NOW Acetylo-L-karnityna 500 mg, 100 kapsułek roślinnych

Kod: 6557
96,60 zł
Dostępny (>5 szt)

Suplement diety z karnityną w jej najczystszej i najbardziej bioaktywnej formie - acetylo-L-karnitynie, która przepuszcza bariera krew-mózg . Karnityna jest bardzo popularna ze względu na jej działanie w treningu siłowym – można ją polecić każdemu, kto skupia się na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej , promowaniu witalności, pobudzaniu umysłu i koncentracji.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

NOW Acetyl L-karnityna 500 mg, 100 kapsułek roślinnych

Suplement diety z karnityną w jej najczystszej i najbardziej bioaktywnej formie - acetylo-L-karnitynie, która przepuszczabariera krew-mózg . Karnityna cieszy się dużą popularnością ze względu na jej działanie w treningu redukcyjnym – można ją polecić każdemu, kto skupia się na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, promowaniu witalności, pobudzaniu umysłu i koncentracji.
 

Unikalna formuła karnityny pochodzi z estru niezbędnego aminokwasu L-karnityny.   Mięśnie w całym ciele potrzebują tej substancji, aby rosnąć podczas ćwiczeń.   Twój mózg wykorzystuje tę substancję do utrzymania zdrowych funkcji, takich jak produkcja neuroprzekaźników.   Acetylo-L-karnityna pomaga w utrzymaniu zdrowych funkcji neurologicznych, zapewniając ochronę antyoksydacyjną w całym układzie nerwowym.   Każda wegetariańska kapsułka zawiera 500 mg acetylo-L-karnityny.

Główne korzyści:

  • 500 mg czystej, bioaktywnej acetylo-L-karnityny w jednej kapsułce, która przechodzi przezbariera krew-mózg dla mózgu. .
Opakowanie: 100 kapsułek
Dawkowanie: Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie 30 minut przed treningiem lub rano 30 minut przed śniadaniem. Pij wystarczającą ilość wody.
 
Ostrzeżenie: Nie jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Może zawierać śladowe ilości glutenu, soi, laktozy i białka jaja kurzego.

Składniki

wielkość dawki: 1 kapsułka
Ilość
w 1 dawce
% RHP *
Acetylo-L-karnityna
500 mg ***
*% dziennej wartości referencyjnej dochodu
*** wartość referencyjna dziennego dochodu nie jest ustawiona

Parametry dodatkowe

Kategoria: Odchudzanie i spalanie tłuszczu
Dla osób skupionych na: Redukce tělesného tuku
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 100 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: USA
Producent: NOW
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: