BrainMarket Okulary ajurwedyjskie A1

Kod: 35856
50,20 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Specjalne okulary ajurwedyjskie mają na celu poprawę wzroku. Soczewki tych okularów wykonane są z czarnego nieprzezroczystego materiału, w którym znajdują się otwory. Te następnie blokują silne promienie zewnętrzne i uwalniają tylko małe i delikatne promienie, które przechodzą przez środkową część źrenicy. Okulary przeznaczone są do drobnych wad wzroku, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność czy niemożność skupienia się na dowolnej odległości.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Okulary ajurwedyjskie BrainMarket A1

Specjalne okulary ajurwedyjskie mają na celu poprawę wzroku. Soczewki tych okularów wykonane są z czarnego nieprzezroczystego materiału, w którym znajdują się otwory. Te następnie blokują silne promienie zewnętrzne i uwalniają tylko małe i drobne promienie, które przechodzą przez środkową część źrenicy. Okulary przeznaczone są do drobnych wad wzroku, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność czy niemożność skupienia się na dowolnej odległości. Podczas gdy okulary pomagają lepiej widzieć, co dodatkowo osłabia oczy, okulary ajurwedyjskie stymulują mięśnie oczu, poprawiając w ten sposób wzrok. Okulary przeznaczone są również jako odpowiednia profilaktyka wad wzroku. Jeśli nosisz już okulary korekcyjne, zalecamy wymianę ich na okulary ajurwedyjskie, na przykład podczas czytania lub pracy na komputerze.

35856-2
35856

Okulary zapakowane są w plastikową torebkę i karton, aby zapobiec ich uszkodzeniu podczas transportu.

Mamy zdrowe oczy, kiedy możemy skupić się na promieniach światła pochodzących ze wszystkich części źrenicy, w małym punkcie na siatkówce. Siatkówka jest wrażliwą na światło tkanką w tylnej części oka. Kiedy twoje oko nie jest wystarczająco silne, aby skupić się na świetle w tym jednym punkcie, promienie padają przed lub za siatkówką, powodując niewyraźne widzenie. Okulary ajurwedyjskie działają na odwrotnej zasadzie. Zmniejszając widzenie peryferyjne, stymulują ruchomość oka i zmuszają oko do wzmożonej pracy podczas codziennych czynności.

Starożytna metoda w nowoczesnej koncepcji

Efekt noszenia okularów ajurwedyjskich widoczny jest niemal natychmiast, ale optymalne rezultaty i poprawę widzenia można zaobserwować po co najmniej 6 tygodniach regularnego noszenia. W pierwszej fazie należy nosić okulary przez krótki czas, aby oczy przyzwyczaiły się do nich, a następnie można stopniowo wydłużać czas noszenia do maksymalnie 2-3 godzin każdego dnia. Okulary nie nadają się do noszenia podczas jazdy lub podczas czynności, w których wymagane jest szerokie pole widzenia.

35856-1
 

Podstawowe specyfikacje

Rodzaj okularów: ochronne

Szerokość okularów: 14,6 cm

Długość nogawki: 14,1 cm

Kolor obręczy: czarny

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Okulary blokujące niebieskie światło
Blokuje: Niebieskie światło
Cel: Lepszy wzrok
Dla kogo: Dorośli
Konstrukcja: Plastik
Pora noszenia: 2-3 godziny
Rodzaj: Do domu
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: