BrainMax CeBeDe SPIRIT, 26%, 10 ml

Kod: 36210
211,61 zł
Dostępny (>5 szt)

Coś zupełnie nowego. Niezwykle silne doznania aromaterapeutyczne z BrainMax CéBéDé SPIRIT 26%. Ten olejek CéBéDé został wyekstrahowany w procesie ekstrakcji etanolem, co gwarantuje, że wszystkie dobroczynne substancje zostały wyekstrahowane z rośliny. Daje to większy efekt synergiczny , a cały proces jest bardzo delikatny.

Uwaga: olejki przeznaczone są do celów aromaterapeutycznych.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax CéBéDé SPIRIT, 26%, aromatyczny olejek, 10 ml

Bardzo silny olejek CéBéDé, który zawiera również szereg innych korzystnych kannabinoidów i terpenów. BrainMax CéBéDé SPIRIT to czysto naturalny produkt , w którym podczas produkcji uzyskano wyjątkową kombinację kannabinoidów i terpenów w celu zwiększenia pozytywnych korzyści dla organizmu człowieka. Do produkcji BrainMax CéBéDé SPIRIT wykorzystano ekstrakcję etanolem, która zapewnia zachowanie wszystkich synergistycznie działających substancji. Ekstrakcja etanolem jest bardziej złożonym procesem produkcyjnym, jednak równie bezpiecznym jak powszechnie stosowana ekstrakcja CO2 iw dodatku nie pozostawia osadu w ekstrakcie. Olej konopny jest stosowany jako olej nośnikowy.

Naukowcy z całego świata badają mechanizm działania kannabinoidów (CéBéDé). Dzięki wieloletnim badaniom istnieje już wiele badań potwierdzających pozytywne efekty CéBéDé , które realizowane są poprzez działanie na nasz układ endokannabinoidowy. System endokannabinoidowy to komórkowa sieć receptorów w naszym organizmie, odpowiedzialna za regulację i równowagę w naszym organizmie .

Ostrzeżenie: treść TéHáCé poniżej 1%.

Duch CeBeDe2

cebede-spirit-strong-zazitek-product-detail

Jak działa CéBéDé?

Mechanizm działania kannabinoidów na nasz organizm można porównać do otwierania zamków w naszym systemie endkannabinoidowym (ES), gdzie kannabinoidy są kluczami , a receptory ES są zamkami . Przyjmując CéBéDé lub CéBéGé uwalniamy do organizmu klucze, które otwierają zamki – receptory w komórkach. Cała ta sieć receptorów tworzy nasz system endokannabinoidowy (ES).

Dowiedz się więcej z naszego wywiadu wideo.

36210-8
Duch CeBeDe

Podstawowe właściwości

 • Składniki organiczne i wegańskie .
 • Produkt wyprodukowany w UE.
 • Formuła kannabinoidów i terapeutycznych terpenów dla maksymalnego wpływu na ciało i umysł.
 • 2600 mg Olejki CéBéDé o pełnym spektrum działania.
 • Ekstrahowany metodą ekstrakcji etanolem, która jest bezpieczna i gwarantuje zachowanie wszystkich synergistycznie działających substancji.
 • Ekstrakcja nie pozostawia żadnych pozostałości w oleju CéBéDé, dzięki czemu uzyskuje się maksymalną czystość.
 • Zawiera również inne kannabinoidy, takie jak CéBéN , CéBéVé , CéBéGé , flawonoidy i fenole .

Uwaga: olejki przeznaczone są do celów aromaterapeutycznych. Zalecamy stosowanie go w celach aromaterapeutycznych tylko przed snem i wtedy nie zaleca się prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Opakowania
10 ml
Dodatkowe informacje: zawartość TéHáCé poniżej 1%. Prawny limit dla produktów CéBéDé wynosi do 1% . Olejek przeznaczony jest do wieczornej aromaterapii. Produkt przebadany w 3 akredytowanych laboratoriach (1x u producenta, 2x badanie kontrolne). Olejem nośnikowym produktu jest olej konopny.
Ostrzeżenie: Aromaterapii należy unikać w okresie ciąży i karmienia piersią. Badanie przeprowadzone w 2018 roku przez American Academy of Pediatrics ostrzegało kobiety, aby unikały marihuany w czasie ciąży ze względu na potencjalne ryzyko dla rozwoju dziecka. Chociaż badanie skupiło się na substancji psychoaktywnej TéHáCé, nie wiadomo, w jaki sposób CéBéDé wpływa na zdrowie płodu, dlatego lepiej odstawić CéBéDé do czasu porodu. (a dokładniej po zakończeniu karmienia piersią). CéBéDé hamuje enzym zwany cytochromem P450 (CYP450), którego metabolizację wykorzystują niektóre leki. Ingerując w CYP450, CéBéDé może albo zwiększyć toksyczność, albo odwrotnie, zmniejszyć skuteczność tych leków. Inne leki, z którymi podczas jednoczesnego stosowania można spodziewać się nietypowej reakcji, a stosowanie CéBéDé należy wcześniej skonsultować z lekarzem to:
 • Leki przeciwarytmiczne, takie jak chinidyna.
 • Leki przeciwdrgawkowe - Tegretol (karbamazepina) i Trileptal (okskarbazepina).
 • Leki przeciwgrzybicze – Nizoral (ketokonazol) i Vfend (vorikonazol).
 • Leki przeciwpsychotyczne – Orap (pimozyd).
 • Atypowe leki przeciwdepresyjne - Remeron (mirtazapina).
 • Benzodiazepinowe środki uspokajające – Klonopin (klonazepam) i Halcion (triazolam).
 • Leki immunosupresyjne - Sandimmune (cyklosporyna).
 • Antybiotyki makrolidowe – klarytromycyna i telitromycyna.
 • Leki stosowane w leczeniu migreny - Ergomar (ergotamina).
 • Opioidowe leki przeciwbólowe – Duragesic (fentanyl) i alfentanyl.
 • Leki przeciwgruźlicze na bazie rifampiny.
Jeśli przyjmujesz te leki, nie oznacza to, że musisz zrezygnować z aromaterapii. Wiele z tych interakcji jest łagodnych i nie wymaga modyfikacji leczenia.
Często wystarczy kilkugodzinna przerwa między dawkami leku.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Transportowanie i przenoszenie CéBéDé: Ponieważ olejek CéBéDé jest tłusty, jeśli butelka CéBéDé nie jest transportowana w pudełku, olej na butelce może poluzować gwint, co spowoduje, że gwint będzie się łatwo obracał i butelka zacznie przeciekać. Dlatego CéBéDé należy zawsze transportować w oryginalnym opakowaniu. Pudełko jest wykonane na zamówienie, dzięki czemu butelka CéBéDé nie przesuwa się w nim, a tym samym nie odkręca. Prosimy o recykling opakowania.

Mamy również artykuły w formie audio!

ikona pamięci

Pamiętać

Najważniejsze informacje o CéBéDé

CéBéDé to w 100% naturalny produkt, który oddziałuje na receptory układu endokannabinoidowego, którego zadaniem jest wywołanie w organizmie homeostazy, czyli wewnętrznej równowagi naszego organizmu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dom
Forma: Olej
Rodzaj: CeBeDe
Wielkość opakowania: 10 ml
Zawartość CeBeD/G/N: 26 %

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: