NutriWorks L-Teanina 100g

Kod: 2378
118,50 zł
Dostępny (>5 szt)

Teanina jest nieistotnym aminokwasem, naturalnie występującym w zielonej herbacie. Jego działanie związane jest z wyciszeniem organizmu, wprowadzeniem w stan odprężenia bez niepożądanego uczucia senności i tłumienia stresu.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

TEANINA 100%

L-Teanina 100% - proszek instant zawierający czystą formę aminokwasu L-Teanina.

Teanina jest nieistotnym aminokwasem, naturalnie występującym w zielonej herbacie. Jego działanie związane jest z wyciszeniem organizmu, wprowadzeniem w stan odprężenia bez niepożądanego uczucia senności i tłumienia stresu. Efekty teaniny są również związane z funkcjonowaniem mózgu, uczeniem się i pamięcią. Teanina jest odpowiednia dla każdego, kto jest narażony na nadmierny codzienny stres lub ma problemy ze snem. L-teaninę w połączeniu z innymi substancjami można znaleźć również w kompleksie BrainMax śpi szybciej. POLECAMY!

Główne zalety produktu:  

  • Nordycka jakość = Made in Suomi + Swerige.
  • Czysta, błyskawiczna forma.
  • Nie zawiera sztucznych słodzików.

Produkt odpowiedni dla wszystkich osób nastawionych na:

  • Tłumienie lęku i stresu.
  • Poprawa jakości snu.
Marka Nutriworks
Młoda, odnosząca sukcesy i bardzo dynamiczna. Tak można scharakteryzować Nutriworks, fińską markę z krainy tysiąca jezior. Ogólna koncepcja marki, która powstała w 2009 roku w Helsinkach, opiera się na nowoczesnym i etycznym podejściu do żywienia sportowców, zarówno w połączeniu z najnowszymi trendami, jak i zdrowym stylem życia. Projekt marki powstał również w odpowiedzi na rosnący trend tzw. mainstreamu taniego odżywiania sportowego o bardzo niskiej jakości.
NutriWorks reprezentuje tym samym profesjonalną koncepcję żywienia sportowego, zaprojektowaną przede wszystkim dla klubów sportowych, konsultantów żywieniowych i wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych. Wszystkie produkty wytwarzane są w Finlandii i Szwecji zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Główną filozofią marki jest maksymalna możliwa jakość, funkcjonalność, prostota i przystępna cena. Towar oferowany jest w dwóch liniach - linia biała zaprojektowana bez użycia sztucznych słodzików oraz linia czarna ze zminimalizowaną zawartością sztucznych słodzików.
Opakowanie: 100g
Dawkowanie: Weź 300 mg (około 1/2 miarki) 1-2 razy dziennie na godzinę przed stresującą sytuacją lub przed snem. Wymieszaj proszek z wodą lub sokiem.
Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dawki. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.


Informacje żywieniowe:
Ilość dawek w opakowaniu: 166 - 333 x 300 - 600 mg
300 - 600 mg *
L-teanina
300 - 600 mg
* 300 - 600 mg odpowiada jednej dziennej dawce. Opakowanie zawiera 166 - 333 dawek dziennych.
Skład: L-teanina 100%

Parametry dodatkowe

Kategoria: Suplementy diety
Opakowanie: 100 g
Kraj Pochodzenia: USA

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: