Ta strona internetowa używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji tutaj.
 

Przejść do treści

Zaloguj się do swojego konta

Nie wypełniaj tego pola

Zarejestruj sięNie pamiętam hasła

lub
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:+48 732 108 285info@brainmarket.pl
  • Kontakty
  • Nowości
  • Blog
    BrainMarket.pl
    Koszyk Pusty koszyk
    • BrainMax®
      • BrainMax® suplementy diety
        • Dla mężczyzn,
        • Minerały, multimineraly, elektrolity,
        • Dla kobiet,
        • Cele,
        • Omega 3,
        • Witaminy i multiwitaminy,
        • Aminokwasy,
        • Białka,
        • Kolageny,
        • Antyoksydanty,
        • Adaptogeny,
        • Prebiotyki i probiotyki,
        • Przedtreningowe stymulanty,
        • Wołowe narządy,
        • Nalewki,
        • Dla wegan
      • BrainMax dla mężczyzn
        • Kosmetyki dla mężczyzn
      • Żywność
        • Słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Produkty bez glutenu,
        • Suszone owoce,
        • Płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Wegańska żywność,
        • Olej, tłuszcze i masła klarowane,
        • Pizze i wrapy,
        • Naturalne słodziki,
        • Przyprawy i mieszanki,
        • Mąki, mieszanki i budynie,
        • Ryż, makarony, rośliny strączkowe
      • BrainMax dla kobiet
      • BrainMax dla dzieci
      • LAUF
      • Próbki
        • Próbki suplementów diety,
        • Próbki żywności
      • Akcesoria fitness
    • Odporność
    • Promocje
      • Opłacalne zestawy
        • Opłacalne zestawy suplementów diety,
        • Opłacalne zestawy żywności,
        • Kosmetyki w korzystnych opakowaniach
      • Uratuj mnie
    • Cele
      • Trening i sport
      • Odporność
        • Zioła
      • Koncentracja
      • Zdrowie mężczyzn
      • Pamięć
      • Energia, witalność
      • Sen
      • Zdrowie psychiczne
      • Libido i płodność
      • Równowaga hormonalna, system
      • Cholesterol
      • Planowanie ciąży
      • Długowieczność
      • Nawodnienie
      • Masa ciała
      • Opalanie
      • Trawienie
        • Probiotyki,
        • Enzymy trawienne,
        • Wsparcie jelit
      • Zdrowie dzieci
      • Oczyszczanie
      • Cukier we krwi
    • Suplementy diety
      • Minerały i multimineraly
        • Magnez,
        • Cynk,
        • Żelazo,
        • Selen,
        • Miedź,
        • Wapń,
        • Potas,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Chrom,
        • Molibden
      • Według narządów i części ciała
        • Kości, stawy, więzadła,
        • Serce, naczynia krwionośne,
        • Mózg,
        • Oczy,
        • Skóra, włosy, paznokcie,
        • Jelita, żołądek,
        • Wątroba, nerki,
        • Drogi moczowe,
        • Płuca, drogi oddechowe
      • Odżywki sportowe
        • Odżywki sportowe według dyscypliny,
        • Fitness suplementy
      • Witaminy i multiwitaminy
        • Witamina D,
        • Witamina C,
        • Witamina B,
        • Witaminy dla kobiet,
        • Multiwitaminy,
        • Witamina K,
        • Witaminy dla mężczyzn,
        • Witamina E,
        • Witamina A
      • Suplementy diety dla wegan
      • Przeciwutleniacze
      • Białka
        • Białka serwatkowe whey,
        • Proteiny smakowe
      • Tłuszcze
        • Omega 3,
        • Tłuszcze MCT
      • Aminokwasy
        • Kreatyna,
        • Glicyna,
        • L-glutamina,
        • Inne aminokwasy,
        • L-cytrulina,
        • L-arginina,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeny
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeny w kapsułkach,
        • Adaptogeny w naturalnej formie
      • Probiotyki
      • Elektrolity
      • Kolageny
      • Grzyby
        • Reishi,
        • Soplówka,
        • Cordyceps,
        • Czaga (chaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Suplementy diety dla dzieci
      • Wodorosty morskie i słodkowodne
      • Colostrum (Colostrum)
      • Prebiotyki
      • Nalewki BrainMax
    • Kobiety
      • Suplementy diety dla kobiet
        • Dla kobiet,
        • Skóra, włosy i paznokcie,
        • Ciąża,
        • Wsparcie układu hormonalnego,
        • Płodność,
        • Drogi moczowe
      • TOP wybór suplementów diety dla kobiet
      • Środki menstruacyjne
    • Dzieci
      • Witaminy i minerały dla dzieci
        • Witaminy na odporność dla dzieci,
        • Omega 3,
        • Multiwitaminy dla dzieci,
        • Probiotyki dla dzieci,
        • Dla aktywnych dzieci,
        • Minerały dla dzieci
      • Zdrowa żywność i produkty spożywcze dla dzieci
      • Naturalne kosmetyki dla dzieci
      • Ekologiczne środki czystości dla dzieci
    • Odzież i akcesoria
      • Odzież sportowa dla kobiet
        • Damskie legginsy, spodnie sportowe i szorty,
        • Damskie sportowe koszulki i topy,
        • Damska bielizna sportowa,
        • Damskie koszulki kolarskie
      • Odzież sportowa dla mężczyzn
        • Męskie spodnie sportowe, dresy i szorty,
        • Męskie sportowe koszulki i bluzy,
        • Męskie koszulki kolarskie
      • Uniseksowa odzież sportowa i akcesoria
    • Produkty spożywcze
      • Słodkie przekąski i słone krakersy
        • Batoniki proteinowe i ciastka,
        • Czekolady,
        • Owoce w czekoladzie,
        • Chipsy i krakersy,
        • Gumy do żucia
      • Superżywność
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Produkty bezglutenowe
        • Słodkie przekąski i słone krakersy bez glutenu,
        • Bezglutenowe płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Bezgutenowe kremy, dżemy i marmolady,
        • Bezglutenowy makaron, rośliny strączkowe i ryż
      • Napoje
        • Orzeźwiające napoje,
        • Kakao i mieszanki kakaowe,
        • Herbaty,
        • Kawa,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucza,
        • Energetyczne napoje i drinki
      • Żywność dla wegan
        • Wegańskie słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady,
        • Wegańskie płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Białka wegańskie,
        • Wegański ryż, makarony i rośliny strączkowe
      • Zboża, produkty zbożowe, pseudozboża
        • Granola,
        • Kaszki śniadaniowe,
        • Zboża i pseudozboża,
        • Płatki,
        • Komosa ryżowa
      • Przyprawy i dodatki
      • Orzechy i nasiona
      • Suszone owoce
        • Liofilizowane owoce,
        • Suszone owoce i warzywa
      • Grzyby i algi
        • Grzyby,
        • Cordyceps,
        • Morskie i słodkowodne algi
      • Kremy orzechowe, dżemy i marmolady
        • Słodkie kremy orzechowe,
        • Kremy, dżemy i marmolady bez glutenu,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady BrainMax,
        • 100% kremy orzechowe,
        • BIO kremy orzechowe,
        • BIO kremy z orzechów laskowych BrainMax,
        • BIO dżemy i marmolady,
        • BIO kremy i masła migdałowe BrainMax,
        • BIO kremy nerkowcowe BrainMax,
        • Proteinowe kremy i masła
      • Olej, tłuszcze i masła klarowane
      • Naturalne słodziki
      • Fermentowana i konserwowana żywność
      • Pizza, wrapy
      • Sosy i pesto
      • Mąki, mieszanki i budynie
      • Ryż, makarony i rośliny strączkowe
    • Dom
      • Filtry wodne i dzbanki filtrujące
      • Blokowanie niebieskiego światła
        • Blokada 100% niebieskiego światła,
        • Blokada 100% niebieskiego i zielonego światła,
        • Blokowanie 25-40% niebieskiego światła,
        • Blokada 80% niebieskiego światła
      • Pojemniki na żywność, butelki, shakery, torby
      • Terapia czerwonym światłem
      • Oświetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogeria
        • Środki czystości,
        • Naturalne i ekologiczne środki do prania,
        • Naturalne i ekologiczne podpaski i tampony menstruacyjne
      • Aromaterapia
        • Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe,
        • Dyfuzory zapachowe
      • Książki
      • Naczynia – patelnie, zestawy i akcesoria kuchenne
      • Substancje chemiczne
    • Prezenty
      • Bony podarunkowe
      • Prezenty do 350 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla mężczyzn
      • Prezenty do 250 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla kobiet
      • Prezenty do 100 zł
    • Kosmetyka
      • Kremy i olejki do opalania
      • Pielęgnacja ciała
      • Dla mężczyzn
      • Pielęgnacja zębów
        • Pasty do zębów,
        • Szczoteczki do zębów
      • Pielęgnacja skóry i ust
      • Dla kobiet
      • Pielęgnacja włosów
      • Dezodoranty
      • Pielęgnacja rąk i stóp
      • Zestawy prezentowe
    • Zestawy
    • Nowości
      • Nowości w suplementach diety
      • Nowości w żywności
      • Nowości w kosmetykach
      • Nowości w domu
      • Nowości w odzieży
      • Inne
    • Mężczyźni
      • Suplementy diety dla mężczyzn
        • Dla wydolności sportowej i regeneracji,
        • Płodność dla mężczyzn,
        • Na prostatę
    • Prezenty świąteczne
    • Blog
    • Przepisy
    • Marki
      • BrainLight
      • BrainMax
    • Zaloguj się
    Więcej
    Home / Suplementy diety / Odżywki sportowe

    Odżywki sportowe

    Podczas aktywności fizycznej organizm może mieć zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze. W tej kategorii znajdziesz białka, niezbędne aminokwasy, witaminy, minerały oraz inne suplementy diety przeznaczone dla aktywnego stylu życia. Służą jako wsparcie podczas treningu lub uzupełnienie diety zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

    • Odżywki sportowe według dyscypliny
    • Fitness suplementy

    Najczęściej sprzedawane

    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g)
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g) Opatentowana forma kreatyny niemieckiej jakości Creapure®, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    36828
     
    111,08 zł
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych Najlepiej przyswajalny diglicynian magnezu MagChel® 53% DV + Aktywna forma witaminy B6 100% DV, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    1339
     
    104,59 zł
    BrainMax Hydration Electrolytes, cytryna, 30 porcji, 300 g
    BrainMax Hydration Electrolytes, cytryna, 30 porcji, 300 g Elektrolity nawilżające z tauryną i aktywną witaminą B6, napój jonowy, cytrynowy, 30 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    67335
     
    69,90 zł
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g Suplement diety Magnez dla dzieci, smoczy owoc, 30 porcji
    Dostępny (>5 szt.)
    67866
     
    34,75 zł
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g Organiczny związek na wzrost mięśni, wsparcie wydajności i produkcję energii, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    37524
     
    57,08 zł
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, wanilia, 1000 g
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, wanilia, 1000 g Natywny białko serwatkowe z krowim colostrum i kolagenem wołowym z chowu pastwiskowego
    Dostępny (>5 szt.)
    BM02
     
    174,44 zł
    BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g
    113,32 zł –30 %
    BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g Węglowodany o stopniowym uwalnianiu energii dla sportów wytrzymałościowych, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    47487
    Pierwotnie: 113,32 zł  (–30 %)
    79,32 zł
    Enervit Liquid Gel Competition z kofeiną, cytrusowy, 60 ml
    17,29 zł –17 %
    Enervit Liquid Gel Competition z kofeiną, cytrusowy, 60 ml Żel energetyczny z maltodekstryną i kofeiną
    Dostępny (>5 szt.)
    68271
    Pierwotnie: 17,29 zł  (–17 %)
    14,22 zł
    (Smak Słona truskawka z kofeiną 40 g)
    BrainMax LAUF® Energy Gel, 40 g Paliwo dla Twojej wydajności! Węglowodany i elektrolity zapewniają natychmiastowe i długotrwałe wsparcie!
    Dostępny (>5 szt.)
    61788/SLA3
     
    od 7,86 zł
    magnesko limetka vizual
    Performance Magnesium® Powder (bisglicynian magnezu), 550 g Niemieckiej jakości organiczny magnez MagChel®, 375 mg pierwiastkowego magnezu w porcji = 100% DV! Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    36735/LIM
     
    104,59 zł

    Pasek boczny

    o nasNie możesz znaleźć produktu? Spróbuj kategorii celów!Pokaż

    Cena

    2 zł1747 zł
    121747

    Marki

    Pozycji do wyświetlenia: 283

    Sortowanie produktów

    283 pozycji razem

    Lista produktów

    BrainMax® Isofuel, Lemon, 700 g
    BrainMax® Isofuel, Lemon, 700 g Dual carb 1 : 0,8 z maltodekstryną DE 1 AGENANOVA®, opcjonalna toniczność, 20 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    97,91 zł
    70964
    BrainMax® Isofuel, Orange, 35 g
    Więcej za mniej
    BrainMax® Isofuel, Orange, 35 g Węglowodanowo-mineralny napój izotoniczny w saszetce, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    6,96 zł
    70700
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Granat, 70 g
    Więcej za mniej
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Granat, 70 g Energetyczny hydrożel bez kofeiny, 40 g węglowodanów i tylko 19,8 g cukrów, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    10,52 zł
    70628
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Lemon & Grapefruit, 70 g
    Więcej za mniej
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Lemon & Grapefruit, 70 g Energetyczny hydrożel bez kofeiny, 40 g węglowodanów i tylko 19,8 g cukrów, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    10,52 zł
    70622
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Lemon & Lime, 65 g
    Więcej za mniej
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Lemon & Lime, 65 g Energetyczny hydrożel z magnezem i witaminą B6, bez kofeiny, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    10,52 zł
    70640
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Orange & Peach, 65 g
    Więcej za mniej
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Orange & Peach, 65 g Energetyczny hydrożel z magnezem i witaminą B6, bez kofeiny, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    10,52 zł
    70634
    Tabletki BrainMax Creatine Creapure® Gluco, Lemon, Monohydrat kreatyny w tabletkach, cytryna 350 g, 115 tabletek
    Energia Wsparcie mięśniowe
    Tabletki BrainMax Creatine Creapure® Gluco, Lemon, Monohydrat kreatyny w tabletkach, cytryna 350 g, 115 tabletek Creapure® opatentowana kreatyna w tabletkach cytrynowych z glukozą, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    104,59 zł
    Cena jednostkowa: 29,88 zł / 100 g
    60985
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g
    Energia Wsparcie mięśniowe
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g Organiczny związek na wzrost mięśni, wsparcie wydajności i produkcję energii, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    57,08 zł
    Cena jednostkowa: 11,42 zł / 100 g
    37524
    BrainMax Energy Magnesium®, 1000 mg, Jabłczan magnezu 200 mg, 50 kapsułek
    BrainMax Energy Magnesium®, 1000 mg, Jabłczan magnezu 200 mg, 50 kapsułek Wysoce przyswajalny magnez malat i witamina B6 P5P, zapas na 50 dni, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    34,75 zł
    Cena jednostkowa: 0,70 zł / 1 kapsuła
    67116
    BrainMax Maksymalna wydajność!
    BrainMax Maksymalna wydajność! Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    233,03 zł
    64155
    Zestaw BrainMax Trening + prezent!
    + Prezent gratis
    Zestaw BrainMax Trening + prezent! Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    296,81 zł
    63885
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g)
    Wydajność fizyczna Wsparcie mięśniowe
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g) Opatentowana forma kreatyny niemieckiej jakości Creapure®, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    111,08 zł
    Cena jednostkowa: 22,22 zł / 100 g
    36828
    BrainMax Whey Protein Lemonade, 330 ml
    Tip
    BrainMax Whey Protein Lemonade, 330 ml Proteinowa lemoniada o smaku brzoskwiniowym z 20 g białka
    Dostępny (>5 szt.)
    12,05 zł
    Cena jednostkowa: 3,65 zł / 100 ml
    65286
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g Suplement diety Magnez dla dzieci, smoczy owoc, 30 porcji
    Dostępny (>5 szt.)
    34,75 zł
    Cena jednostkowa: 3 475 zł / 100 g
    67866
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych
    Regeneracja Równowaga psychiczna
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych Najlepiej przyswajalny diglicynian magnezu MagChel® 53% DV + Aktywna forma witaminy B6 100% DV, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    104,59 zł
    Cena jednostkowa: 1,05 zł / 1 kapsuła
    1339
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, wanilia, 1000 g
    Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, wanilia, 1000 g Natywny białko serwatkowe z krowim colostrum i kolagenem wołowym z chowu pastwiskowego
    Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    BM02
    BrainMax Hydration Electrolytes, cytryna, 30 porcji, 300 g
    Nowość Energia Hydratacja
    BrainMax Hydration Electrolytes, cytryna, 30 porcji, 300 g Elektrolity nawilżające z tauryną i aktywną witaminą B6, napój jonowy, cytrynowy, 30 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    69,90 zł
    Cena jednostkowa: 23,30 zł / 100 g
    67335
    BrainMax Hydration electrolytes, elektrolity nawadniające, jabłko, 30 dawek, 300 g
    Wydajność fizyczna Hydratacja
    BrainMax Hydration electrolytes, elektrolity nawadniające, jabłko, 30 dawek, 300 g Elektrolity nawilżające z tauryną i aktywną witaminą B6, napój jonowy, zielone jabłko, 30 porcji, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    69,90 zł
    Cena jednostkowa: 23,30 zł / 100 g
    47730
    BrainMax L-Glutamine, L-Glutamina 500 g
    Regeneracja Wsparcie mięśniowe
    BrainMax L-Glutamine, L-Glutamina 500 g Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    87,13 zł
    Cena jednostkowa: 17,43 zł / 100 g
    36084
    coconut
    Wsparcie mięśniowe Cera i włosy
    od 4,37 zł Do –35 %
    BrainMax Women Beauty Protein, białko dla kobiet z kolagenem, keratyną i witaminami, 35g PRÓBKA Natywne białko serwatkowe najwyższej jakości z najwyższej jakości kolagenem Naticol® i innymi składnikami, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    4,37 zł
    Cena jednostkowa: 12,49 zł / 100 g
    Szczegóły
    48433/KOK
    BrainMax Lactose Free Protein, Peanut Butter Choco-Caramel, 1000 g
    BrainMax Lactose Free Protein, Peanut Butter Choco-Caramel, 1000 g Mikrofiltrowane, nieskażone białko z mleka krów karmionych trawą, 28 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    67434
    BrainMax Energy Magnesium®, Jabłczan Magnezu 1000 mg, 200 kapsułek roślinnych
    Energia
    BrainMax Energy Magnesium®, Jabłczan Magnezu 1000 mg, 200 kapsułek roślinnych Wysoko wchłanialny organiczny jabłczan magnezu 53% DV w jednej kapsułce Albion Suplement diety jabłczanu magnezu
    Dostępny (>5 szt.)
    113,32 zł
    Cena jednostkowa: 0,57 zł / 1 kapsuła
    6531
    BrainMax Energy Magnesium®, 1000 mg, Jabłczan Magnezu 200 mg, 100 kapsułek
    Energia
    BrainMax Energy Magnesium®, 1000 mg, Jabłczan Magnezu 200 mg, 100 kapsułek Wysoce przyswajalny magnez organiczny, 53% DDD w jednej kapsułce, 100-dniowa dawka, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    59,19 zł
    Cena jednostkowa: 0,59 zł / 1 kapsuła
    60811
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada, 1000 g
