Ta strona internetowa używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji tutaj.
 

Przejść do treści

Zaloguj się do swojego konta

Nie wypełniaj tego pola

Zarejestruj sięNie pamiętam hasła

lub
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:+48 732 108 285info@brainmarket.pl
  • Kontakty
  • Nowości
  • Blog
    BrainMarket.pl
    Koszyk Pusty koszyk
    • BrainMax®
      • BrainMax® suplementy diety
        • Dla mężczyzn,
        • Minerały, multimineraly, elektrolity,
        • Dla kobiet,
        • Cele,
        • Omega 3,
        • Witaminy i multiwitaminy,
        • Aminokwasy,
        • Białka,
        • Kolageny,
        • Antyoksydanty,
        • Adaptogeny,
        • Prebiotyki i probiotyki,
        • Przedtreningowe stymulanty,
        • Wołowe narządy,
        • Nalewki,
        • Dla wegan
      • BrainMax dla mężczyzn
        • Kosmetyki dla mężczyzn
      • Żywność
        • Słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Produkty bez glutenu,
        • Suszone owoce,
        • Płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Wegańska żywność,
        • Olej, tłuszcze i masła klarowane,
        • Pizze i wrapy,
        • Naturalne słodziki,
        • Przyprawy i mieszanki,
        • Mąki, mieszanki i budynie,
        • Ryż, makarony, rośliny strączkowe
      • BrainMax dla kobiet
      • BrainMax dla dzieci
      • LAUF
      • Próbki
        • Próbki suplementów diety,
        • Próbki żywności
      • Akcesoria fitness
    • Odporność
    • Promocje
      • Opłacalne zestawy
        • Opłacalne zestawy suplementów diety,
        • Opłacalne zestawy żywności,
        • Kosmetyki w korzystnych opakowaniach
      • Uratuj mnie
    • Cele
      • Trening i sport
      • Odporność
        • Zioła
      • Koncentracja
      • Zdrowie mężczyzn
      • Pamięć
      • Energia, witalność
      • Sen
      • Zdrowie psychiczne
      • Libido i płodność
      • Równowaga hormonalna, system
      • Cholesterol
      • Planowanie ciąży
      • Długowieczność
      • Nawodnienie
      • Masa ciała
      • Opalanie
      • Trawienie
        • Probiotyki,
        • Enzymy trawienne,
        • Wsparcie jelit
      • Zdrowie dzieci
      • Oczyszczanie
      • Cukier we krwi
    • Suplementy diety
      • Minerały i multimineraly
        • Magnez,
        • Cynk,
        • Żelazo,
        • Selen,
        • Miedź,
        • Wapń,
        • Potas,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Chrom,
        • Molibden
      • Według narządów i części ciała
        • Kości, stawy, więzadła,
        • Serce, naczynia krwionośne,
        • Mózg,
        • Oczy,
        • Skóra, włosy, paznokcie,
        • Jelita, żołądek,
        • Wątroba, nerki,
        • Drogi moczowe,
        • Płuca, drogi oddechowe
      • Odżywki sportowe
        • Odżywki sportowe według dyscypliny,
        • Fitness suplementy
      • Witaminy i multiwitaminy
        • Witamina D,
        • Witamina C,
        • Witamina B,
        • Witaminy dla kobiet,
        • Multiwitaminy,
        • Witamina K,
        • Witaminy dla mężczyzn,
        • Witamina E,
        • Witamina A
      • Suplementy diety dla wegan
      • Przeciwutleniacze
      • Białka
        • Białka serwatkowe whey,
        • Proteiny smakowe
      • Tłuszcze
        • Omega 3,
        • Tłuszcze MCT
      • Aminokwasy
        • Kreatyna,
        • Glicyna,
        • L-glutamina,
        • Inne aminokwasy,
        • L-cytrulina,
        • L-arginina,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeny
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeny w kapsułkach,
        • Adaptogeny w naturalnej formie
      • Probiotyki
      • Elektrolity
      • Kolageny
      • Grzyby
        • Reishi,
        • Soplówka,
        • Cordyceps,
        • Czaga (chaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Suplementy diety dla dzieci
      • Wodorosty morskie i słodkowodne
      • Colostrum (Colostrum)
      • Prebiotyki
      • Nalewki BrainMax
    • Kobiety
      • Suplementy diety dla kobiet
        • Dla kobiet,
        • Skóra, włosy i paznokcie,
        • Ciąża,
        • Wsparcie układu hormonalnego,
        • Płodność,
        • Drogi moczowe
      • TOP wybór suplementów diety dla kobiet
      • Środki menstruacyjne
    • Dzieci
      • Witaminy i minerały dla dzieci
        • Witaminy na odporność dla dzieci,
        • Omega 3,
        • Multiwitaminy dla dzieci,
        • Probiotyki dla dzieci,
        • Dla aktywnych dzieci,
        • Minerały dla dzieci
      • Zdrowa żywność i produkty spożywcze dla dzieci
      • Naturalne kosmetyki dla dzieci
      • Ekologiczne środki czystości dla dzieci
    • Odzież i akcesoria
      • Odzież sportowa dla kobiet
        • Damskie legginsy, spodnie sportowe i szorty,
        • Damskie sportowe koszulki i topy,
        • Damska bielizna sportowa,
        • Damskie koszulki kolarskie
      • Odzież sportowa dla mężczyzn
        • Męskie spodnie sportowe, dresy i szorty,
        • Męskie sportowe koszulki i bluzy,
        • Męskie koszulki kolarskie
      • Uniseksowa odzież sportowa i akcesoria
    • Produkty spożywcze
      • Słodkie przekąski i słone krakersy
        • Batoniki proteinowe i ciastka,
        • Czekolady,
        • Owoce w czekoladzie,
        • Chipsy i krakersy,
        • Gumy do żucia
      • Superżywność
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Produkty bezglutenowe
        • Słodkie przekąski i słone krakersy bez glutenu,
        • Bezglutenowe płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Bezgutenowe kremy, dżemy i marmolady,
        • Bezglutenowy makaron, rośliny strączkowe i ryż
      • Napoje
        • Orzeźwiające napoje,
        • Kakao i mieszanki kakaowe,
        • Herbaty,
        • Kawa,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucza,
        • Energetyczne napoje i drinki
      • Żywność dla wegan
        • Wegańskie słodkie przekąski i słone krakersy,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady,
        • Wegańskie płatki zbożowe, zboża, pseudozboża,
        • Białka wegańskie,
        • Wegański ryż, makarony i rośliny strączkowe
      • Zboża, produkty zbożowe, pseudozboża
        • Granola,
        • Kaszki śniadaniowe,
        • Zboża i pseudozboża,
        • Płatki,
        • Komosa ryżowa
      • Przyprawy i dodatki
      • Orzechy i nasiona
      • Suszone owoce
        • Liofilizowane owoce,
        • Suszone owoce i warzywa
      • Grzyby i algi
        • Grzyby,
        • Cordyceps,
        • Morskie i słodkowodne algi
      • Kremy orzechowe, dżemy i marmolady
        • Słodkie kremy orzechowe,
        • Kremy, dżemy i marmolady bez glutenu,
        • Wegańskie kremy, dżemy i marmolady BrainMax,
        • 100% kremy orzechowe,
        • BIO kremy orzechowe,
        • BIO kremy z orzechów laskowych BrainMax,
        • BIO dżemy i marmolady,
        • BIO kremy i masła migdałowe BrainMax,
        • BIO kremy nerkowcowe BrainMax,
        • Proteinowe kremy i masła
      • Olej, tłuszcze i masła klarowane
      • Naturalne słodziki
      • Fermentowana i konserwowana żywność
      • Pizza, wrapy
      • Sosy i pesto
      • Mąki, mieszanki i budynie
      • Ryż, makarony i rośliny strączkowe
    • Dom
      • Filtry wodne i dzbanki filtrujące
      • Blokowanie niebieskiego światła
        • Blokada 100% niebieskiego światła,
        • Blokada 100% niebieskiego i zielonego światła,
        • Blokowanie 25-40% niebieskiego światła,
        • Blokada 80% niebieskiego światła
      • Pojemniki na żywność, butelki, shakery, torby
      • Terapia czerwonym światłem
      • Oświetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogeria
        • Środki czystości,
        • Naturalne i ekologiczne środki do prania,
        • Naturalne i ekologiczne podpaski i tampony menstruacyjne
      • Aromaterapia
        • Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe,
        • Dyfuzory zapachowe
      • Naczynia – patelnie, zestawy i akcesoria kuchenne
      • Substancje chemiczne
    • Prezenty
      • Bony podarunkowe
      • Prezenty do 350 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla mężczyzn
      • Prezenty do 250 zł
      • Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla kobiet
      • Prezenty do 100 zł
    • Kosmetyka
      • Kremy i olejki do opalania
      • Pielęgnacja ciała
      • Dla mężczyzn
      • Pielęgnacja zębów
        • Pasty do zębów,
        • Szczoteczki do zębów
      • Pielęgnacja skóry i ust
      • Dla kobiet
      • Pielęgnacja włosów
      • Dezodoranty
      • Pielęgnacja rąk i stóp
      • Zestawy prezentowe
    • Zestawy
    • Nowości
      • Nowości w suplementach diety
      • Nowości w żywności
      • Nowości w kosmetykach
      • Nowości w domu
      • Nowości w odzieży
      • Inne
    • Mężczyźni
      • Suplementy diety dla mężczyzn
        • Dla wydolności sportowej i regeneracji,
        • Płodność dla mężczyzn,
        • Na prostatę
    • Blog
    • Przepisy
    • Marki
      • BrainLight
      • BrainMax
    • Zaloguj się
    Więcej
    Home / BrainMax® / Próbki

    Próbki suplementów diety i żywności BrainMax

    Nie możesz się zdecydować, jaki smak białka wybrać? Chcesz wypróbować coś z naszych najlepiej sprzedających się produktów? Przygotowaliśmy dla Ciebie kategorię próbek, gdzie na pewno coś wybierzesz i przede wszystkim wypróbujesz!

    • Próbki suplementów diety
    • Próbki żywności

    Najczęściej sprzedawane

    lauf cokolada
    od 3,32 zł Do –51 %
    BrainMax LAUF® Protein, natywne białko serwatki, 35 g, PRÓBKA Natywne białko serwatkowe, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    46026/PIS
     (–51 %)
    od 3,32 zł
    coconut
    od 4,37 zł Do –30 %
    BrainMax Women Beauty Protein, białko dla kobiet z kolagenem, keratyną i witaminami, 35g PRÓBKA Natywne białko serwatkowe najwyższej jakości z najwyższej jakości kolagenem Naticol® i innymi składnikami, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    48433/KOK
     (–30 %)
    4,72 zł
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, czekolada i banan, 35 g, PRÓBKA
    6,81 zł –31 %
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, czekolada i banan, 35 g, PRÓBKA Natywne białko serwatkowe z siarą i kolagenem, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    49525
    Pierwotnie: 6,81 zł  (–31 %)
    4,66 zł
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Czekolada, 35 g, PRÓBKA
    6,81 zł –24 %
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Czekolada, 35 g, PRÓBKA Mikrofiltrowane nieskażone białko z mleka krów karmionych trawą, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    66408
    Pierwotnie: 6,81 zł  (–24 %)
    5,12 zł
    colagen beuaty mango
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 10 g, PRÓBKA Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    49522/LES
     
    2,62 zł
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, wanilia, 35 g, PRÓBKA
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, wanilia, 35 g, PRÓBKA Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    13259
     
    5,06 zł
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada, 35 g, PRÓBKA
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada, 35 g, PRÓBKA Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    13274
     
    4,71 zł
    Performance Greens, 10 g, PRÓBKA
    Performance Greens, 10 g, PRÓBKA 12 zielonych super substancji alkalizujących i detoksykujących organizm, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    48427
     
    2,27 zł
    elektrolyt cola
    od 2,62 zł Do –21 %
    Performance Amino Electrolytes Complex, EAA + Elektrolity, 15 g Kompleks 12 aminokwasów EAA + Elektrolity do uzupełniania podczas uprawiania sportu, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    49477/COL
     (–21 %)
    2,62 zł
    PRUYEM Protein, Hot Chocolate, białko serwatkowe, gorąca czekolada, 35 g, PRÓBKA
    PRUYEM Protein, Hot Chocolate, białko serwatkowe, gorąca czekolada, 35 g, PRÓBKA Białko serwatkowe pochodzące od zwierząt karmionych trawą z porządną dawką kakao, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    65202
     
    6,81 zł

    Pasek boczny

    o nasNie możesz znaleźć produktu? Spróbuj kategorii celów!Pokaż

    Cena

    2 zł9 zł
    129

    Marki

    Pozycji do wyświetlenia: 37

    Sortowanie produktów

    37 pozycji razem

    Lista produktów

    colagen beuaty mango
    Układ ruchu Cera i włosy
    BrainMax Women Beauty Kolagen rybny, kolagen z ryb morskich Naticol®, 10 g, PRÓBKA Hydrolizowany kolagen morski Naticol®, kwas hialuronowy i witamina C, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,62 zł
    Cena jednostkowa: 26,20 zł / 100 g
    Szczegóły
    49522/LES
    lauf cokolada
    Regeneracja Wsparcie mięśniowe
    od 3,32 zł Do –51 %
    BrainMax LAUF® Protein, natywne białko serwatki, 35 g, PRÓBKA Natywne białko serwatkowe, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    od 3,32 zł
    Cena jednostkowa: od 9,49 zł / 100 g
    Szczegóły
    46026/PIS
    coconut
    Wsparcie mięśniowe Cera i włosy
    od 4,37 zł Do –30 %
    BrainMax Women Beauty Protein, białko dla kobiet z kolagenem, keratyną i witaminami, 35g PRÓBKA Natywne białko serwatkowe najwyższej jakości z najwyższej jakości kolagenem Naticol® i innymi składnikami, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    4,72 zł
    Cena jednostkowa: 13,49 zł / 100 g
    Szczegóły
    48433/KOK
    Performance Magnesium 1000 mg, próbka, 4 kapsułki, (Magnez 200 mg + Witamina B6)
    Energia Równowaga psychiczna
    3,32 zł –14 %
    Performance Magnesium 1000 mg, próbka, 4 kapsułki, (Magnez 200 mg + Witamina B6) Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,83 zł
    Cena jednostkowa: 0,71 zł / 1 kapsuła
    99157
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, wanilia, 35 g, PRÓBKA
    Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, wanilia, 35 g, PRÓBKA Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,06 zł
    Cena jednostkowa: 14,46 zł / 100 g
    13259
    Performance Greens, 10 g, PRÓBKA
    Imunita Detoksykacja
    Performance Greens, 10 g, PRÓBKA 12 zielonych super substancji alkalizujących i detoksykujących organizm, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,27 zł
    Cena jednostkowa: 22,70 zł / 100 g
    48427
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Czekolada, 35 g, PRÓBKA
    6,81 zł –24 %
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Czekolada, 35 g, PRÓBKA Mikrofiltrowane nieskażone białko z mleka krów karmionych trawą, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,12 zł
    Cena jednostkowa: 14,63 zł / 100 g
    66408
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, czekolada i banan, 35 g, PRÓBKA
    Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    6,81 zł –31 %
    Performance Protein®, natywna serwatka białkowa, czekolada i banan, 35 g, PRÓBKA Natywne białko serwatkowe z siarą i kolagenem, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    4,66 zł
    Cena jednostkowa: 15,53 zł / 100 g
    49525
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, mrożona kawa, 35 g, PRÓBKA
    6,81 zł –24 %
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, mrożona kawa, 35 g, PRÓBKA Mikrofiltrowane nieskażone białko z mleka krów karmionych trawą, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,12 zł
    Cena jednostkowa: 14,63 zł / 100 g
    66405
    BrainMax Vegan Protein, Kokos, 35 g
    Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    BrainMax Vegan Protein, Kokos, 35 g 24 g białka, 5,29 g BCAA, Kompletne spektrum aminokwasów, Słodzone stewią, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,06 zł
    Cena jednostkowa: 14,46 zł / 100 g
    46838
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, kokos, 35 g, PRÓBKA
    6,81 zł –24 %
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, kokos, 35 g, PRÓBKA Mikrofiltrowane nieskażone białko z mleka krów karmionych trawą, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,12 zł
    Cena jednostkowa: 14,63 zł / 100 g
    66384
    PRUYEM Protein, Hot Chocolate, białko serwatkowe, gorąca czekolada, 35 g, PRÓBKA
    PRUYEM Protein, Hot Chocolate, białko serwatkowe, gorąca czekolada, 35 g, PRÓBKA Białko serwatkowe pochodzące od zwierząt karmionych trawą z porządną dawką kakao, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    6,81 zł
    Cena jednostkowa: 19,46 zł / 100 g
    65202
    BrainMax Clear Protein®, Raspberry, 25 g, PRÓBKA
    BrainMax Clear Protein®, Raspberry, 25 g, PRÓBKA Orzeźwiająca lemoniada proteinowa z izolatu serwatki, 1 porcja, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    8,74 zł
    70736
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada, 35 g, PRÓBKA
    Układ ruchu Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein®, natywne białko serwatkowe, czekolada, 35 g, PRÓBKA Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    4,71 zł
    Cena jednostkowa: 13,46 zł / 100 g
    13274
    Kawa proteinowa BrainMax, 35 g, PRÓBKA
    Kawa proteinowa BrainMax, 35 g, PRÓBKA Kawa wysokobiałkowa, 1 porcja, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,06 zł
    69180
    BrainMax Bezlaktozowe białko, masło orzechowe, czekolada-karmel, 35 g, PRÓBKA
    BrainMax Bezlaktozowe białko, masło orzechowe, czekolada-karmel, 35 g, PRÓBKA Koncentrat serwatkowy bez laktozy, orzeszki ziemne z karmelem i czekoladą, 1 porcja, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,06 zł
    69186
    BrainMax Clear Protein®, Ananas, 25 g, PRÓBKA
    Więcej za mniej
    BrainMax Clear Protein®, Ananas, 25 g, PRÓBKA Orzeźwiająca lemoniada proteinowa z izolatu serwatki, 1 porcja, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    8,74 zł
    70739
    BrainMax Wegańskie białko, banan, 35 g
    6,81 zł –51 %
    BrainMax Wegańskie białko, banan, 35 g 24 g białka, 5,29 g BCAA, Kompletne spektrum aminokwasów, Słodzone stewią, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    3,32 zł
    Cena jednostkowa: 9,49 zł / 100 g
    63567
    BrainMax® EAA & Creatine Complex, Czarna porzeczka, 25 g, PRÓBKA
    BrainMax® EAA & Creatine Complex, Czarna porzeczka, 25 g, PRÓBKA Monohydrat kreatyny ze wszystkimi 9 niezbędnymi aminokwasami, smak czarna porzeczka, 25 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    6,96 zł
    70937
    elektrolyt cola
    Hydratacja Wsparcie mięśniowe
    od 2,62 zł Do –21 %
    Performance Amino Electrolytes Complex, EAA + Elektrolity, 15 g Kompleks 12 aminokwasów EAA + Elektrolity do uzupełniania podczas uprawiania sportu, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,62 zł
    Cena jednostkowa: 17,47 zł / 100 g
    Szczegóły
    49477/COL
    BrainMax Easy Greens, Limonka, 10 g, 1 porcja
    Detoksykacja Trawienie
    BrainMax Easy Greens, Limonka, 10 g, 1 porcja Mieszanka zielonej żywności z ORGANICZNĄ kurkumą, stewią i trawą cytrynową, 1 dawka, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,44 zł
    Cena jednostkowa: 24,40 zł / 100 g
    6452/1527
    BrainMax Matcha Protein, 35 g, PRÓBKA
    BrainMax Matcha Protein, 35 g, PRÓBKA Białko od krów karmionych trawą o smaku matcha latte, 1 porcja, suplement diety
    Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
    Dostępny (>5 szt.)
    6,81 zł
    69570
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Cherry Yogurt, 35 g, PRÓBKA
    6,81 zł –24 %
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Cherry Yogurt, 35 g, PRÓBKA Mikrofiltrowane nieskażone białko z mleka krów karmionych trawą, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,12 zł
    Cena jednostkowa: 14,63 zł / 100 g
    66411
    Performance Protein® Dark Knight, natywne białko serwatkowe, 35 g, próbka
    Wsparcie mięśniowe
    Performance Protein® Dark Knight, natywne białko serwatkowe, 35 g, próbka Suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,06 zł
    Cena jednostkowa: 14,46 zł / 100 g
    45426
    BrainMax Białko Bez Laktozy, Banan, 35 g, PRÓBKA
    BrainMax Białko Bez Laktozy, Banan, 35 g, PRÓBKA Koncentrat serwatkowy bez laktozy, banan, 1 porcja, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    5,06 zł
    69183
    BrainMax® EAA & Creatine Complex, Ananas, 25 g, PRÓBKA
    BrainMax® EAA & Creatine Complex, Ananas, 25 g, PRÓBKA Monohydrat kreatyny ze wszystkimi 9 niezbędnymi aminokwasami, smak ananasowy, 25 porcji, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    6,96 zł
    70934
    daily support jablko sapmpler
    3,32 zł –21 %
    BrainMax Daily Support, 25g, PRÓBKA Kompleksowe odżywianie dla mięśni i wydajności, suplement diety
    Dostępny (>5 szt.)
    2,62 zł
    Cena jednostkowa: 10,48 zł / 100 g
    Szczegóły
    66480/ANA
    BrainMax® Clear Protein, Cherry, 25 g, PRÓBKA
    Więcej za mniej
    BrainMax® Clear Protein, Cherry, 25 g, PRÓBKA Orzeźwiająca lemoniada proteinowa z izolatu serwatki o smaku wiśni, 1 porcja, suplement diety
    Dostępny (>5 szt)
    8,74 zł
    70748
    BrainMax KIDS Magnez w proszku, smoczy owoc, 10 g, PRÓBKA
    BrainMax KIDS Magnez w proszku, smoczy owoc, 10 g, PRÓBKA Magnez dla dzieci o smaku smoczego owocu, 2 dawki, suplement diety
    Chwilowo niedostępny
    3,32 zł
    Szczegóły
    68016
    BrainMax Pure® Cashula, Krem z nerkowców z malinami i białą czekoladą, BIO, 30 g
    Więcej za mniej
    BrainMax Pure® Cashula, Krem z nerkowców z malinami i białą czekoladą, BIO, 30 g Krem z nerkowców z liofilizowanymi malinami i białą czekoladą
    Chwilowo niedostępny
    4,37 zł
    Cena jednostkowa: 14,57 zł / 100 g
    Szczegóły
    38757
    BrainMax Sleep Faster, 1 dawka, 15 g
    Sen Równowaga psychiczna
    BrainMax Sleep Faster, 1 dawka, 15 g Kompleks 8 naturalnych substancji wspomagających szybsze zasypianie i jakość snu, nowo o smaku owoców leśnych, 1 dawka, suplement diety
    Chwilowo niedostępny
    3,32 zł
    Cena jednostkowa: 22,13 zł / 100 g
    Szczegóły
    39210
    BrainMax Sleep Magnesium, 4 kapsułki, PRÓBKA
    Sen Równowaga psychiczna
    BrainMax Sleep Magnesium, 4 kapsułki, PRÓBKA Suplement diety
    Chwilowo niedostępny
    3,32 zł
    Cena jednostkowa: 0,83 zł / 1 kapsuła
    Szczegóły
    44559
    BrainMax Wegańskie białko, truskawka, 35 g
    Układ ruchu
    6,81 zł –51 %
    BrainMax Wegańskie białko, truskawka, 35 g 24 g białka, 5,29 g BCAA, Kompletne spektrum aminokwasów, Słodzone stewią, suplement diety
    Chwilowo niedostępny
    3,32 zł
    Cena jednostkowa: 9,49 zł / 100 g
    Szczegóły
    63570
    BrainMax® Clear Protein, Apple & Lime, 25 g, PRÓBKA
    Więcej za mniej
    BrainMax® Clear Protein, Apple & Lime, 25 g, PRÓBKA Orzeźwiająca lemoniada proteinowa z izolatu serwatki o smaku jabłka i limonki
    Chwilowo niedostępny
    8,74 zł
    Szczegóły
    70742
    BrainMax® Clear Protein, Peach, 25 g, PRÓBKA
    Więcej za mniej
    BrainMax® Clear Protein, Peach, 25 g, PRÓBKA Orzeźwiająca lemoniada proteinowa z izolatu serwatki o smaku brzoskwini, 1 porcja, suplement diety
    Chwilowo niedostępny
    8,74 zł
    Szczegóły
    70745
     (Smak Limonka)
    Regeneracja Równowaga psychiczna
    Performance Magnesium® Powder, diglicynian magnezu w proszku, 12 g, 2 porcje Niemieckiej jakości organiczny magnez MagChel®, 375 mg pierwiastkowego magnezu w porcji = 100% DV! Suplement diety
    Chwilowo niedostępny
    2,62 zł
    Cena jednostkowa: 21,83 zł / 100 g
    Szczegóły
    48430/LIM

    Kontrolki listy

    Paginacja

    Jesteś na stronie 1 z 2.

    • 1
    • 2
    37 pozycji razem
    Do góry

    Dlaczego warto najpierw wypróbować próbki?

    Nie każdy premium suplement diety lub żywność funkcjonalna musi odpowiadać każdemu. I właśnie dlatego istnieją próbki, dzięki którym możesz po prostu przetestować produkt jeszcze przed zakupem pełnego opakowania. Sprawdzisz smak, skład, rozpuszczalność oraz to, jak produkt subiektywnie pasuje do Twojego codziennego trybu.

    Próbki polecamy, gdy:

    • chcesz odkryć nowe produkty bez ryzyka, że Ci nie posmakują
    • nie jesteś pewien smaku lub konsystencji
    • szukasz żywności funkcjonalnej i suplementów, których będziesz naprawdę regularnie używać
    • chcesz porównać kilka wariantów i wybrać ten najlepszy dla siebie

    W przypadku premium suplementów diety często decydują detale – jakość surowców, czystość składu lub sposób przetwarzania. Dzięki próbkom możesz wszystko sprawdzić na własnym doświadczeniu i wybrać produkt, który naprawdę będzie Ci odpowiadał.

    Stopka

    BrainMarket.pl

    Kontakt

    • info@brainmarket.pl
    • +48 732 108 285
    • https://www.facebook.com/brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • brainmaxpolska
    • https://www.youtube.com/@brainmaxpolska
    • @brainmaxpolska

    Odbierz newsletter

    Wpisz swój e-mail, a my będziemy przesyłać ci informacje na temat nowych produktów na naszym e-shop.

    Nie wypełniaj tego pola

    Podając swój adres e-mail, zgadzasz się z zasadami ochrony danych osobowych.

     

    Informacje dla Ciebie

    • Kontakty
    • Twoje ulubione produkty
    • Dostawa i płatność
    • Reklamacje i zwroty
    • Najczęściej pytacie

    O firmie

    • Kontakty
    • Dla influencerów
    • Współpraca hurtowa dla firm

    Nasze projekty

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Zapisz się do newslettera

    i otrzymuj porady dotyczące zdrowego stylu życia, ekskluzywne promocje oraz informacje o nowych produktach – wystarczy podać e-mail.

    Śledź nas w mediach społecznościowych:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Znajdziesz nas w 10 krajach Europy:
    PL PL
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    • Zasady przetwarzania danych osobowych
    • Regulamin
    • Cookies
    • Stworzone przez Shoptet Premium
    Ponad 200 000 zweryfikowanych opinii
    Nasze produkty są testowane laboratoryjnie
    Ponad 900 000 zrealizowanych zamówień
    Darmowa dostawa od 159 zł
    Shoptet PremiumOpracował Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Edytuj ustawienia plików cookie