protein zawiera w jednej dawce 9 g wysokiej jakości hydrolizowanego kolagenu typu I i III, który pozytywnie wpływa nie tylko na stawy, ale przede wszystkim na skórę, włosy i paznokcie. Multiwitamina EVE zawiera mikroelementy w ilości wystarczającej do poprawy kondycji włosów, paznokci i skóry, a wreszcie kwas hialuronowy jest związkiem obecnym w każdej tkance ciała, przy czym najwyższe stężenia występują w tkankach łącznych, takich jak skóra i chrząstka . L-Prolina, kwas alfa-liponowy wraz z ekstraktami z pestek winogron tworzą idealne połączenie.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Trio BEAUTY PACK zawiera 3 produkty:

Performance Protein Chocolate 1000g Protein

Ten napój proteinowy jest przeznaczony nie tylko dla sportowców. Ze względu na skład, w którym znajduje się 9 g jednego z najwyższej jakości hydrolizowanych kolagenów typu I i III, produkt ten przeznaczony jest również do wspomagania kondycji skóry, włosów i paznokci. Większość bardzo dobrze sprzedawanych produktów nie osiąga nawet 1/3 ilości kolagenu jak w Performance Protein, nie mówiąc już o jakości. Ponadto cena tych produktów jest często znacznie wyższa. Performance Protein to uniwersalny produkt wspierający włosy, paznokcie, skórę, stawy, jelita, odporność, ale także mięśnie. Poza tym świetnie smakuje.

NOW Multi Vitamins Eve, Women's Superior, 120 kapsułek ziołowych

Wyjątkowa mieszanka mikroelementów stworzona z myślą o specyficznych potrzebach kobiecego ciała. Kapsułki ziołowe zawierające łącznie 34 witaminy, minerały i inne składniki odżywcze, odpowiednie również dla wegetarian i wegan. W odniesieniu do kobiecej urody nie brakuje również składników odżywczych, które wspomagają kondycję paznokci, włosów i skóry w najbardziej naturalnych formach . Jest to jedna z najbardziej złożonych multiwitamin dla kobiet.

TERAZ Kwas hialuronowy, podwójna siła, 100 mg, 60 kapsułek ziołowych

  • Ważny smar do połączeń.
  • Z L-Proliną, kwasem alfa-liponowym i ekstraktem z pestek winogron.

Kwas hialuronowy jest związkiem obecnym w każdej tkance ciała, przy czym najwyższe stężenia występują w tkankach łącznych, takich jak skóra i chrząstka. L-Prolina, kwas alfa-liponowy wraz z ekstraktami z pestek winogron tworzą idealne połączenie.

Dawkowanie

  • Przyjmować 1 kapsułkę 1-2 razy dziennie z jedzeniem.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: