BrainMax eNeMeN, mononukleotyd nikotynamidowy

Kod: 35568/100 35568/20 Wybierz wariant
Promocja
Marka: BrainMax
353,56 zł 88,26 zł od 88,26 zł –15 %
NMN 2023 BrainMax JPG ESHOP
353,56 zł 88,26 zł od 88,26 zł –15 % 300,50 zł 74,99 zł od 74,99 zł
Dostępny (>5 szt) Dostępny (>5 szt) Wybierz wariant
Waga
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Zachęcamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty – suplementy diety teraz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, którą osiągnęliśmy dzięki znacznym wolumenom sprzedaży oraz naszej własnej linii produkcyjnej. Jesteśmy dumni, że możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów na poziomie 99,78%, co potwierdzają niezależne testy przeprowadzone na Czeskim Uniwersytecie Przyrodniczym w Pradze.

Eksperci z zespołu naukowego kierowanego przez profesora Sinclaira, uznawanego autorytetu w dziedzinie długowieczności oraz autora bestsellera „The End of Aging”, potwierdzają, że nasz produkt eNeMeN wykazuje wyższą skuteczność niż rybozyd nikotynamidu (NR) w obszarze działania przeciwstarzeniowego i energetycznego. Do każdego zamówienia dołączamy także miarkę, ułatwiającą odpowiednie dawkowanie.

Tylko w celach kolekcjonerskich.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Czystość laboratoryjna EnEmEn ponad 99%!

eNeMeN, czyli mononukleotyd β-nikotynamidu, jest bezpiecznym produktem ubocznym witaminy B3 i występuje naturalnie we wszystkich formach życia, w tym w naszym organizmie. eNeMeN występuje także naturalnie w produktach spożywczych takich jak surowa wołowina, sery, owoce, warzywa (brokuły, kapusta, awokado, pomidory). Chociaż eNeMeN występuje w wielu produktach spożywczych, naukowcy odkryli, że aby uzyskać 250 mg eNeMeN z diety, trzeba spożyć 100 kg brokułów, 69 kg awokado lub 416 kg wołowiny. eNeMeN o laboratoryjnej czystości powyżej 99%, również w stabilnej formie i bez żadnych dodatków i substancji balastowych. Jest to bardzo stabilna i czysta forma eNeMeN. W wyższych temperaturach ten eNeMeN ulega znikomej degradacji, jak można przeczytać w teście obciążeniowym temperaturowym w następnym akapicie.

produkt Enemena
Certyfikowana Yerba Mate

Czystość 99,78%. Mamy na to certyfikat!

Nasz eNeMeN jest testowany laboratoryjnie. Dzięki testowi możemy stwierdzić, że nasz eNeMeN jest naprawdę wysokiej jakości, gdyż posiada czystość na poziomie 99,78%. Badanie zostało przeprowadzone przez laboratorium Wydziału Agrobiologii, Żywności i Zasobów Naturalnych Czeskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Pradze, kierowane przez doc. Inż. dr Jaroslav Havlík

Kliknij tutaj, aby wyświetlić test laboratoryjny.

photo_5854994238356439395_y

Nasz eNeMeN jest czysty, stabilny i niezniszczalny nawet w wysokich temperaturach

Stabilność BrainMax eNeMeN w temperaturze pokojowej i w temperaturze 40°C przez pół roku nie spadła o więcej niż 0,5%. Jest to bardzo stabilna i czysta forma eNeMeN, której stabilność jest regularnie testowana. W temperaturze 40 stopni Celsjusza maksymalnie 0,5% substancji ulega degradacji w ciągu pół roku. Oznacza to, że w warunkach temperatury pokojowej lub ekstremalnych temperatur w okolicach 40°C eNeMeN jest niemal niezniszczalny.

Składniki
Ilość w 1 dawce %RWS*
eNeMeN β-Nikotynamidowy mononukleotyd
300 mg
***
*% dziennej wartości referencyjnej spożycia
**nie ustala się dziennej referencyjnej wartości spożycia

Kupując, wesprzesz także czeskie lasy #drzewozazamówienie!

Składniki: eNeMeN β-Nikotynamidowy mononukleotyd. Bez zawartości substancji balastowych.

Przechowywanie: W temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu.

Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Preparat nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadź zdrowy tryb życia.

Dystrybutor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrawa.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Substancje chemiczne
Forma: Proszek
Wielkość opakowania: 20 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: