BrainMax Pure Ruszczyk korzeń (Butchers Broom root) nalewka 1:3, 100 ml

Kod: 6452/1399
44,04 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Ruszczyk kolczasty lub Myszopłoch to krzew o szerokim zastosowaniu ludowym i długiej historii. Stosowany od niepamiętnych czasów do wspomagania krążenia i przy problemach z układem moczowym. Spośród substancji naturalnych zawiera saponiny steroidowe, olejki eteryczne oraz substancje zwane ruskogeninami, które pozytywnie wpływają na elastyczność ścian żył. Do zatwierdzonych oświadczeń zdrowotnych należą: krążenie – ciężkie nogi, prawidłowa praca dróg moczowych – nerek i pęcherza moczowego oraz prawidłowa praca układu naczyniowego. Nalewka jest pakowana w ciemne butelki, dzięki czemu jest wystarczająco chroniona przed światłem. Możesz stosować ją samodzielnie lub dodać do wody lub soku.

 

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Ruszczyk pierwotnie pochodzi z basenu Morza Śródziemnego, Europy Zachodniej i części Afryki. Roślina ma też wiele wspólnego ze szparagami, a w medycynie ludowej zioło to od dwóch tysiącleci stosowane jest jako środek przeczyszczający i moczopędnyDo zatwierdzonych oświadczeń zdrowotnych należą: krążenie – ciężkie nogi, prawidłowa czynność układu moczowego.

Szczegółowy korzeń miotły rzeźnika

Obecne przepisy nie pozwalają nam wymienić wszystkich korzyści zdrowotnych.

Szczegóły korzenia miotły rzeźnika

Poprawia krążenie krwi

Główną zaletą Ruszczyka jest jego zdolność do poprawy krążenia krwi. Stosowany jest jako leczenie wspomagające przy zastoju krążenia, w tym przewlekłej niewydolności żylnej, objawiającej się tzw. zespołem ciężkich nóg. Jest stosowany w ziołolecznictwie od setek, a prawdopodobnie tysięcy lat. Związki zawarte w zielonych liściach pomagają zwężać żyły i promować przepływ krwi z powrotem do serca. Ponadto wspiera zdrowie nerek i całego układu moczowego.

Zalety nalewek ziołowych

Maceracja ziół to prawdopodobnie najstarszy rodzaj obróbki ziół. Rośliny moczone w spirytusie destylowanym zakorzeniły się również w zachodniej medycynie. Alkohol służy do „rozbicia” ściany komórkowej rośliny, umożliwiając uwolnienie związków biologicznie czynnych. Do nalewki wybierane są najwyższej jakości rośliny, które po dokładnym oczyszczeniu są powoli zaparzane w 45% spirytusieNalewki są znacznie bardziej skoncentrowane niż same wywary ziołowe, przez co ich działanie jest bardziej zauważalne w krótszym czasie. Ponadto, dzięki zawartości alkoholu, mają długi termin przydatności do spożycia i mogą służyć przez kilka lat, jeśli są odpowiednio przechowywane. Nalewka jest pakowana w ciemne butelki w celu odpowiedniej ochrony przed światłem. Możesz stosować ją samodzielnie lub dodać do wody lub soku.

Vyhody bilinnych tinktur_inforgafika_pl

Jak dawkować nalewkę?  

2 - 3 razy dziennie po 2 - 3 ml lub według zaleceń lekarza. 1 ml odpowiada pełnemu naciśnięciu zakraplacza.

Składniki: Alkohol spożywczy, Ruscus aculeatus, woda.

Stosunek ekstrakcji:
1:3

Zawartość alkoholu: 45%

Objaśnienie stężenia: Gdy nalewka jest w stosunku 1:3 z 45% zawartością alkoholu, oznacza to, że na 1 część ekstraktu ziołowego przypada 3 części całego roztworu (alkohol i woda).

Pochodzenie: Wielka Brytania

Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety. Nie zawiera kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.

Dystrybutor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

Objętość: 100 ml

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax Pure
Forma: Preparat
Producent: BrainMax Pure
Stosunek ekstrakcji: 1:1
Wielkość opakowania: 100 ml
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: