Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapsułek

Kod: 7927
Polecane Sprzedaż
71,20 zł
Dostępny (>5 szt)

BioActive Complete B-Complex, stworzony z biologicznie aktywnych form każdej witaminy, jest najlepszy w suplementacji witaminą B. Zdrowy poziom witaminy B może wspierać produkcję energii, funkcjonowanie narządów, funkcje poznawcze i inne podstawowe procesy metaboliczne . BioActive Complete B-Complex jest naładowany biologicznie aktywnymi formami witaminy B6, B12, niacyny, biotyny, kwasu foliowego 5-MTHF i innych, co jest świetnym sposobem na uzupełnienie witamin z grupy B.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapsułek

Bioaktywny kompleks B jest najlepszym suplementem diety zawierającym witaminy z grupy B. Zdrowy poziom witaminy B może wspierać produkcję energii, funkcjonowanie narządów, funkcje poznawcze i inne podstawowe procesy metaboliczne. BioActive Complete B-Complex jest naładowany biologicznie aktywnymi formami witaminy B6, B12, niacyny, biotyny, kwasu foliowego 5-MTHF i innych, co jest świetnym sposobem na uzupełnienie witamin z grupy B.

Co to jest kwas pantotenowy?

Witamina B5 lub kwas pantotenowy wspomaga syntezę hemoglobiny, zdrowie hormonów i neuroprzekaźników oraz utlenianie węglowodanów i kwasów tłuszczowych.

Po co dodawać pirydoksynę i pirydoksal?

Witamina B6 w postaci chlorowodorku pirydoksyny i 5'-fosforanu pirydoksalu wpływa na metabolizm aminokwasów i lipidów, zdrowie neuroprzekaźników oraz syntezę hemoglobiny.

Produkt jest odpowiedni dla wszystkich osób skupionych na

  • Wsparcie przy zmęczeniu i wyczerpaniu
  • Wsparcie przy nadmiernym stresie fizycznym lub psychicznym
  • Wsparcie w osłabionej zdolności organizmu do przyswajania witamin
  • Wsparcie w nieskuteczności innych suplementów z witaminami z grupy B

Szczegóły produktu:

100 mg witaminy B1 (tiamina) -   Tiamina pomaga przekształcać węglowodany w użyteczną energię.   1   Wspomaga również zdrową funkcję układu nerwowego oraz produkcję RNA i DNA.   2   ,   3

75 mg witaminy B2 (ryboflawiny) - nasza karma zawiera witaminę B2 w postaci ryboflawiny oraz ryboflawiny-5'-fosforan, aktywną formę odżywki. Organizm przekształca ryboflawinę do postaci ryboflawiny-5'-fosforanu, który następnie wykorzystuje do produkcji energii. 4

500 mg witaminy B5 (kwas pantotenowy) -   Witamina B5 jest niezbędnym kofaktorem w metabolizmie energetycznym,   synteza   6   hormony, sygnalizacja neuroprzekaźników i utlenianie kwasów tłuszczowych.   7

100 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny i 5'-fosforan pirydoksalu) - witamina B6 bierze udział w metabolizmie aminokwasów i lipidów. Wraz z B5 jest kofaktorem w syntezie neuroprzekaźników i hemoglobiny. B6 bierze również udział w glukoneogenezie, produkcji glukozy ze źródeł innych niż węglowodany. I chociaż pirydoksyna musi zostać przekształcona w wątrobie w 5'-fosforan pirydoksalu, zanim będzie mogła być użyta, nasze odżywianie obejmuje to odżywianie od samego początku.

1000 mcg biotyny - Ta witamina B jest kofaktorem enzymów biorących udział w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Niezbędne jest również utrzymanie homeostazy metabolicznej lub równowagi między wieloma chemicznymi szlakami i procesami organizmu.

10 400 mcg kwasu foliowego (5-MTHF) – folian pomaga utrzymać produkcję czerwonych krwinek w normalnym zakresie, a także pomaga organizmowi w tworzeniu i utrzymaniu zdrowego DNA. 11 Aktywna forma kwasu foliowego jest do siedmiu razy bardziej biodostępna niż kwas foliowy. Ponadto BioActive Complete B-Complex dostarcza 50 mg kwasu para-aminobenzoesowego (lub PABA) w celu wsparcia syntezy kwasu foliowego.

300 mcg witaminy B12 (metylokobalamina) – witamina B12 wpływa na wzrost komórek nerwowych oraz wspomaga zdrowie serca pomagając w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny w prawidłowym zakresie. Metylokobalamina B12 jest formą biologicznie aktywną w mózgu.

100 mg inozytolu – ta witamina B jest podstawowym składnikiem fosfolipidów, które tworzą błony komórkowe. Inozytol jest niezbędny do przekazywania sygnału wapnia i insuliny - unikalnych reakcji chemicznych, które zachodzą, gdy cząsteczki przyłączają się do receptora na błonie komórkowej.

Rekomendowana dawka

Przyjmować 2 kapsułki dziennie z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ogłoszenie

Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących, chyba że zaleci to lekarz. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Składniki

Wielkość dawki: 2 kapsułki
Opakowanie zawiera 30 dawek
Ilość
w 1 dawce
% RHP *
100 mg
8333%
Ryboflawina (B2) (witamina B2) (taka jak ryboflawina i 5'-fosforan ryboflawiny) 75 mg 5769%
Niacyna (taka jak niacynamid i niacyna) 100 mg 625%
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny i 5'-fosforan pirydoksalu) 100 mg 5882%
Folian (jako sól wapniowa L-5-metylotetrahydrofatu) 680 mcg 100%
Witamina B12 (jako metylokobalamina) 300 mcg 12500%
biotyna 1000 mcg 3333%
Kwas pantotenowy (B5) (jako D-pantotenian wapnia) 500 mg 10000%
wapń) jako D-pantotenian wapnia, fosforan wapnia)
50 mg 7%
inozytol 100 mg ***
PABA (kwas para-aminobenzoesowy) 50 mg ***
*% dziennej wartości referencyjnej dochodu
*** wartość referencyjna dziennego dochodu nie jest ustawiona
Wyprodukowano w USA.
PowiadomieniaInfo -CZ

Parametry dodatkowe

Kategoria: Witaminy, aktyoksydanty
Data ważności: 8/2024
Dla osób skupionych na: Pleť, vlasy, nehty, Energie a vitalita
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 60 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: USA
Producent: Life Extension
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: