Maska do spania o anatomicznym kształcie TOTAL DARK

Kod: 99979
50,20 zł
Dostępny (>5 szt)

Anatomicznie wyprofilowana maska do spania ze specjalnym obszyciem w okolicy nosa , dzięki której blokujesz światło w pomieszczeniu uniemożliwiając dobry sen . Maska wykonana jest z wysokiej jakości materiału i specjalnie wyprofilowana wokół oczu i nosa . Jest bardzo wygodny w noszeniu . Maskę mocujesz gumką do głowy. Nadaje się dla osób cierpiących na problemy ze snem lub do podróżowania w ruchu ulicznym lub w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zaciemnienia w nocy.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Anatomicznie ukształtowana maska do spania TOTAL DARK

Maska do spania o anatomicznym kształcie ze specjalną krawędzią w okolicy nosa , dzięki której zablokujesz światło w pomieszczeniu, uniemożliwiając dobry sen . Maska jest wykonana z wysokiej jakości materiału i specjalnie wyprofilowana w okolicach oczu i nosa . Jest bardzo wygodny w noszeniu . Mocujesz maskę na głowie za pomocą gumki. Jest odpowiedni dla osób cierpiących na problemy ze snem lub podróżujących w ruchu drogowym lub w pomieszczeniach, w których nie można zaciemnić w nocy.

Przeczytaj artykuł o tym, do czego służy melatonina i jak podnieść jej poziom lub dlaczego sen jest ważny i jak go poprawić .

Zalety produktu:

  • Specjalna konstrukcja wokół nosa i oczu z wykończeniem z miękkiej tkaniny , która przepuszcza mniej światła.
  • Bardzo miękki materiał.
  • Anatomicznie ukształtowane oczodoły = nie utrudniają ruchu gałek ocznych.
  • Bezproblemowe oddychanie, ponieważ nie uciska na nos.

Podstawowe specyfikacje

Kolor: czarny

Rozmiar: wysokość x szerokość, 9 cm x 21 cm

Materiał: poliester

Materiał maski wewnętrznej: gąbka

WSKAZÓWKA: Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat jakości snu ? Staraj się blokować niebieskie światło na 2-3 godziny przed snem ! Na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości okulary do jego blokowania, filmy , porady i triki, a także literaturę .

Problem niebieskiego światła

W dzisiejszej erze cyfrowej niewiele osób może oderwać wzrok od ekranu, czy to telewizora, telefonu komórkowego czy komputera. Wraz z rosnącym wykorzystaniem tych urządzeń elektronicznych i lamp LED pojawiły się nowe problemy.

  • Ekspozycja na niebieskie światło z ekranów przed snem zaburza produkcję melatoniny i wzorce snu.
  • Ekspozycja na niebieskie światło może prowadzić do zwyrodnienia plamki żółtej.
  • Nadmierne nasycenie światłem niebieskim może zmniejszać ostrość wzroku i utrudniać skupienie.
  • Wykazano, że światło niebieskie powoduje fotochemiczne uszkodzenia siatkówki i plamki żółtej, powodując stres oksydacyjny w oczach.
  • Zaburzenia snu mogą prowadzić do depresji ze zwiększonym ryzykiem zachorowania.

Niebieskie światło o długości fali od 380 do 470 nm jest uważane za szkodliwe, ponieważ może powodować uszkodzenie siatkówki, zaćmę i jest związane z zaburzeniami snu. Jednak nie wszystkie widma światła niebieskiego są złe, na przykład widmo od 470 do 500 nm, zwane także światłem turkusowo-niebieskim, jest ogólnie uważane za dobre. To widmo widzialnego światła niebieskiego jest korzystne, ponieważ stymuluje naturalne odruchy chroniące oczy przed prześwietleniem, a także wspomaga funkcje poznawcze i pamięciowe mózgu. Jednocześnie pobudza światłoczułe komórki zwojowe siatkówki, w tym odruch źreniczny oraz reguluje cykl dobowy.

Ikona

Pamiętać

Najważniejsze informacje o blokowaniu światła niebieskiego

O ile w ciągu dnia potrzebujemy wystarczającej ilości jasnego światła, to jego nadmiar w nocy jest szkodliwy. Przede wszystkim niebieska składowa światła sygnalizuje organizmowi, kiedy powinien być aktywny oraz kiedy nadszedł czas na odpoczynek i regenerację. Blokując niebieskie światło na 2-3 godziny przed snem, dasz swojemu ciału znać, że pora spać. Nagrodą będzie zwiększona produkcja melatoniny (hormon snu i regeneracji, silny przeciwutleniacz), lepsza jakość snu i przyjemny poranek pełen energii.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: