BrainMax Liquid Daily Minerals, minerały w płynie do alkalizacji, 120 ml 220 mg magnezu + 70 innych minerałów i pierwiastków śladowych, w celu uzupełnienia magnezu i przeciwdziałania nadmiernemu zakwaszeniu organizmu

Kod: 45105
88,26 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Płynne minerały odpowiednie do codziennej alkalizacji i remineralizacji organizmu. Koncentrat mineralny w płynie przeznaczony jest dla osób, które chcą pokryć dzienne spożycie minerałów i pierwiastków śladowych z naturalnego źródła po prostu w formie płynnej. Sprawdzi się w stanach nadkwasoty organizmu, a dzięki wysokiej zawartości magnezu (220 mg w porcji) niezawodnie uzupełni jego poziom. Wielokrotnie w ciągu dnia rozpylić 0,5 do 0,75 ml roztworu na 300 ml wody. Nadaje się do picia z kawą przeciw nadkwasocie.

Zawiera ponad 70 minerałów i pierwiastków śladowych z Wielkiego Jeziora Słonego w Utah. Minerały pozyskiwane są za pomocą zaawansowanej technologii odparowywania przy znikomej zawartości soli (sodu). Dlatego są odpowiednie również dla osób z wysokim ciśnieniem krwi.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

kdy je potreba doplnit mineraly_pl

Kiedy należy stosować minerały?

Ze względu na intensywne rolnictwo w glebie jest coraz mniej minerałów i pierwiastków śladowych. Dodajmy do tego stres, alkohol, narkotyki, kawę, aktywność fizyczną, pocenie się i dochodzimy do etapu, w którym brak minerałów może uniemożliwić nam lepsze funkcjonowanie i zdrowie. Ponadto taka kawa nie tylko zwiększa usuwanie składników mineralnych z organizmu w wyniku odwodnienia, ale także zakwasza organizm. Z kroplami BrainMax Daily Minerals nie tylko uzupełnisz minerały, zwłaszcza magnez, ale również zalkalizujesz organizm pijąc kawę. Brak niezbędnych składników mineralnych może powodować skurcze, drżenie mięśni, nerwowość, zatrzymanie wody w organizmie, zawroty głowy, zaparcia, osłabienie mięśni, kołatanie serca, osłabienie odporności, zmęczenie, ale także wolniejszą regenerację.

Alkalizacja lub odkwaszenie organizmu!

W naszym organizmie utrzymuje się określone pH. Naszym celem jest utrzymanie stałego, zasadowego pH, ponieważ w tym momencie mamy wystarczającą ilość energii. Nasze ogólne zdrowie dosłownie zależy od równowagi między kwasowością a zasadowością organizmu. W przeciwnym razie możemy napotkać całą gamę problemów, takich jak brak energii, problemy z trawieniem, problemy skórne, zgaga czy zmęczenie, a rozwój wielu chorób rozwija się w kwaśnym środowisku. Kwaśne środowisko tworzy niezdrowe odżywianie, stres, palenie tytoniu, nadmierne spożycie cukru, alkoholu i kawy. Wręcz przeciwnie, minerały pomagają nam, ponieważ tworzą środowisko zasadowe, a tym samym równoważą poziom pH. Są zatem ważne, gdy organizm jest zakwaszony. Jeśli lubisz pić kawę w ciągu dnia, to dla alkalizowania możesz dodać kilka kropli bezpośrednio do kawy lub wypić szklankę wody z 0,5 ml do 0,75 ml roztworu mineralnego (linia z ilością znajduje się na pipecie).

Infografika alkalizacji

Aż 220 mg magnezu w jednej porcji!

Minerały i pierwiastki śladowe są potrzebne każdej komórce organizmu. BrainMax Daily Minerals to mocny koncentrat bez dodatku cukru i aromatów. Tylko czyste minerały, które można łatwo dodać do dowolnego napoju lub jedzenia. Koncentrat zawiera najbardziej znane pierwiastki, takie jak magnez, sód, potas i chlor, które są niezbędne dla organizmu. Minerały występują w formie jonowej, co zapewnia doskonałą wchłanialność. Każda dawka zawiera ponad 70 minerałów i pierwiastków śladowych dla prawidłowego funkcjonowania, wydajności i regeneracji mięśni.

Magnez jest niezbędnym minerałem występującym we wszystkich tkankach organizmu - mózgu, kościach, mięśniach i bierze udział w ponad 600 reakcjach enzymatycznych. Bez magnezu nasze mięśnie byłyby w ciągłym skurczu, organizm nie byłby w stanie regulować poziomu cholesterolu, a komórki nie wytwarzałyby wystarczającej ilości energii. Niedobór magnezu objawia się bezsennością lub złym snem, tężyczką, zmęczeniem, bólami głowy i mięśni, skurczami mięśni, tikami czy nerwowością.

mineraly kolik ceho obsahuje2
mineraly detail

Wsparcie mięśni, układu nerwowego i regeneracji

  • Wsparcie dla nawodnienia, wydajności i funkcji mięśni. 1.2
  • Wspiera prawidłowe funkcje układu nerwowego i aktywność umysłową. 1.2
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia. 2
  • Pomaga zmniejszyć poziom zmęczenia i znużenia. 1
  • Przyczynia się do równowagi elektrolitowej. 1
  • Przyczynia się do prawidłowego bilansu energetycznego. 1
  • Przyczynia się do syntezy białek. 1
  • Przyczynia się do prawidłowego stanu kości i zębów. 1
  • Bierze udział w procesach komórkowych. 1
  • Przyczynia się do prawidłowego trawienia. 3

 

1 magnez, 2 potas, 3 chlorki

co maji v tele na starost mineraly_pl

Jaka jest różnica między minerałami a elektrolitami?

Same minerały pomagają tworzyć hormony, kontrolować tętno, pracę mięśni, zdrowie kości i remineralizację komórek. Odpowiadają za setki funkcji w organizmie, a ponieważ nie możemy ich wytworzyć, jesteśmy uzależnieni od ich spożycia. Jednak organizm jest w stanie przyjąć minerały i pierwiastki śladowe tylko w postaci organicznej, dlatego ważne jest, aby znać formę i pochodzenie przyjmowanych minerałów. BrainMax Liquid Daily Minerals to minerały w płynie o minimalnej zawartości sodu i 220 mg magnezu w każdej porcji.

Odnosimy się do minerałów, które zawierają, jako elektrolitów dodatni lub ujemny ładunek elektryczny (jony). Są we wszystkich naszych płynach ustrojowych, tkankach i komórkachElektrolity zasłużyły na swoją nazwę, ponieważ są odpowiedzialne za przekazywanie impulsów elektrycznych między komórkami. Elektrolity docenisz po treningu, na wędrówce czy podczas jakiejkolwiek aktywności fizycznej, gdy tracimy elektrolity wraz z potem. Dostarczają energii, regulują ciśnienie krwi, uczestniczą w nawodnieniu komórek, wspomagają siłę i pracę mięśni, uczestniczą w przekazywaniu pobudzenia w układzie nerwowym, pracy mózgu, regulują poziom wody w organizmie i tym samym zapobiegają odwodnieniu lub wręcz przeciwnie zminimalizować zatrzymywanie wody w organizmie.

Naturalne źródło minerałów!

Trzy rzeki wpływają do Wielkiego Jeziora Słonego w Stanach Zjednoczonych, odprowadzając wszystkie minerały z gór. Dzięki odparowaniu wody minerały w jeziorze są znacznie bardziej skoncentrowane, a samo jezioro jest bardziej słone niż morze. Pierwiastki pozyskiwane są poprzez odparowanie za pomocą energii słonecznej, a dzięki tej unikalnej technologii przetwarzania mieszanka zawiera minimalną ilość sodu oraz całe spektrum minerałów i pierwiastków śladowych w ich najbardziej naturalnej postaci.

duże słone jezioro duży obraz

Dawkowanie

Dodać 0,5 do 0,75 ml roztworu do szklanki wody o objętości 3 dcl. Ilość jest zaznaczona na pipecie. Możesz aplikować kilka razy dziennie.
Jeśli chcesz zmniejszyć kwasowość kawy, wlej 5 kropli bezpośrednio do filiżanki.
Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

mineraly detailne
Wielkość dawki: 2,5 ml
Opakowanie zawiera 48 dawek.
Ilość w 1 dawce %RWS*
Chlorek
620 mg
77,5%
Magnez
220 mg
58,6%
Potas
1mg
0,05%
Sód
5 mg
**
* % dziennej referencyjnej wartości spożycia
** nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Kupując wspierasz również czeskie lasy #drzewozazamówienie!

Składniki: Koncentrat z Wielkiego Jeziora Słonego.

Wyprodukowano w USA dla Votamax sro

Przechowywanie: W temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu.

Ogłoszenie: Suplement diety. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Podczas używania należy zwrócić uwagę na reżim picia.

Wielkość opakowania: 120 ml

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax®
Forma: Tekutina
Rodzaj: Minerały
Wielkość opakowania: 120 ml
Pozycja została wyprzedana…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
AK Avatar of author | 14.6.2023
Stosowałam już kiedyś taki suplement z Jeziora Słonego żeby uzupełnić minerały i bardzo dobrze się czułam, zniknęły skurcze i ogólnie byłam w dobrej formie:) Ten preparat stosuję dopiero parę dni ale wydaje mi się że działa tak samo dobrze więc gorąco polecam wszystkim

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: