MycoMedica - Cordyceps CS-4 w optymalnym stężeniu, 90 kapsułek ziołowych

Kod: 23381
ODPORNOŚĆ
Marka: MycoMedica
145 zł
Dostępny (>5 szt)

Cordyceps (gąsienica chińska) to jeden z najcenniejszych grzybów medycyny chińskiej. Wybierz idealną proporcję polisacharydów, kordycepiny, D-mannitolu i innych substancji bioaktywnych, aby uzyskać najlepsze rezultaty. W medycynie chińskiej służy do promowania witalności, sprawności fizycznej, wytrzymałości oraz promowania libido.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

MycoMedica - Cordyceps CS-4 w optymalnym stężeniu

Idealny skład, maksymalna siła i wydajność

Cordyceps (gąsienica chińska, Cordyceps sinensis ) był jednym z najcenniejszych grzybów w starożytnych Chinach i Tybecie, używanym do harmonizowania duszy i ciała. Ten pasożytniczy grzyb jest bogatym źródłem beta-glukanów, minerałów, pierwiastków śladowych i witamin .

Dzięki biofermentacji i późniejszemu przetwarzaniu metodą   ekstrakcja gorącej wody   oferujemy wysokiej jakości ekstrakt z grzybni (grzyb) Cordyceps w idealnej proporcji składników aktywnych dla uzyskania najlepszych rezultatów :

  • min. 30% polisacharydów (33-34% realnie)
  • 12-18% D-mannitol (kwas kordycepsowy)
Świadectwo bezpieczeństwa zdrowotnego wydane przez SZÚ tutaj .
 
Wszystkie surowce grzybowe zostały przetestowane w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab pod kątem ponad 500 rodzajów znanych metali ciężkich, pestycydów i mikroorganizmów niebezpiecznych dla człowieka. Testujemy również WWA i radioaktywność. Testujemy każdą partię. Żaden inny producent w Czechach nie oferuje tak obszernych testów (jeśli mówi tak, poproś o nie). A dla grzybów takie testy są bardzo ważne. Możesz zobaczyć testy   tutaj   tutaj   i tutaj .

Dawkowanie:

  • dawka zwiększona: 3-10 kapsułek dziennie (wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem lub praktykiem medycyny chińskiej)
  • zwykła dawka: 1-2 kapsułki dziennie
  • polecamy brać 5 dni w tygodniu i 2 dni pomijać
  • kapsułki przyjmować na pusty żołądek (min. 30 minut przed lub 60 minut po posiłku), pić wodę lub słabą zieloną herbatę
  • Cordycepsu nie należy zażywać późno w nocy, aby nie zakłócać snu
  • przy stosowaniu witalnych grzybów zalecamy zwiększenie spożycia witaminy C, która zwiększa przyswajalność składników aktywnych.
Ostrzeżenie : Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie zawiera kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.

Produkty na tej stronie to suplementy diety. Nie są to leki i nie można ich mylić z lekami na receptę.

Składniki w 1 kapsułce:

  • Cordyceps CS-4 , gąsienica chińska, Cordyceps sinensis, 100% czysty ekstrakt - 500mg
  • Substancje pomocnicze:   bez środków pomocniczych, dodatków i konserwantów

Informacje żywieniowe na 100g:

Wartość energetyczna 1566kJ / 369kcal
Tłuszcze <0,3g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1g
Węglowodany 80,5 g
w tym cukry 10,9g
Włókno 4,1 g
Białko 9,4 g
Sól <0,2g
 
Więcej informacji można znaleźć w publicznie dostępnych źródłach w Internecie, np. na www.cinskyherbar.cz .

Nacisk na środowisko

Większość naszych surowców grzybowych pochodzi z Chin. Ekologia środowiskowa często nie jest priorytetem dla współczesnych Chin. Dlatego trudno jest, ale jednocześnie konieczne, znaleźć absolutnie czystą i nietkniętą przyrodę do uprawy witalnych grzybów. MycoMedica wykorzystuje głównie grzyby uprawiane w prowincjach Fujian, Anhui i Jiangxi, gdzie obszary cywilizacji są praktycznie nietknięte.   Pestycydy, metale ciężkie, mikroorganizmy, grzyby, radioaktywność to zagrożenia, przed którymi bezwzględnie należy chronić surowiec grzybowy.

Testowanie w Agrolab

Cały surowiec grzybowy, którego używamy do produkcji naszych produktów pieczarkowych, przed przetworzeniem jest testowany w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab .   do ponad 500 gatunków znanych metali ciężkich, pestycydów i niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów.   Możesz zobaczyć te testy tutaj , tutaj i tutaj .   Możesz zobaczyć Certyfikat analizy   tutaj .

Obecnie rozszerzyliśmy klasyczne testy przeprowadzane przez niemiecki Agrolab o testy na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które mają działanie rakotwórcze, mogą wpływać na rozwój płodu i są również związane z chorobami sercowo-naczyniowymi. Zobacz tutaj .

Ostateczna produkcja naszych produktów odbywa się w najsurowszych warunkach higienicznych w Republice Czeskiej. Używamy standardów do produkcji   Certyfikat ISO 9001/2009   HACCP   i system jakości   IFS .

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grzyby witalne
Dla osób skupionych na: Adaptogen, Vitální houby, Energie a vitalita
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 90 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: Republika Czeska
Producent: MycoMedica
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne
Ilość kapsułek: 90 kapsułek
Kraj Pochodzenia: USA

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: