BrainMax Wysokie ciśnienie

Kod: 33882
342,01 zł –14 %
no booster energy draslik
342,01 zł –14 % 290,97 zł
Dostępny (>5 szt)

BrainMax Potas Magnez, Cytrynian Potasu + Jabłczan MagnezuMagnez BrainMax Energy, 1000 mg i bez wzmacniacza.W tym opakowaniu przygotowaliśmy produkty zawierające magnez i potas oraz NO Booster. No Booster to połączenie trzech aminokwasów, które są bezpośrednio zaangażowane w produkcję tlenku azotu w naczyniach krwionośnych i dzięki temu skutecznie obniżają ciśnienie krwi. Cały pakiet zawiera jedne z najlepszychi najczystsze produkty na rynku.

Dla zamówień złożonych przed 18.12 gwarantujemy dostawę w terminie przed Świętami Bożego Narodzenia.

 

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Pakiet wysokociśnieniowy BrainMax

W tym opakowaniu przygotowaliśmy produkty zawierające magnez i potas oraz najnowszy No Booster. To jedne z najlepszychoraz najczystsze produkty na rynku, które skutecznie obniżają nadciśnienie.

BrainMax Potas Magnez, Cytrynian Potasu + Jabłczan Magnezu , 200 kapsułek ziołowych

Potas i magnez to zjonizowane formy minerałów zwane elektrolitami. Rozpuszczone w wodzie wytwarzają dodatnio naładowane jony i służą do zapewnienia transmisji impulsów nerwowych między komórkami . Szczególnie sportowcy i osoby zestresowane mają zwiększone spożycie potasu i magnezu, dlatego wskazane jest uzupełnianie tych minerałów.

Potas   Wraz z magnezem w postaci jabłczanu odgrywają istotną rolę w zdrowiu komórek i tkanek , uczestnicząc w setkach reakcji biochemicznych w naszym organizmie . Ich zrównoważony poziom jest ważny dla komórek, naczyń krwionośnych, kości, mięśni, ale także produkcji energii .

  • To jest o   unikalne połączenie organicznych form potasu i magnezu o wysokiej biodostępności.
  • 1 kapsułka zawiera 100 mg pierwiastkowego potasu i 60 mg pierwiastkowego magnezu .
  • Nie zawiera substancji balastowych i domieszek . Tylko   potas i magnez .
  • Efekt energetyzujący   dzięki potasowi, ale także formie magnezu z kwasem jabłkowym, który uczestniczy w procesie wytwarzania energii komórkowej ATP .
  • Rozpoznasz produkt wysokiej jakości po wysokiej jakości surowcach . Oprócz wysokiej jakości surowców, produkt już   nie musi dodawać żadnych dodatków ani substancji balastowych . BrainMax Potassium Magnez zawiera tylko potas i magnez, nic więcej. Dzięki temu zalicza się do   najwyższa jakość i najczystsze produkty na rynku .

BrainMax Energy Magnez, 1000 mg, 200 Kapsułek (Jabłczan Magnezu - Jabłczan Magnezu, 164 mg)

Jabłczan magnezu to mało znana na naszym rynku forma wysoce przyswajalnej soli magnezowej, która ze względu na swoje działanie energetyzujące nadaje się do stosowania rano i rano . Jabłczan magnezu to połączenie kwasu jabłkowego i magnezu , a dzięki kwasowi jabłkowemu ta forma magnezu wspomaga produkcję energii komórkowej (ATP, ostatnia faza cyklu Krebsa). 1000 mg jabłczanu magnezu = 164 mg pierwiastkowego magnezu na kapsułkę

  • Forma organiczna magnezu:   Magnez + Kwas Jabłkowy .
  • Wysoka przyswajalność i użyteczność w organizmie człowieka .
  • W porównaniu do cytrynianu, jabłczan zawiera ok   4% więcej pierwiastkowego magnezu i nie powoduje przeczyszczania przy wyższych dawkach .
  • Dzięki kwasowi jabłkowemu   wspomaga produkcję energii komórkowej   (ATP, Ostatnia faza cyklu Krebsa).
  • Odpowiedni   do stosowania rano i rano dla uzyskania efektu energetyzującego .

BrainMax NO Booster Extreme, Arginina, Cytrulina, Ornityna, 510 g

NO lub tlenek azotu to cząsteczka sygnalizacyjna powstająca w naszym ciele i działająca jako środek rozszerzający naczynia krwionośne ( rozszerza naczynia krwionośne ), co pomaga regulować przepływ krwi do każdej części ciała. Lepsze krążenie krwi w każdej części ciała niesie ze sobą więcej tlenu i optymalne zaopatrzenie narządów i tkanek w składniki odżywcze. Tlenek azotu wpływa na pracę praktycznie wszystkich narządów ciała, w tym płuc, wątroby, nerek, żołądka, narządów płciowych i oczywiście serca.

NO Booster to kompleks 3 aminokwasów w stabilnej formie , który wspomaga produkcję tlenku azotu . Kompleks ten jest odpowiedni dla sportowców, którzy chcą wesprzeć pompę mięśniową i poprawić swoje wyniki sportowe , ale także dla osób, które nie uprawiają sportu, ale chcą czerpać wszystkie korzyści związane z tlenkiem azotu . Produkt nie zawiera substancji balastowych .

Dawkowanie

BrainMax Potas Magnez, Cytrynian Potasu + Jabłczan Magnezu , 200 kapsułek ziołowych: 1 do 2 tabletek. rano lub w południe lub po ciężkim treningu pić alkohol.

BrainMax Energy Magnez, 1000 mg, 200 kapsułek (Jabłczan Magnezu - Jabłczan Magnezu, 164 mg): 1 do 2 tabletek. rano lub w południe.

BrainMax NO Booster Extreme, Arginina, Cytrulina, Ornityna, 510 g: 2 miarki w 2 dcl wody 30 minut przed treningiem lub o dowolnej porze dnia. Jeśli po 2 miarkach boli Cię głowa, podziel dawkę na 1 miarkę rano i 1 miarkę wieczorem.

 

Pamiętać

Najważniejsze informacje o magnezie

Magnez jest najbardziej niedoborowym minerałem w ludzkim ciele. 80 do 90% ludzi cierpi na jego niedobór. A także pamiętaj, że magnez to nie jest magnez. Istnieje wiele form. Wchłanialność jest ważna.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: