Hansen EpiAge Biologiczne zestawy testowe na wiek

Kod: 99237
1 058,77 zł
Dostępny (>5 szt)

Test epiAge opiera się na analizie tak zwanych markerów metylacji w Twoim DNA. Do zabiegu wystarczy zwykła próbka śliny. Dzięki zestawowi testowemu epiAge możesz szybko i łatwo określić swój prawdziwy wiek biologiczny. Przesyłka zwrotna kurierem próbki testowej jest wliczona w cenę. Ocenę i wynik testu otrzymasz w ciągu 6-8 tygodni.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

EpiAge Biologiczne zestawy testowe na wiek

Test epiAge opiera się na analizie tak zwanych markerów metylacji w Twoim DNA . Do zabiegu wystarczy zwykła próbka śliny. Dzięki zestawowi testowemu epiAge możesz szybko i łatwo określić swój prawdziwy wiek biologiczny. Przesyłka zwrotna kurierem próbki testowej jest wliczona w cenę. Ocenę i wynik testu otrzymasz w ciągu 6-8 tygodni. Jeśli Twój wiek biologiczny jest niższy niż rzeczywisty , prawdopodobnie jesteś na dobrej drodze do utrzymania długoterminowego zdrowia. Jeśli twój wiek epigenetyczny jest wyższy niż rzeczywisty, nadszedł czas, aby dostosować swój styl życia.

Po określeniu wieku epigenetycznego możesz sprawdzić skuteczność zmian stylu życia za pomocą testu kontrolnego, ponieważ test epiAge oferuje bardzo wysoki poziom dokładności dzięki metodzie sekwencjonowania nowej generacji. Idealny prezent dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem.

Pakiet zawiera

  • Instrukcja użycia
  • Probówka na próbkę śliny
  • Broszura informacyjna EpiAge
  • Koperta do wysłania


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: