KIKI Health Aktywowany węgiel drzewny w proszku 70 g

Kod: 37329
41,60 zł
Dostępny (>5 szt)

Węgiel aktywowany jest wytwarzany z orzechów kokosowych , które zostały dokładnie oczyszczone parą wodną w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń i można je wykorzystać jako aktywny składnik żywności. Jest to drobno zredukowany proszek (5-10 mikronów), który stanowi ogromną powierzchnię do wchłaniania niepożądanych substancji.   Po podaniu doustnym na zęby lub skórę działa jak gąbka, która wchłania zanieczyszczenia. Węgiel aktywowany pomaga zredukować nadmierne wzdęcia po posiłku.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

KIKI Health Aktywowany węgiel drzewny w proszku 70 g

Węgiel aktywny jest wytwarzany z orzechów kokosowych , które zostały dokładnie oczyszczone parą wodną w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń do wykorzystania jako aktywny składnik żywności. Jest to drobno zredukowany proszek (5-10 mikronów), który stanowi ogromną powierzchnię do wchłaniania niepożądanych substancji. Po podaniu doustnym na zęby lub skórę działa jak gąbka, która wchłania zanieczyszczenia. Węgiel aktywowany pomaga zredukować nadmierne wzdęcia po posiłku.

  • Pomaga zredukować nadmierne wzdęcia po posiłku.
  • Zmniejsza nadmierne gromadzenie się gazów jelitowych.
  • Zapewnia naturalną ulgę.
  • Bezwonny.
  • 100% naturalnych składników.
  • Wykonany z łupin orzecha kokosowego.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia : 1 płaska łyżeczka rozpuszczona w szklance wody, natychmiast podawana doustnie.   Spłucz wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości. Aby uzyskać korzystny efekt redukcji nadmiernych wzdęć po posiłku, należy przyjmować co najmniej 1 g co najmniej 30 minut przed posiłkiem i 1 g krótko po posiłku.

Składniki

100% węgiel aktywny (żywność). Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Naturalnie bez glutenu i pszenicy. Bez sztucznych barwników, konserwantów, słodzików i wypełniaczy.

Na zębach: Nałóż niewielką ilość pudru na dłoń. Zwilż szczoteczkę do zębów i namocz ją w proszku. Pędzel delikatnie przez 2 minuty. Ponownie umyj wodą lub pastą do zębów, aby usunąć pozostałości.

Ogłoszenie

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących. Węgiel aktywowany jest dobry w wychwytywaniu chemikaliów i zapobiega ich wchłanianiu, dlatego zaleca się przyjmowanie węgla aktywowanego co najmniej godzinę po przyjęciu leków lub suplementów doustnie. Przed użyciem należy porozmawiać z lekarzem, jeśli pacjentka jest w ciąży, karmi piersią lub przyjmuje leki na receptę.

Uszczelka

70 gramów

Parametry dodatkowe

Kategoria: Trawienie
Data ważności: 10/2024
Dla osób skupionych na: Zdraví střev a trávení
Forma: Proszek
Kraj pochodzenia: USA
obsah balení: 70 g
Producent: KIKI Health

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: