BrainMax NAD+ RiaGev®, 750 mg, 100 kapsułek roślinnych Dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy w opatentowanej formie RiaGev®

Kod: 46574
Promocja
Marka: BrainMax
176,69 zł –15 %
NAD+ RiaGev JPG
176,69 zł –15 % 150,16 zł
Dostępny (>5 szt)

RiaGev® to opatentowany kompleks zapewniający zdrowy i bezpieczny wzrost poziomu NAD+ w komórkach. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi!

NAD+ to koenzym komórkowy, który występuje w każdej komórce naszego organizmu i jest niezbędny do produkcji trifosforanu adenozyny (ATP), który organizm wykorzystuje jako paliwo. RiaGev® wspiera poziom NAD+ w starzejących się komórkach, przyczyniając się w ten sposób do utrzymania witalności i zdrowego poziomu energii. Jeśli interesuje Cię długowieczność, witalność i energia, ten produkt może Cię zainteresować.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Jaka jest rola NAD+ w naszych komórkach

Odgrywa ważną rolę w metabolizmie energetycznym organizmu i prawidłowym funkcjonowaniu komórek. NAD+ wspiera zdrowe starzenie się, pomaga w naprawie DNA, czyni nasze komórki bardziej odpornymi na stres, chroni nasz mózg, uczestniczy w przemianie pożywienia w energię i pomaga dostosować rytm dobowy naszego organizmu.

Brak NAD+ może objawiać się objawami, których nigdy byś mu nie przypisał

Czynniki zewnętrzne, takie jak otyłość, nadmierne spożycie alkoholu i stres oksydacyjny, dodatkowo zakłócają ten poziom. Spadek ten ma związek z zaburzeniami metabolicznymi, takimi jak cukrzyca i stłuszczenie wątroby.

NAD+ zwiększa produkcję energii w komórkach

NAD+ jest niezbędny do wytworzenia ATP, czyli paliwa komórkowego. Zwiększając poziom koenzymu NAD+ (a tym samym ATP) możemy zwalczyć uczucie ogólnego zmęczenia na poziomie komórkowym. NAD+ poprawia także zdolność komórek do samoobrony, czyniąc je bardziej odpornymi na stres oksydacyjny i uszkodzenia.Pomaga to zwiększyć aktywność komórkową, promując w ten sposób długowieczność i optymalne funkcjonowanie komórek. Zwiększenie poziomu energii komórkowej sprawi, że komórki będą dłużej funkcjonować, a tym samym spowolnią oznaki starzenia .

finałowe zdjęcie produktu

Dlaczego warto suplementować NAD+?

W wieku 40 lat nasz poziom może spaść o 50%, a w wieku 60 lat spada do alarmujących 20%. Jeśli więc zależy Ci na prawidłowym funkcjonowaniu metabolizmu energetycznego (wraz z innymi kluczowymi procesami biologicznymi), suplementacja NAD+ może być potężnym narzędziem w walce z wyczerpaniem się jego naturalnego poziomu w organizmie na skutek starzenia się.

 • Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie komórkowym i produkcji energii.
 • Jest niezbędny dla zdrowia mitochondriów i komórek.
 • Wysokie poziomy NAD są niezbędne do naprawy i odnowy DNA.
 • Spowalnia związany z wiekiem spadek funkcji poznawczych .
 • Wspomaga zdrowe funkcjonowanie mózgu i funkcje poznawcze.
 • Zwiększa energię i metabolizm.
 • Spowalnia proces starzenia.
 • Pomaga aktywować sirtuiny („czyszczące komórki”).
Tworzenie NAD+ w komórkach

NAD+ i witamina B3

W młodych komórkach i tkankach poziomy NAD są wyższe. W rezultacie młodsi ludzie mają zwykle lepszą aktywność fizyczną, funkcje poznawcze i większy potencjał naprawy i regeneracji komórek. Wraz z wiekiem poziom NAD w naszym organizmie zaczyna spadać, a potwierdzono, że między 40. a 60. rokiem życia jego poziom spada o 50%. Ma to negatywny wpływ na zdrową produkcję komórek i przyspiesza ich starzenie. Chociaż NAD+ składa się z witaminy B3, przed nim długa droga i nie cała witamina B, którą przyjmujesz (czy to z pożywienia, czy z suplementów) jest przekształcana w NAD+. Przejawia się to gorszą sprawnością fizyczną i wytrzymałością.

Opatentowany związek Ria Gev® - energia dla komórek

RiaGev® to opatentowany związek, który skutecznie zwiększa poziom NAD+ w całym organizmie. W 2022 roku informacje te zweryfikowano w badaniu, w którym zbadano wpływ połączenia nikotynamidu i D-rybozy. 1 Wykazano, że to połączenie zwiększa stężenie NAD+ we krwi, a także zwiększyła czułość na insulinę.

 • Zwiększa poziom NAD+ w organizmie
 • Zwiększa glutation
 • Spowalnia proces starzenia
 • Zmniejsza związane z wiekiem pogorszenie funkcji poznawczych
 • Zapobiega uszkodzeniom komórek przez wolne rodniki
46574-4_na--ru--st-nad--v-krvi

Dawkowanie

2 kapsułki dziennie przed lub w trakcie posiłku. Dawkowanie zalecane jest na podstawie badania klinicznego przeprowadzonego w 2022 roku.

Wielkość porcji: 2 kapsułki
Opakowanie zawiera 50 dawek.
Ilość w 1 dawce %RWS*
Bioenergy RiaGev® 1500mg ***
D-ryboza (Bioenergia RIBOSE®) 960 mg ***
Niacyna (jako nikotynamid) 180 mg 1125%
*% dziennej wartości referencyjnej dochodu
**nie ustala się dziennej referencyjnej wartości dochodu

Kupując, wesprzesz także czeskie lasy #drzewozazamówienie!

Składniki: Bioenergy RiaGev® (1500 mg, RHP**) w składzie D-ryboza (Bioenergy RIBOSE®, 960 mg, RHP**) i niacyna (w postaci nikotynamidu, 180 mg, RHP 1125%), stabilizator: olej palmowy. Ziołowa kapsułka na bazie HPMC.

Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Preparat nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadź zdrowy tryb życia. Minimalny okres przydatności do spożycia/numer partii: zob dno butelki.

1.XUE, Yongquan, Trisha SHAMP, GA Nagana GOWDA, Michael CRABTREE, Debasis BAGCHI i Daniel RAFTERY. Połączenie nikotynamidu i D-rybozy (RiaGev) jest bezpieczne i skuteczne w zwiększaniu metabolomu NAD+ u zdrowych dorosłych w średnim wieku: randomizowane, potrójnie ślepe, kontrolowane placebo, pilotażowe badanie kliniczne typu cross-over. 2022.

Zawartość opakowania: 100 kapsułek roślinnych

Przechowywanie: W temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu.

Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Preparat nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadź zdrowy tryb życia.

Wyprodukowano w Czechach dla firmy Votamax s.r.o

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax®
Dla osób skupionych na: Energie a vitalita
Forma: Kapsułki
Rodzaj kapsułek: 100 kapsułek roślinnych
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
NG Avatar of author | 2.5.2024
działa!
5
PK Avatar of author | 8.2.2024
Za krótko przyjmuję kapsułki,jak zobaczę efekt po czasie to przedstawię ocenę. Piotr
Nie wypełniaj tego pola:
BG Avatar of author 29.5.2024 14:07
działa!
Odpowiedź
K Avatar of author 13.6.2024 11:11
Bardzo się cieszymy :) Dziękujemy za każdą opinię :)