KIKI Health Olejek magnezowy w sprayu, 125 ml

Kod: 36747
Promocja
50,79 zł –15 %
magnesium oil spray 125 ml 1 g
50,79 zł –15 % 42,81 zł
Dostępny (1 szt)

Magnesium Oil Sprey to nasycony roztwór chlorku magnezu, który nakłada się bezpośrednio na skórę, gdzie wchłania się i jest dalej transportowany do komórek.   Może być stosowany na dowolnym obszarze ciała w celu zwiększenia ogólnego poziomu magnezu w organizmie.   10 rozpyleń odpowiada dawce 212 mg czystego magnezu.   Magnez odgrywa ważną rolę w skurczach mięśni i sygnalizacji nerwowo-mięśniowej.   Magnez pomaga mięśniom rozluźniać się i kurczyć oraz utrzymywać je w dobrej kondycji.   Przez 250 milionów lat prawdziwa sól magnezowa cechsztynu była chroniona głęboko na dnie cechsztyńskim na głębokości 1600–2000 metrów pod skorupą ziemską , odizolowana od zanieczyszczeń współczesnego świata.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

KIKI Health Olejek magnezowy w sprayu, 125 ml

Magnesium Oil Sprey to nasycony roztwór chlorku magnezu, który nakłada się bezpośrednio na skórę, gdzie wchłania się i jest dalej transportowany do komórek. Może być stosowany na dowolnym obszarze ciała w celu zwiększenia ogólnego poziomu magnezu w organizmie. 10 rozpyleń odpowiada dawce 212 mg czystego magnezu. Magnez odgrywa ważną rolę w skurczach mięśni i sygnalizacji nerwowo-mięśniowej. Magnez pomaga mięśniom rozluźniać się i kurczyć oraz utrzymywać je w dobrej kondycji. Przez 250 milionów lat prawdziwa sól magnezowa cechsztynu była chroniona głęboko na dnie cechsztyńskim na głębokości 1600–2000 metrów pod skorupą ziemską , odizolowana od zanieczyszczeń współczesnego świata.

  • Pomaga zmniejszyć zmęczenie i znużenie
  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu kości i zębów
  • Łatwo się wchłania
  • 100% naturalny
  • Bezwonny

Dawkowanie:

Idealnie spryskaj po prysznicu lub kąpieli dowolny obszar skóry, ponieważ pory są otwarte, co pomaga w lepszym wchłanianiu. Rano i wieczorem nanieść od 5 do 20 aerozoli na problematyczne miejsce i delikatnie wmasować w skórę.

Składniki

Oczyszczona woda i prawdziwy Zechstein Inside® chlorek magnezu (31% chlorek magnezu) oraz inne naturalnie występujące minerały śladowe.   Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Naturalnie bez glutenu i pszenicy.

Ogłoszenie

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią.Niewskazane jest jednoczesne podawanie produktu z innymi lekami doustnymi, ponieważ ich wchłanianie może być znacznie ograniczone. Przyjmować najwcześniej 2 godziny po podaniu.

Uszczelka

125 ml

Parametry dodatkowe

Kategoria: Cele
Data ważności: 12/2025
Kraj pochodzenia: USA
Zawartość: 125 ml

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: