BrainMax NO Booster Extreme, Arginina, Cytrulina, Ornityna, 510 g Maksymalne uwalnianie tlenku azotu dla pompy, krążenia i odżywiania tkanek

Kod: 36840
151,19 zł
Dostępny (>5 szt)

NO lub tlenek azotu to cząsteczka sygnalizacyjna powstająca w naszym ciele i działająca jako środek rozszerzający naczynia krwionośne, co pomaga regulować przepływ krwi do każdej części ciała. Lepsze krążenie krwi w każdej części ciała niesie ze sobą więcej tlenu i optymalne zaopatrzenie narządów i tkanek w składniki odżywcze. Tlenek azotu wpływa na pracę praktycznie wszystkich narządów ciała, w tym płuc, wątroby, nerek, żołądka, narządów płciowych i oczywiście serca.

W 1992 roku tlenek azotu został uznany przez magazyn Science za cząsteczkę roku. W 1998 roku za odkrycie mechanizmu działania NO w naszym organizmie została przyznana Nagroda Nobla profesorowi Ignarro.

NO Booster to kompleks 3 aminokwasów w stabilnej formie, który wspomaga produkcję tlenku azotu. Kompleks ten jest odpowiedni dla sportowców, którzy chcą wspomóc pompę mięśniową i poprawić swoje wyniki sportowe, ale także dla osób, które nie uprawiają sportu, ale chcą czerpać wszystkie korzyści związane z tlenkiem azotu. Produkt nie zawiera substancji balastowych.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax NO Booster Extreme, Arginina (AAKG) + Cytrulina (jabłczan) + Ornityna (OAKG) 510 g

NO Booster to kompleks 3 aminokwasów w stabilnych i bardziej użytecznych dla organizmu formach, których główną funkcją jest symulacja produkcji tlenku azotu w organizmie. Bardzo silna formuła zawierająca argininę w formie alfa-ketoglutaranu AAKG, cytrulinę w formie jabłczanu oraz ornitynę również w formie alfa-ketoglutaranu OKG. Kompleks ten jest przeznaczony nie tylko dla sportowców i kulturystów na pompę mięśniową, ale także dla osób, które chcą zoptymalizować ciśnienie krwi, krążenie i poprawić ogólny przepływ krwi do narządów.

Co to jest tlenek azotu?

Tlenek azotu, w skrócie NO, jest cząsteczką sygnalizacyjną powszechnie występującą w naszym ciele, a jej główną funkcją jest rozluźnienie mięśni gładkich i naczyń krwionośnych. NO pomaga rozszerzać naczynia krwionośne dla lepszego przepływu krwi nie tylko do serca, ale do każdego narządu i tkanki w naszym ciele. Lepsze krążenie krwi zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek. W miarę rozszerzania się naczyń krwionośnych optymalizowane jest również ciśnienie krwi i krążenie.

AAAbrainmax creapure kreatyna blog-infografika brainmarket CZ
36840

Kompleks 3 aminokwasów dla tlenku azotu

BrainMax NO Booster Extreme to połączenie 3 stabilnych i użytecznych aminokwasów, którymi są arginina w formie alfa-ketoglutaranu AAKG, cytrulina w formie jabłczanu oraz ornityna w formie alfa-ketoglutaranu. Ta kombinacja ma jasny cel: zwiększyć poziom tlenku azotu w organizmie i przynieść użytkownikom maksymalne korzyści związane ze zwiększonym poziomem tlenku azotu.

Dla kogo przeznaczony jest BrainMax NO Booster?

 • Dla kulturystów, aby osiągnąć maksymalną pompę mięśniową.
 • Dla sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją wydajność, oddalić zmęczenie i poprawić regenerację.
 • Dla osób nastawionych na optymalizację ciśnienia krwi.
 • Dla osób skoncentrowanych na zdrowiu układu krążenia i ukrwieniu narządów.

Dla kogo BrainMax NO Booster nie jest odpowiedni?

 • Dla osób przyjmujących leki rozrzedzające krew.

Jak używać NO Booster?

1) 2 miarki na 2 dcl wody 30 minut przed treningiem lub w dowolnym momencie w ciągu dnia.

2) Jeśli po 2 miarkach boli Cię głowa, podziel dawkę na 1 miarkę rano i 1 miarkę wieczorem.