    ODPORNOŚĆ Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada, 1000 g Natywny białko serwatkowe z krowim colostrum i kolagenem wołowym z chowu pastwiskowego, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    BM01
    magnesko limetka vizual
    Regeneracja Równowaga psychiczna
    Performance Magnesium® Powder (bisglicynian magnezu), 550 g Niemieckiej jakości organiczny magnez MagChel®, 375 mg pierwiastkowego magnezu w porcji = 100% DV! Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    104,59 zł
    Cena jednostkowa: 19,02 zł / 100 g
    Szczegóły
    36735/LIM
    BrainMax Beta-alanine, Beta-alanina, 400 g
    Energia Wydajność fizyczna
    BrainMax Beta-alanine, Beta-alanina, 400 g Aminokwas zapewniający wyższą wydajność, opóźniający uczucie zmęczenia, poprawiający wytrzymałość i sprzyjający regeneracji, 266 porcji, suplement die
    Dostępny (>5 szt.)
    41,73 zł
    Cena jednostkowa: 10,43 zł / 100 g
    48188
    BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g
    Promocja Energia Wydajność fizyczna
    113,32 zł –30 %
    BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g Węglowodany o stopniowym uwalnianiu energii dla sportów wytrzymałościowych, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    79,32 zł
    Cena jednostkowa: 7,93 zł / 100 g
    47487
    BrainMax Citrulline Malate, Jabłczan Cytruliny, 500 g
    Regeneracja Wydajność fizyczna
    BrainMax Citrulline Malate, Jabłczan Cytruliny, 500 g Aminokwas na pompę, zwiększający wydajność i siłę, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    95,86 zł
    Cena jednostkowa: 19,17 zł / 100 g
    35886
    Performance Protein® Dark Knight, natywne białko serwatkowe, 1000 g
    Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein® Dark Knight, natywne białko serwatkowe, 1000 g Natywny białko serwatkowe z colostrum, kolagenem i ashwagandhą, kakao, 28 porcji
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    BM04
    BrainMax Liquid Daily Minerals, Minerały w płynnej postaci naturalnej do alkalizacji i remineralizacji, 120 ml
    Energia Hydratacja
    BrainMax Liquid Daily Minerals, Minerały w płynnej postaci naturalnej do alkalizacji i remineralizacji, 120 ml 220 mg magnezu + 70 innych minerałów i pierwiastków śladowych, W celu uzupełnienia magnezu i przeciwdziałania zakwaszeniu organizmu, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    87,13 zł
    Cena jednostkowa: 72,61 zł / 100 ml
    45105
    PL (16)
    Zdrowie kobiet Cera i włosy
    BrainMax Women Beauty Protein®, białko dla kobiet z kolagenem, keratyną i witaminami, 1000 g Naturalny białko serwatkowe dla kobiet z kolagenem Naticol®, 28 porcji, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    Szczegóły
    47715/KOK
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada i banan, 1000 g
    Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada i banan, 1000 g Natywne białko serwatkowe z siarą i kolagenem, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    49465
    BrainMax Native Goat Protein, bezsmakowe, 500 g
    BrainMax Native Goat Protein, bezsmakowe, 500 g Mikrofiltrowane, nieskażone białko mleka koziego, 14 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    156,98 zł
    69081
    BrainMax LAUF® Protein, natywne białko serwatki, 1000 g  Natywne białko serwatkowe, suplement diety
    Regeneracja Wsparcie mięśniowe
    BrainMax LAUF® Protein, natywne białko serwatki, 1000 g Natywne białko serwatkowe, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 4,8 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    Szczegóły
    45831/COK
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Kokos, 1000 g
    Nowość
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Kokos, 1000 g Mikrofiltrowane, niedenaturowane białko z mleka krów karmionych trawą, o smaku kokosa, 28 porcji
    Dostępny (>5 szt.)
    139,51 zł
    Cena jednostkowa: 13,95 zł / 100 g
    65445
    BrainMax® EAA & Creatine Complex, Ananas, 500 g
    Promocja
    95,73 zł –10 %
    BrainMax® EAA & Creatine Complex, Ananas, 500 g Monohydrat kreatyny ze wszystkimi 9 niezbędnymi aminokwasami, smak ananasowo-porzeczkowy, 25 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    86 zł
    69210

    Kontrolki listy

    Paginacja

    Jesteś na stronie 1 z 8.

    • 1
    • 8
    283 pozycji razem
    Do góry

    Jakie są podstawowe składniki żywienia sportowego?

    Podstawą każdego żywienia sportowego zdecydowanie są białka, węglowodany, tłuszcze, odpowiednia ilość płynów, odpowiednie witaminy, ważne minerały, ale także właściwe rozplanowanie posiłków. Na to ostatnie wiele osób zapomina.

    Ile białka potrzebuję dziennie?

    Zależy to głównie od twojego celu, rodzaju sportu i masy ciała. Zazwyczaj zaleca się około 1,2 do 2,2 g białka na kilogram masy ciała dziennie.

    Co zjeść przed treningiem?

    Przed treningiem warto spożyć lekko strawny posiłek z odpowiednią ilością węglowodanów i mniejszą ilością białka, aby mieć energię i nie obciążać żołądka. Z suplementów diety popularne są zwłaszcza stymulanty przedtreningowe, które sportowcy bardzo często wykorzystują.

    Jak rozpoznać, że jem odpowiednio dla swojego sportu?

    Jak zapewne wiesz, właściwe żywienie, technika sportowa i dobrze dobrana suplementacja mają w świecie sportu swoje stałe miejsce. Dobrze ustawione żywienie poznaje się po tym, że masz dużo energii, radzisz sobie z treningiem, nie odczuwasz częstego głodu, a wydajność stopniowo rośnie w szybkim tempie.

     

    Stopka

    BrainMarket.pl

    Kontakt

    • info@brainmarket.pl
    • +48 732 108 285
    • https://www.facebook.com/brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • https://www.youtube.com/@brainmaxpolska
    • @brainmaxpolska

    Odbierz newsletter

    Wpisz swój e-mail, a my będziemy przesyłać ci informacje na temat nowych produktów na naszym e-shop.

    Nie wypełniaj tego pola

    Podając swój adres e-mail, zgadzasz się z zasadami ochrony danych osobowych.

     

    Informacje dla Ciebie

    • Kontakty
    • Twoje ulubione produkty
    • Dostawa i płatność
    • Reklamacje i zwroty
    • Najczęściej pytacie

    O firmie

    • Kontakty
    • Dla influencerów
    • Współpraca hurtowa dla firm

    Nasze projekty

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Zapisz się do newslettera

    i otrzymuj porady dotyczące zdrowego stylu życia, ekskluzywne promocje oraz informacje o nowych produktach – wystarczy podać e-mail.

    Śledź nas w mediach społecznościowych:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Znajdziesz nas w 10 krajach Europy:
    PL PL
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    • Zasady przetwarzania danych osobowych
    • Regulamin
    • Cookies
    • Stworzone przez Shoptet Premium
    Ponad 200 000 zweryfikowanych opinii
    Nasze produkty są testowane laboratoryjnie
    Ponad 900 000 zrealizowanych zamówień
    Darmowa dostawa od 159 zł
    Shoptet PremiumOpracował Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Edytuj ustawienia plików cookie