Ta strona internetowa używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji tutaj.
 

Przejść do treści

Zaloguj się do swojego konta

Nie wypełniaj tego pola

Zarejestruj sięNie pamiętam hasła

lub
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:+48 732 108 285info@brainmarket.pl
  • Kontakty
  • Nowości
  • Blog
    BrainMarket.pl
    Koszyk Pusty koszyk
    • BrainMax®
      • BrainMax® suplementy diety
        • Dla mężczyzn,
        • Minerały, multimineraly, elektrolity,
        • Dla kobiet,
        • Cele,
        • Omega 3,
        • Witaminy i multiwitaminy,
        • Aminokwasy,
        • Białka,
        • Kolageny,
        • Antyoksydanty,
        • Adaptogeny,
        • Prebiotyki i probiotyki,
        • Przedtreningowe stymulanty,
        • Wołowe narządy,
        • Nalewki,
        • Dla wegan
      • BrainMax dla mężczyzn
        • Kosmetyki dla mężczyzn
      • Żywność
        • Słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Produkty bez glutenu,
        • Suszone owoce,
        • Płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Wegańska żywność,
        • Olej, tłuszcze i masła klarowane,
        • Pizze i wrapy,
        • Naturalne słodziki,
        • Przyprawy i mieszanki,
        • Mąki, mieszanki i budynie,
        • Ryż, makarony, rośliny strączkowe
      • BrainMax dla kobiet
      • BrainMax dla dzieci
      • LAUF
      • Próbki
        • Próbki suplementów diety,
        • Próbki żywności
      • Akcesoria fitness
    • Odporność
    • Promocje
      • Opłacalne zestawy
        • Opłacalne zestawy suplementów diety,
        • Opłacalne zestawy żywności,
        • Kosmetyki w korzystnych opakowaniach
      • Uratuj mnie
    • Cele
      • Trening i sport
      • Odporność
        • Zioła
      • Koncentracja
      • Zdrowie mężczyzn
      • Pamięć
      • Energia, witalność
      • Sen
      • Zdrowie psychiczne
      • Libido i płodność
      • Równowaga hormonalna, system
      • Cholesterol
      • Planowanie ciąży
      • Długowieczność
      • Nawodnienie
      • Masa ciała
      • Opalanie
      • Trawienie
        • Probiotyki,
        • Enzymy trawienne,
        • Wsparcie jelit
      • Zdrowie dzieci
      • Oczyszczanie
      • Cukier we krwi
    • Suplementy diety
      • Minerały i multimineraly
        • Magnez,
        • Cynk,
        • Żelazo,
        • Selen,
        • Miedź,
        • Wapń,
        • Potas,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Chrom,
        • Molibden
      • Według narządów i części ciała
        • Kości, stawy, więzadła,
        • Serce, naczynia krwionośne,
        • Mózg,
        • Oczy,
        • Skóra, włosy, paznokcie,
        • Jelita, żołądek,
        • Wątroba, nerki,
        • Drogi moczowe,
        • Płuca, drogi oddechowe
      • Odżywki sportowe
        • Odżywki sportowe według dyscypliny,
        • Fitness suplementy
      • Witaminy i multiwitaminy
        • Witamina D,
        • Witamina C,
        • Witamina B,
        • Witaminy dla kobiet,
        • Multiwitaminy,
        • Witamina K,
        • Witaminy dla mężczyzn,
        • Witamina E,
        • Witamina A
      • Suplementy diety dla wegan
      • Przeciwutleniacze
      • Białka
        • Białka serwatkowe whey,
        • Proteiny smakowe
      • Tłuszcze
        • Omega 3,
        • Tłuszcze MCT
      • Aminokwasy
        • Kreatyna,
        • Glicyna,
        • L-glutamina,
        • Inne aminokwasy,
        • L-cytrulina,
        • L-arginina,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeny
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeny w kapsułkach,
        • Adaptogeny w naturalnej formie
      • Probiotyki
      • Elektrolity
      • Kolageny
      • Grzyby
        • Reishi,
        • Soplówka,
        • Cordyceps,
        • Czaga (chaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Suplementy diety dla dzieci
      • Wodorosty morskie i słodkowodne
      • Colostrum (Colostrum)
      • Prebiotyki
      • Nalewki BrainMax
    • Kobiety
      • Suplementy diety dla kobiet
        • Dla kobiet,
        • Skóra, włosy i paznokcie,
        • Ciąża,
        • Wsparcie układu hormonalnego,
        • Płodność,
        • Drogi moczowe
      • TOP wybór suplementów diety dla kobiet
      • Środki menstruacyjne
    • Dzieci
      • Witaminy i minerały dla dzieci
        • Witaminy na odporność dla dzieci,
        • Omega 3,
        • Multiwitaminy dla dzieci,
        • Probiotyki dla dzieci,
        • Dla aktywnych dzieci,
        • Minerały dla dzieci
      • Zdrowa żywność i produkty spożywcze dla dzieci
      • Naturalne kosmetyki dla dzieci
      • Ekologiczne środki czystości dla dzieci
    • Odzież i akcesoria
      • Odzież sportowa dla kobiet
        • Damskie legginsy, spodnie sportowe i szorty,
        • Damskie sportowe koszulki i topy,
        • Damska bielizna sportowa,
        • Damskie koszulki kolarskie
      • Odzież sportowa dla mężczyzn
        • Męskie spodnie sportowe, dresy i szorty,
        • Męskie sportowe koszulki i bluzy,
        • Męskie koszulki kolarskie
      • Uniseksowa odzież sportowa i akcesoria
    • Produkty spożywcze
      • Słodkie przekąski i słone krakersy
        • Batoniki proteinowe i ciastka,
        • Czekolady,
        • Owoce w czekoladzie,
        • Chipsy i krakersy,
        • Gumy do żucia
      • Superżywność
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Produkty bezglutenowe
        • Słodkie przekąski i słone krakersy bez glutenu,
        • Bezglutenowe płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Bezgutenowe kremy, dżemy i marmolady,
        • Bezglutenowy makaron, rośliny strączkowe i ryż
      • Napoje
        • Orzeźwiające napoje,
        • Kakao i mieszanki kakaowe,
        • Herbaty,
        • Kawa,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucza,
        • Energetyczne napoje i drinki
      • Żywność dla wegan
        • Wegańskie słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady,
        • Wegańskie płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Białka wegańskie,
        • Wegański ryż, makarony i rośliny strączkowe
      • Zboża, produkty zbożowe, pseudozboża
        • Granola,
        • Kaszki śniadaniowe,
        • Zboża i pseudozboża,
        • Płatki,
        • Komosa ryżowa
      • Przyprawy i dodatki
      • Orzechy i nasiona
      • Suszone owoce
        • Liofilizowane owoce,
        • Suszone owoce i warzywa
      • Grzyby i algi
        • Grzyby,
        • Cordyceps,
        • Morskie i słodkowodne algi
      • Kremy orzechowe, dżemy i marmolady
        • Słodkie kremy orzechowe,
        • Kremy, dżemy i marmolady bez glutenu,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady BrainMax,
        • 100% kremy orzechowe,
        • BIO kremy orzechowe,
        • BIO kremy z orzechów laskowych BrainMax,
        • BIO dżemy i marmolady,
        • BIO kremy i masła migdałowe BrainMax,
        • BIO kremy nerkowcowe BrainMax,
        • Proteinowe kremy i masła
      • Olej, tłuszcze i masła klarowane
      • Naturalne słodziki
      • Fermentowana i konserwowana żywność
      • Pizza, wrapy
      • Sosy i pesto
      • Mąki, mieszanki i budynie
      • Ryż, makarony i rośliny strączkowe
    • Dom
      • Filtry wodne i dzbanki filtrujące
      • Blokowanie niebieskiego światła
        • Blokada 100% niebieskiego światła,
        • Blokada 100% niebieskiego i zielonego światła,
        • Blokowanie 25-40% niebieskiego światła,
        • Blokada 80% niebieskiego światła
      • Pojemniki na żywność, butelki, shakery, torby
      • Terapia czerwonym światłem
      • Oświetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogeria
        • Środki czystości,
        • Naturalne i ekologiczne środki do prania,
        • Naturalne i ekologiczne podpaski i tampony menstruacyjne
      • Aromaterapia
        • Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe,
        • Dyfuzory zapachowe
      • Naczynia – patelnie, zestawy i akcesoria kuchenne
      • Substancje chemiczne
    • Prezenty
      • Bony podarunkowe
      • Prezenty do 350 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla mężczyzn
      • Prezenty do 250 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla kobiet
      • Prezenty do 100 zł
    • Kosmetyka
      • Kremy i olejki do opalania
      • Pielęgnacja ciała
      • Dla mężczyzn
      • Pielęgnacja zębów
        • Pasty do zębów,
        • Szczoteczki do zębów
      • Pielęgnacja skóry i ust
      • Dla kobiet
      • Pielęgnacja włosów
      • Dezodoranty
      • Pielęgnacja rąk i stóp
      • Zestawy prezentowe
    • Zestawy
    • Nowości
      • Nowości w suplementach diety
      • Nowości w żywności
      • Nowości w kosmetykach
      • Nowości w domu
      • Nowości w odzieży
      • Inne
    • Mężczyźni
      • Suplementy diety dla mężczyzn
        • Dla wydolności sportowej i regeneracji,
        • Płodność dla mężczyzn,
        • Na prostatę
    • Blog
    • Przepisy
    • Marki
      • BrainLight
      • BrainMax
    • Zaloguj się
    Więcej
    Home / BrainMax®

    BrainMax®

    Marka, która zmienia zasady gry. 💥 BrainMax oferuje najwyższej jakości suplementy diety i funkcjonalne produkty spożywcze opracowane w Czechach dla maksymalnej wydajności ciała i umysłu. Dobre samopoczucie to nie przypadek, to wybór. Jakość, która mówi sama za siebie – to marka BrainMax!

    • BrainMax® suplementy diety
    • BrainMax dla mężczyzn
    • Żywność
    • BrainMax dla kobiet
    • BrainMax dla dzieci
    • LAUF
    • Próbki
    • Akcesoria fitness

    Najczęściej sprzedawane

    BrainMax Pure® RAW Kakao 12, BIO 500 g
    BrainMax Pure® RAW Kakao 12, BIO 500 g *Certyfikat CZ-BIO-001
    Dostępny (>5 szt.)
    34710
     
    57,43 zł
    BrainMax Pure® 21 Super Cacao, BIO kakao, 1kg
    BrainMax Pure® 21 Super Cacao, BIO kakao, 1kg *Certyfikat CZ-BIO-001
    Dostępny (>5 szt.)
    99289
     
    69,67 zł
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych Najlepiej przyswajalny diglicynian magnezu MagChel® 53% DV + Aktywna forma witaminy B6 100% DV, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    1339
     
    104,59 zł
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g)
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g) Opatentowana forma kreatyny niemieckiej jakości Creapure®, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    36828
     
    111,08 zł
    BrainMax Omega-3 Fish Oil, 180 kapsułek softgel
    BrainMax Omega-3 Fish Oil, 180 kapsułek softgel Olej rybny premium, 300 mg EPA i 200 mg DHA w każdej kapsułce, 90 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    64941
     
    128,12 zł
    BrainMax Hydration Electrolytes, cytryna, 30 porcji, 300 g
    BrainMax Hydration Electrolytes, cytryna, 30 porcji, 300 g Elektrolity nawilżające z tauryną i aktywną witaminą B6, napój jonowy, cytrynowy, 30 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    67335
     
    69,90 zł
    BrainMax Żelatyna Wołowa 500g
    BrainMax Żelatyna Wołowa 500g Certyfikowana żelatyna wołowa krów karmionych trawą dla zdrowia stawów i skóry, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    47769
     
    82,22 zł
    BrainMax Witamina D3 + K2 MK-7, 100 kapsułek
    122,05 zł –15 %
    BrainMax Witamina D3 + K2 MK-7, 100 kapsułek Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    9979
    Pierwotnie: 122,05 zł  (–15 %)
    103,74 zł
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g Organiczny związek na wzrost mięśni, wsparcie wydajności i produkcję energii, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    37524
     
    57,08 zł
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g Suplement diety Magnez dla dzieci, smoczy owoc, 30 porcji
    Dostępny (>5 szt.)
    67866
     
    34,75 zł

    Pasek boczny

    o nasNie możesz znaleźć produktu? Spróbuj kategorii celów!Pokaż

    Cena

    2 zł8162 zł
    128162

    Marki

    Forma

    Rodzaj

    Pozycji do wyświetlenia: 1220

    Sortowanie produktów

    1220 pozycji razem

    Lista produktów

    BrainMax Żelatyna Wołowa 500g
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Żelatyna Wołowa 500g Certyfikowana żelatyna wołowa krów karmionych trawą dla zdrowia stawów i skóry, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    82,22 zł
    Cena jednostkowa: 16,44 zł / 100 g
    47769
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, wanilia, 1000 g
    Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, wanilia, 1000 g Natywny białko serwatkowe z krowim colostrum i kolagenem wołowym z chowu pastwiskowego
    Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    174,44 zł
    Cena jednostkowa: 17,44 zł / 100 g
    BM02
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych
    Regeneracja Równowaga psychiczna
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnez 200 mg + Witamina B6 P5P, 100 kapsułek roślinnych Najlepiej przyswajalny diglicynian magnezu MagChel® 53% DV + Aktywna forma witaminy B6 100% DV, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    104,59 zł
    Cena jednostkowa: 1,05 zł / 1 kapsuła
    1339
    BrainMax Sleep Magnesium®, 320 mg, 100 kapsułek (Magnez, GABA, L-teanina, Witamina B6, sok z wiśni)
    Sen Równowaga psychiczna
    BrainMax Sleep Magnesium®, 320 mg, 100 kapsułek (Magnez, GABA, L-teanina, Witamina B6, sok z wiśni) Kompleks na zdrowy sen, relaks i szybkie zasypianie, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    122,05 zł
    Cena jednostkowa: 1,22 zł / 1 kapsuła
    6532
    BrainMax Witamina D3 i K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 50 kapsułek roślinnych
    Promocja Układ ruchu
    67,92 zł –15 %
    BrainMax Witamina D3 i K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 50 kapsułek roślinnych Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    57,73 zł
    Cena jednostkowa: 1,15 zł / 1 kapsuła
    67275
    BrainMax Activated B-Complex, Aktywowana Witamina B Complex, 90 kapsułek roślinnych
    Energia Cera i włosy
    BrainMax Activated B-Complex, Aktywowana Witamina B Complex, 90 kapsułek roślinnych Kompleks aktywnych form witamin z grupy B, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    72,90 zł
    Cena jednostkowa: 0,81 zł / 1 kapsuła
    37497
    BrainMax Okulary Blokujące Niebieskie Światło
    Tip + Prezent gratis
    BrainMax Okulary Blokujące Niebieskie Światło Okulary w 100% blokujące światło niebieskie dla lepszego snu
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    69,67 zł
    97838
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g
    Energia Wsparcie mięśniowe
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatyna monohydrat, 500 g Organiczny związek na wzrost mięśni, wsparcie wydajności i produkcję energii, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    57,08 zł
    Cena jednostkowa: 11,42 zł / 100 g
    37524
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g)
    Wydajność fizyczna Wsparcie mięśniowe
    BrainMax Creapure® Kreatyna Monohydrat (500g) Opatentowana forma kreatyny niemieckiej jakości Creapure®, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    111,08 zł
    Cena jednostkowa: 22,22 zł / 100 g
    36828
    BrainMax Histamine Biotics, Probiotyki histaminowe, 60 kapsułek dojelitowych
    Imunita Zdrowie jelit
    BrainMax Histamine Biotics, Probiotyki histaminowe, 60 kapsułek dojelitowych Wysoce skuteczny probiotyk dla osób z nietolerancją histaminy, suplement diety.
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    159 zł
    Cena jednostkowa: 2,65 zł / 1 kapsuła
    99996.159
    BrainMax Kolagen Hydrolizowany Wołowy, Grass-fed Collagen®,  400g
    BrainMax Kolagen Hydrolizowany Wołowy, Grass-fed Collagen®, 400g Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    113,32 zł
    Cena jednostkowa: 28,33 zł / 100 g
    41658
    BrainMax DGL Complex (lukrecja pozbawiona glicyryzyny), 100 kapsułek roślinnych
    Zdrowie jelit Trawienie
    BrainMax DGL Complex (lukrecja pozbawiona glicyryzyny), 100 kapsułek roślinnych Specjalnie przygotowany ekstrakt z lukrecji z aloesem wspomagający pracę przewodu pokarmowego, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    87,13 zł
    Cena jednostkowa: 0,87 zł / 1 kapsuła
    99987
    BrainMax® Organic Energy Bar, Acai & Blueberry, 50 g
    Tip Więcej za mniej
    BrainMax® Organic Energy Bar, Acai & Blueberry, 50 g ... / *Certyfikat CZ-BIO-001
    Dostępny (>5 szt.)
    6,81 zł
    Cena jednostkowa: 13,62 zł / 100 g
    66006
    BrainMarket Pokrowiec na okulary z tkaniny
    BrainMarket Pokrowiec na okulary z tkaniny Płócienny pokrowiec do bezpiecznego przechowywania okularów
    Dostępny (>5 szt.)
    17,29 zł
    18926
    Pojemnik na kapsułki BrainMax
    Pojemnik na kapsułki BrainMax
    Dostępny (>5 szt.)
    12,05 zł
    66459
    BrainMax Pure® Collagen Bar, Raspberry & Lemon, baton kolagenowy malina & cytryna, 60 g
    Cera i włosy Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Collagen Bar, Raspberry & Lemon, baton kolagenowy malina & cytryna, 60 g 7 g kolagenu pochodzącego od zwierząt karmionych trawą, 14 g białka, 11 g błonnika
    Dostępny (>5 szt.)
    12,05 zł
    Cena jednostkowa: 20,08 zł / 100 g
    46514
    BrainMax Pure® 21 Super Cacao, BIO kakao, 1kg
    BrainMax Pure® 21 Super Cacao, BIO kakao, 1kg *Certyfikat CZ-BIO-001
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    69,67 zł
    Cena jednostkowa: 6,97 zł / 100 g
    99289
    BrainMax Whey Protein Lemonade, 330 ml
    Tip
    BrainMax Whey Protein Lemonade, 330 ml Proteinowa lemoniada o smaku brzoskwiniowym z 20 g białka
    Dostępny (>5 szt.)
    12,05 zł
    Cena jednostkowa: 3,65 zł / 100 ml
    65286
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Smoczy owoc, 150 g Suplement diety Magnez dla dzieci, smoczy owoc, 30 porcji
    Dostępny (>5 szt.)
    34,75 zł
    Cena jednostkowa: 3 475 zł / 100 g
    67866
    BrainMax BIO Ashwagandha (aszwaganda), 560 mg, 100 kapsułek roślinnych
    Równowaga psychiczna Pamięć
    BrainMax BIO Ashwagandha (aszwaganda), 560 mg, 100 kapsułek roślinnych Suplement diety, certyfikat CZ-BIO-001
    Dostępny (>5 szt.)
    52,21 zł
    Cena jednostkowa: 0,52 zł / 1 kapsuła
    47841
    BrainMax Pure® Blueberry Cheesecake Protein Bar, Baton proteinowy, Jagodowy sernik, BIO, 50 g
    Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Blueberry Cheesecake Protein Bar, Baton proteinowy, Jagodowy sernik, BIO, 50 g *Certyfikat CZ-BIO-001 / Baton Proteinowy Sernik Jagodowy
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    10,30 zł
    Cena jednostkowa: 20,60 zł / 100 g
    42732
    BrainMax Witamina D3 + K2 MK-7, 100 kapsułek
    Promocja ODPORNOŚĆ Imunita Układ ruchu
    122,05 zł –15 %
    BrainMax Witamina D3 + K2 MK-7, 100 kapsułek Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 4,8 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    103,74 zł
    Cena jednostkowa: 1,04 zł / 1 kapsuła
    9979
    lemon deodorant vizual (1)
    Promocja
    38,24 zł Do –13 %
    WellMax® Natural deodorant, naturalny dezodorant, 50 ml Naturalny dezodorant z ekstraktami ziołowymi, nie zawiera alkoholu i sody
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    od 33 zł
    Cena jednostkowa: od 66 zł / 100 ml
    Szczegóły
    62277/LEM
    BrainMax Zinc Complex, Cynk, Selen, Miedź, Kurkuma, 50 kapsułek roślinnych
    Nowość Imunita Równowaga hormonalna
    BrainMax Zinc Complex, Cynk, Selen, Miedź, Kurkuma, 50 kapsułek roślinnych Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    39,99 zł
    Cena jednostkowa: 0,80 zł / 1 kapsuła
    66561
    Żarówka BrainMax 4steps, E14, 7 W, 1300 - 4000 K, 4 rodzaje światła
    Żarówka BrainMax 4steps, E14, 7 W, 1300 - 4000 K, 4 rodzaje światła Żarówka z czterema regulowanymi trybami świecenia
    Dostępny (>5 szt.)
    69,69 zł
    69636
    colagen beuaty mango
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 10 g, PRÓBKA Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,62 zł
    Cena jednostkowa: 26,20 zł / 100 g
    Szczegóły
    49522/LES
    BrainMax Pure® Liofilizowane truskawki, 45 g
    Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Liofilizowane truskawki, 45 g Truskawki liofilizowane
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    19,03 zł
    Cena jednostkowa: 42,29 zł / 100 g
    33771
    BrainMax Pure® Celtycka sól morska, wilgotna, 500g
    Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Celtycka sól morska, wilgotna, 500g Celtycka sól morska
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    20,78 zł
    Cena jednostkowa: 4,16 zł / 100 g
    43896
    BrainMax Pure® RAW Kakao 12, BIO 500 g
    BrainMax Pure® RAW Kakao 12, BIO 500 g *Certyfikat CZ-BIO-001
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    57,43 zł
    Cena jednostkowa: 11,49 zł / 100 g
    34710
    Napój Fuelix, pomarańczowy, puszka, 250 ml
    Promocja
    6,81 zł –29 %
    Napój Fuelix, pomarańczowy, puszka, 250 ml Napój orzeźwiający z zawartością jabłczanu magnezu, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    4,77 zł
    68010
    BrainMax Pure® Protein Cookie, Pistacja & Biała Czekolada, BIO, 60 g
    Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Protein Cookie, Pistacja & Biała Czekolada, BIO, 60 g Ciastko proteinowe z pistacjami i białą czekoladą / certyfikat *CZ-BIO-001
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    10,30 zł
    Cena jednostkowa: 17,17 zł / 100 g
    44088
    L-Treonian Magnezu (Magtein®) 2000 mg, 90 kapsułek
    Tip Pamięć
    L-Treonian Magnezu (Magtein®) 2000 mg, 90 kapsułek Opatentowana forma magnezu przenikająca do mózgu, Suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    124,90 zł
    Cena jednostkowa: 1,39 zł / 1 kapsuła
    49762
    BrainMax Witamina C i Kwercetyna, Dzika Róża, 100 Kapsułek Roślinnych
    Nowość Imunita
    BrainMax Witamina C i Kwercetyna, Dzika Róża, 100 Kapsułek Roślinnych Witamina C z kwercetyną, bioflawonoidami i BIO dziką różą na odporność, suplement diety, 100 dawek
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    55,70 zł
    Cena jednostkowa: 0,56 zł / 1 kapsuła
    66435
    100 PL
    Imunita Energia
    BrainMax Iron Complex®, Diglicynian Żelaza, 25 mg, 100 kapsułek roślinnych Żelazo bisglicynian z witaminą C, B9 i B12 oraz z ekologicznym imbirem, 100 porcji, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    95,86 zł
    Cena jednostkowa: 0,96 zł / 1 kapsuła
    44493
    BrainMax Sleep Magnesium®, 320 mg, 50 kapsułek (magnez, GABA, L-teanina, witamina B6, sok z wiśni kwaśnej)
    Nowość
    BrainMax Sleep Magnesium®, 320 mg, 50 kapsułek (magnez, GABA, L-teanina, witamina B6, sok z wiśni kwaśnej) Kompleks dla zdrowego snu, relaksu i szybkiego zasypiania, suplement diety.
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    66,18 zł
    Cena jednostkowa: 1,32 zł / 1 kapsuła
    66555
    BrainMax Pure® Acai Powder, Acai BIO w proszku, 100 g
    Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Acai Powder, Acai BIO w proszku, 100 g * Certyfikat CZ-BIO-001
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    62,69 zł
    Cena jednostkowa: 62,69 zł / 100 g
    99113

    Kontrolki listy

    Paginacja

    Jesteś na stronie 1 z 34.

    • 1
    • 34
    1220 pozycji razem
    Do góry

    Suplementy diety w jakości premium

    BrainMax® to czeska marka produkująca najwyższej klasy suplementy diety oraz produkty BIO, które charakteryzują się wysoką jakością i pozytywnym wpływem na zdrowie. W suplementach diety kładziemy nacisk na naukowo potwierdzone podejście oraz jakość użytych surowców, tak aby ich przyswajalność przez organizm była jak najlepsza. Przy produkcji żywności skupiamy się przede wszystkim na pochodzeniu BIO, tak aby produkty były smaczne, wysokiej jakości i przynosiły organizmowi korzystny efekt zdrowotny. Dzięki pochodzeniu BIO nie ma w produktach zbędnej chemii, a przy uprawie roślin w rolnictwie ekologicznym  stosowane są metody korzystne dla przyrody. Przy produkcji żywności oraz suplementów diety nie używamy substancji balastowych ani innych szkodliwych dla zdrowia domieszek. Prawdziwe suplementy diety >i produkty, które działają.

    Co w BrainMax nie brakuje

    Produkty BrainMax powstały z potrzeby zaoferowania tego, co najlepsze dla zdrowia ciała i umysłu. W naszej ofercie znajdziesz witaminy, minerały, adaptogeny, suplementy biohackingowe, żywność funkcjonalną, kosmetyki oraz ekologiczne produkty do domu. Wszystko z naciskiem na skuteczność, czysty skład i maksymalną biodostępność.
    Nasze receptury opierają się na naukowych odkryciach, są wolne od zbędnych dodatków i produkujemy je w Czechach. Niezależnie od tego, czy szukasz energii, lepszego snu, równowagi hormonalnej czy wsparcia odporności – z BrainMax jesteś na właściwej drodze.

    Stopka

    BrainMarket.pl

    Kontakt

    • info@brainmarket.pl
    • +48 732 108 285
    • https://www.facebook.com/brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • https://www.youtube.com/@brainmaxpolska
    • @brainmaxpolska

    Odbierz newsletter

    Wpisz swój e-mail, a my będziemy przesyłać ci informacje na temat nowych produktów na naszym e-shop.

    Nie wypełniaj tego pola

    Podając swój adres e-mail, zgadzasz się z zasadami ochrony danych osobowych.

     

    Informacje dla Ciebie

    • Kontakty
    • Twoje ulubione produkty
    • Dostawa i płatność
    • Reklamacje i zwroty
    • Najczęściej pytacie

    O firmie

    • Kontakty
    • Dla influencerów
    • Współpraca hurtowa dla firm

    Nasze projekty

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Zapisz się do newslettera

    i otrzymuj porady dotyczące zdrowego stylu życia, ekskluzywne promocje oraz informacje o nowych produktach – wystarczy podać e-mail.

    Śledź nas w mediach społecznościowych:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Znajdziesz nas w 10 krajach Europy:
    PL PL
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    • Zasady przetwarzania danych osobowych
    • Regulamin
    • Cookies
    • Stworzone przez Shoptet Premium
    Ponad 200 000 zweryfikowanych opinii
    Nasze produkty są testowane laboratoryjnie
    Ponad 900 000 zrealizowanych zamówień
    Darmowa dostawa od 159 zł
    Shoptet PremiumOpracował Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Edytuj ustawienia plików cookie