Horny goat - zioło na libido, potencję i podniesienie poziomu test0steronu

Horny Goat Weed, znane również jako Epimedium, to roślina pochodząca z obszarów Chin, Japonii i Korei. Obecnie szeroko uprawiana jest jako roślina ozdobna w wielu regionach świata. Jej liście mają kształt serca, a roślina posiada reputację naturalnego afrodyzjaku. W tradycyjnej medycynie chińskiej uznawana jest za jangowy tonik, który zwiększa energię nerek. W artykule skupimy się na problemach, które dotykają mężczyzn i kobiet na Zachodzie, ponieważ Epimedium może być rozwiązaniem na niektóre z tych dolegliwości.

Bioaktywna substancja Ikariin

Ikariin, odkryty jako aktywny składnik rośliny, ma wiele korzyści dla organizmu. Związane z tą substancją są właściwości lecznicze, w tym właściwości przeciwutleniające, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Konkretnie jest to flawonoidowy związek, który przekształca się w flawonoid baohuosid. Flawonoidy to rodzaj przeciwutleniaczy, które, jak udowodniono, posiadają wiele cech zwalczających proces starzenia i pomagających chronić komórki przed uszkodzeniem.

Ponadto może pomóc w optymalizacji poziomu kortyzolu i zmniejszeniu niektórych negatywnych skutków dla organizmu, takich jak obniżony apetyt seksualny, zmęczenie psychiczne oraz różne problemy z równowagą hormonalną lub sprawnością seksualną. Może to również dlatego zioło to jest nazywane „naturalną v1agrą”. Epimedium pomaga w przypadkach zaburzeń erekcji bez skutków ubocznych. Leki takie jak v1agra mogą powodować skutki uboczne, takie jak ból głowy, podrażnienie żołądka i problemy z widzeniem. Zespół włoskich naukowców skupił się na badaniach alternatywnego leku, a mianowicie na Epimedium. Ponieważ związek ten dokładniej celuje w enzym, ma mniej niepożądanych skutków niż na przykład v1agra. Ponadto okazało się, że roślina w połączeniu z innymi roślinami jest w stanie zapobiec utracie masy kostnej, która występuje w wyniku starzenia się.

 

W czym pomaga Horny Goat?

  • Poprawia przepływ krwi, co rozwiązuje problemy z erekcją.
  • Pomaga zwiększać produkcję test0steronu.
  • Zapobiega utracie masy kostnej.

 

1.) Horny Goat dla zdrowia męskiego - seksualność, potencja, płodność!

Jego historyczne zastosowanie w medycynie chińskiej stanowi dowód na skuteczność w wzmacnianiu męskiej witalności. Niezależnie od tego, czy próbujesz przywrócić iskrę w swoim życiu romantycznym, zwalczać zmęczenie, które często towarzyszy intensywnemu stylowi życia, czy też redukować stres, ta roślina udowodniła swoją zdolność do skutecznego radzenia sobie z tymi problemami. Jedną z wyjątkowych cech ekstraktu z Horny Goat Weed dla zdrowia męskiego jest zdolność do poprawy funkcji erekcji. Poprzez zwiększanie przepływu krwi do obszaru genitaliów przyczynia się do osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Ponadto rola ikariinu w zwiększaniu poziomu wolnego test0steronu ma ogromne znaczenie dla mężczyzn. Ten hormon jest istotny nie tylko dla popędu seksualnego, ale odgrywa także kluczową rolę w wspieraniu zdrowia prostaty, produkcji spermy i utrzymaniu masy mięśniowej. Lepszy przepływ krwi korzystnie wpływa nie tylko na aspekty seksualne, ale również zapewnia, że ważne organy otrzymują wystarczającą ilość tlenu i składników odżywczych.

 

BENEFITY Horny goat weed (Škvornice)

2.) Horny Goat dla kobiet - wzmocnienie libido

Jedną z godnych uwagi zalet Horny Goat Weed dla kobiet jest jej rola w wzmacnianiu krążenia krwi w obszarze narządów płciowych. To zwiększenie przepływu krwi wzmacnia libido, czyniąc go doskonałym sprzymierzeńcem w przypadku dysfunkcji seksualnej Kobiety dodatkowo w ciągu życia przechodzą przez okresy zmian hormonalnych związanych z menopauzą i okresem po menopauzie, kiedy poziom estrogenów ma tendencję do spadku. Ta zmiana hormonalna może prowadzić do różnych problemów. Horny Goat wykazał zdolność do zwiększania różnych form estrogenów, co przyczynia się do złagodzenia objawów związanych z wahaniem hormonalnym. 

3.) Horny Goat dla mocnych kości

Jednym z kluczowych mechanizmów, przez które ta roślina przyczynia się do zdrowia kości, jest zwiększenie produkcji kluczowego białka o nazwie BMP-2 (Bone Morphogenetic Protein-2). BMP-2 jest odpowiedzialny za ułatwianie tworzenia masy kostnej i chrząstki. Poprzez wspieranie produkcji BMP-2 Horny Goat Weed przyczynia się do utrzymania i wzmocnienia struktury kostnej. Epimedium pozytywnie wpływa na osteoblasty, specjalne komórki odgrywające kluczową rolę w tworzeniu kości. Poprzez wspieranie funkcji osteoblastów Horny Goat Weed pomaga w procesie budowy i utrzymania silnych i zdrowych kości.

Horny goat nie jest zatem rośliną przeznaczoną tylko dla mężczyzn. Dzięki swojej zawartości fitoestrogenów, które pomagają zoptymalizować system hormonalny kobiet, jest rośliną, która znajduje swoje miejsce także u kobiet. BrainMax Horny to standaryzowany ekstrakt na 10% ikaryny. Oznacza to, że dla terapeutycznego zastosowania z rośliny uzyskano dużą ilość tej bioaktywnej substancji. W porównaniu do innych produktów, które zawierają tylko proszek, ekstrakt jest znacznie bardziej skoncentrowany, a z tym idą w parze skuteczne efekty rośliny.

 
 

Veronika Halusková