W 1998 r. drIgnarro za odkrycie mechanizmu działania tlenku azotu w naszym organizmie dostał Nagrodę Nobla. Dr. Ignarro poświęcił tej cudownej cząsteczce 30 lat swojej kariery zawodowej. Na podstawie ustaleń dr. Ignarra o stymulacji poziomu tlenku azotu, wymyśliliśmy BrainMax NO Booster, dzięki któremu otworzymy drogę do zdrowia też ludziom, do których przesłanie dr. Ignarra jeszcze nie dotarło.

 

Zalety BrainMax NO Booster

 • Zaprojektowany zgodnie z wiedzą dr. Ignarro, który otrzymał Nagrodę Nobla za odkrycie mechanizmu działania NO.
 • Kompleks 3 bardzo stabilnych i skutecznych aminokwasów: AAKG , Jabłczan Cytruliny , OKG.
 • Maksymalna pompa mięśniowa i krążenie krwi.
 • Zwiększa wydolność fizyczną i opóźnia zmęczenie.
 • Regeneracja: lepsze zaopatrzenie tkanek w tlen i składniki odżywcze.
 • Nadaje się nie tylko dla sportowców, ale także dla osób dbających o zdrowie układu krążenia.
 • Produkt nie zawiera substancji balastowych.
 • Odpowiedni dla wegan.

Więcej informacji na temat tlenku azotu znajdziesz na BrainPedia.cz.

dla-kogo-jest-odpowiedni-dopalacz-infografika-brainmarket-cz

Składniki


Wielkość dawki: 2 miarki (17 g)
Balení obsahuje 30-60 dávek. 
Zawartość (17 g)
%RWS*
 
 
AAKG (L-Arginina w formie alfa-ketoglutaranu)
7 g
**
Jabłczan cytruliny
7 g
**
OKG (L-Ornityna w formie alfa-ketoglutaranu)
3 g
**

*RWS - referencyjna wartość spożycia

** referencyjna wartość spożycia nie ustalona

 
 

 


 

Składniki: L-arginina w postaci alfa-ketoglutaranu, L-cytrulina w postaci jabłczanu, L-ornityna w formie alfa-ketoglutaranu. Produkt nie zawiera żadnych substancji balastowych, jednak ze względu na swój higroskopijny charakter może twardnieć w przypadku nieodpowiedniego uszczelnienia. Nie ma to wpływu na skuteczność. Wystarczy rozdrobnić stwardniałą mieszankę np. łyżką i można ją dalej używać bez żadnych problemów.

Uwaga

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Bezglutenowy i odpowiedni dla wegetarian i wegan. Utrzymuj zdrowy styl życia. Produkt nie jest odpowiedni dla osób przyjmujących leki rozrzedzające krew.

Zawartość: 510g

Wyprodukowano w Czechach dla firmy Votamax s.r.o.

 

1. Nagroda Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny 1998: Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad. W 1998 r. dr. Louis Ignarro podzielił Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny z dwoma innymi amerykańskimi naukowcami za odkrycie tlenku azotu, który jest cząsteczką sygnalizacyjną dla układu sercowo-naczyniowego. Dr. Ignarro ma ponad 30 lat badań nad tlenkiem azotu. Dr. Ignarro uważa, że ​​tlenek azotu może zarówno zapobiegać, jak i skutecznie zwalczać choroby układu krążenia.

2. Masahiko Morita 1, Toshio Hayashi 2, Masayuki Ochiai 1, Morihiko Maeda 3, Tomoe Yamaguchi 3, Koichiro Ina 3, Masafumi Kuzuya 3 . Doustna suplementacja kombinacją L-cytruliny i L-argininy szybko zwiększa stężenie L-argininy w osoczu oraz zwiększa biodostępność NO . 2014.

3. Khalaf D, Krüger M, Wehland M, et al. Wpływ doustnej suplementacji l-argininy i l-cytruliny na ciśnienie krwi . 2019; 11 (7): 1679 ..

4. Suzuki T, Morita M, Hayashi T, Kamimura A. Wpływ połączonej doustnej suplementacji L-cytruliny i L-argininy na poziom L-argininy w osoczu u zdrowych mężczyzn . Luty 2017; 81 (2): 372-375.

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax suplementy
Dla osób skupionych na: Svalová hmota a fyzický výkon, Srdce, cévy a krevní tlak
Producent: BrainMax Pure
Wielkość opakowania: 510 g
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
MM Avatar of author | 20.4.2023
TAK
5
IP Avatar of author | 17.4.2023
Polecam
Nie wypełniaj tego pola:
JW Avatar of author 1.6.2023 20:16
Jest ok
Odpowiedź
AB Avatar of author BrainMax NO Booster Extreme 12.6.2023 11:05
Dziękujemy za komentarz, miło nam, że jest Pan zadowolony z produktu:)