BrainMax CeBeGe & CeBeDe synergy 10%, 10 ml

Kod: CEBEDE9952
473,70 zł –62 %
brainmax cbg 10 jpg eshop
473,70 zł –62 % 179,90 zł
Dostępny (>5 szt)

CéBéGé lub kannabigerol to kolejny z wielu prozdrowotnych kannabinoidów , a naukowcy nazywają go matką wszystkich kannabinoidów lub komórkami macierzystymi całej rośliny konopi . BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergia 10% to niezwykle silny olejek CéBéGé (10%) wzbogacony o składnik CéBéDé (3%) . Działanie tych dwóch kannabinoidów jest wzajemne uzupełnia i wspiera.

Ten CéBéDé został wyekstrahowany najdelikatniej i najskuteczniej   metodą ekstrakcji nadkrytycznym CO2 , która zachowuje wszystkie dobroczynne kannabinoidy i inne naturalne substancje.

Uwaga: olejki przeznaczone są do aromaterapii.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergia 10%, aromatyczny olejek, 10 ml

BrainMax CéBéGé Synergiczny olejek & CéBéDé zawiera kombinację bardzo silnego oleju CéBéGé (10%) ze składnikiem CéBéDé (3%).

Naukowcy nieustannie badają działanie CéBéGé i pojawia się coraz więcej badań o pozytywnym wpływie na ludzki organizm . Każdy kannabinoid ma ogromny niewykorzystany potencjał i możemy spodziewać się nowych odkryć naukowych w ciągu najbliższych kilku lat. Podczas gdy CéBéDé jest dobrze znanym towarem od kilku lat, CéBéGé jest nowicjuszem w branży . Jednym z powodów jest to, że CéBéGé występuje w mniejszej ilości w roślinie , więc dość trudno jest go wydobyć z rośliny . Innymi słowy , CéBéGé jest rzadszym artykułem i dla niektórych osób jego działanie może być nawet lepsze niż CéBéDé , ponieważ działa trochę inaczej na organizm . Razem jednak tworzą uzupełniającą się parę , która przenosi działanie kannabinoidów na wyższy poziom.

Możesz dowiedzieć się więcej o Cébéda i Cébégé na BrainPedia.cz

synergia4
zakraplacz

Brak efektu psychotropowego! Z roślin bierzemy tylko to, co najlepsze!

Dzięki aromaterapii CéBéDé nie musisz obawiać się efektu psychotropowego znanego z najsłynniejszego kannabinoidu TéHáCé. Kannabinoidy CéBéDé lub CéBéGé nie działają odurzająco na ciało i umysł. Podczas aromaterapii nie doświadczysz niepożądanych zmian w stanie świadomości i nie musisz obawiać się wsiadania za kółko czy policyjnych kontroli.

Jak działa CéBéDé?

Mechanizm działania kannabinoidów na nasz organizm można porównać do otwierania zamków w naszym systemie endkannabinoidowym (ES), gdzie kannabinoidy są kluczami , a receptory ES są zamkami . Przyjmując CéBéDé lub CéBéGé uwalniamy do organizmu klucze, które otwierają zamki – receptory w komórkach. Cała ta sieć receptorów tworzy nasz system endokannabinoidowy (ES).

plansza system endokannabinoidowy

Podstawowe właściwości

  • Składniki organiczne i wegańskie .
  • Produkt wyprodukowany w UE.
  • Połączenie CéBéGé i CéBéDé – synergiczne działanie zwiększające korzyści zdrowotne.
  • Ekstrahowany najdelikatniejszą i najskuteczniejszą metodą ekstrakcji CO2 w stanie nadkrytycznym .
Różnica między CéBéDé i CéBéGé
CéBéGé jest rzadsza niż CéBéDé , ponieważ roślina konopi zawiera najmniej kannabinoidów ze wszystkich. A to sprawia, że jego wydobycie z rośliny jest droższe. Cząsteczki CéBéDé działają na receptory kannabinoidowe CB2 w naszym ciele, które są połączone z obwodowym układem nerwowym, który wpływa na mięśnie, kończyny, skórę i inne układy biologiczne, w tym układ odpornościowy. Podczas gdy CéBéGé wiąże się zarówno z receptorami CB2, jak i CB1 , które są połączone z ośrodkowym układem nerwowym, który składa się z mózgu i rdzenia kręgowego. Z tego można wywnioskować, że jeśli nie odczuwasz efektów CéBéDé, jest bardzo prawdopodobne, że możesz je odczuć, ponieważ oddziałuje na większy obwód ciała.

Opakowanie 10 ml = 250 kropli, 1 kropla = 4 mg CéBéGé, 1,2 mg CéBéDé.

Uwaga: olejki przeznaczone są do aromaterapii.

Opakowania

10 ml
Dodatkowe informacje: Zawartość TéHáCé to aż 0,15%. Prawny limit dla produktów CéBéDé wynosi 1%. Po aromaterapii można prowadzić pojazdy silnikowe bez ograniczeń. Produkt przebadany w 3 akredytowanych laboratoriach (1x u producenta, 2x badanie kontrolne). Olejem nośnikowym produktu jest konopie.
Ogłoszenie:
CéBéGé i CéBéDé należy unikać w okresie ciąży i karmienia piersią.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Prosimy o recykling opakowania.

Mamy również artykuły w formie audio!

ikona pamięci

Pamiętać

Najważniejsze informacje o CéBéDé

CéBéDé to w 100% naturalny produkt, który oddziałuje na receptory układu endokannabinoidowego, którego zadaniem jest wywołanie w organizmie homeostazy, czyli wewnętrznej równowagi naszego organizmu.


Zasoby:
1) NAVARRO, Gemma. Działanie kannabigerolu na receptory kannabinoidowe CB1 i CB2 oraz na kompleksy heteroreceptorowe CB1 – CB2 [online]. [uczucie. 2021-01-25]. Dostępne z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6021502/
2) BORRELLI, Francesca. Korzystny wpływ niepsychotropowej rośliny kannabinoidowej kannabigerolu na eksperymentalną chorobę zapalną jelit [online]. [uczucie. 2021-01-25]. Dostępne z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23415610/
3) PAGANO, Estera. Wpływ niepsychotropowych kannabinoidów pochodzenia roślinnego na kurczliwość pęcherza: skupienie się na kannabigerolu [online]. [uczucie. 2021-01-25]. Dostępne z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26197538/
4) WALDEOLIVAS, Sara. Właściwości neuroprotekcyjne kannabigerolu w chorobie Huntingtona: badania na myszach R6/2 i myszach uszkodzonych 3-nitropropionianem [online]. [uczucie. 2021-01-25]. Dostępne z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25252936/
5) APPENDINO, Giovanni. Antybakteryjne kannabinoidy z Cannabis sativa: badanie struktury i aktywności [online]. [uczucie. 2021-01-25]. Dostępne z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18681481/

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dom
Forma: Olej
Rodzaj: CeBeDe, CeBeGe
Wielkość opakowania: 10 ml
Zawartość CeBeD/G/N: 3 %, 10 %

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:
Nie wypełniaj tego pola:
P Avatar of author Dawkowanie 17.1.2023 11:10
Jak dawkować ten olejek ? Czy on nadaje się do użytku wewnętrznego, tradycyjnie krople pod język ?
Odpowiedź
AB Avatar of author Dawkowanie 19.1.2023 10:48
Witam, tak, olejek przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. Polecamy 3-5 kropli pod język w zależności od potrzeby. Niestety nie możemy podawać tej informacji w produkcie ze względu na czeskie ustawodawstwo.