BrainMax CeBeDe SPIRIT, 26%, 10 ml

Kod: 36210
316 zł
Dostępny (>5 szt)

Coś zupełnie nowego. Niezwykle silne doznania aromaterapii z BrainMax CeBeDe SPIRIT 26%. Ten olejek CeBeDe został wyekstrahowany w procesie ekstrakcji etanolem, co gwarantuje, że wszystkie dobroczynne substancje zostały wyekstrahowane z rośliny. Daje to większy efekt synergiczny, a cały proces jest bardzo delikatny.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax CeBeD SPIRIT, 26%, 10 ml

Bardzo mocny olejek CeBeDe, który zawiera również szereg innych dobroczynnych kannabinoidów i terpenów. BrainMax CeBeDe SPIRIT to produkt czysto naturalny, w którym podczas produkcji osiągnięto wyjątkową kombinację kannabinoidów i terpenów w celu zwiększenia pozytywnych korzyści dla organizmu ludzkiego. Do produkcji BrainMax CeBeDe SPIRIT zastosowano ekstrakcję etanolem, która zapewnia zachowanie wszystkich substancji działających synergicznie. Ekstrakcja etanolem jest bardziej złożonym procesem produkcyjnym, jednak jest równie bezpieczna jak powszechnie stosowana ekstrakcja CO2 i dodatkowo nie pozostawia resztek w ekstrakcie. Jako oleju nośnikowego użyto oleju konopnego.

Naukowcy na całym świecie badają mechanizm działania kannabinoidów (CeBeDe). Dzięki wieloletnim testom istnieje już wiele badań potwierdzających pozytywne działanie CeBeDe, które realizowane są poprzez działanie na nasz układ endokannabinoidowy. System endokannabinoidowy to komórkowa sieć receptorów w naszym ciele odpowiedzialna za regulację i równowagę w naszym ciele.

Uwaga: Zawartość TeHaCe poniżej 1%.

 

spirit-silny-zazitek-product-detail

 

Jak działa CeBeDe?

Mechanizm działania kannabinoidów na nasz organizm można porównać do otwierania zamków w naszym układzie endkannabinoidowym (ES), gdzie kannabinoidy są kluczami, a receptory ES zamkami. Biorąc CeBeDe lub CeBeGe, uwalniamy do ciała klucze, które odblokowują zamki - receptory w komórkach. Ta cała sieć receptorów tworzy nasz układ endokannabinoidowy (ES).

Dowiedz się więcej z naszego wywiadu wideo.

 

36210-8
spirit

Podstawowe właściwości

 • Składniki organiczne i wegańskie.
 • Produkt wyprodukowany w UE.
 • Formuła kannabinoidów i terapeutycznych terpenów dla maksymalnego wpływu na ciało i umysł.
 • 2600 mg Full spectrum Olejku CeBeDe.
 • Ekstrahowany metodą ekstrakcji etanolem, która jest bezpieczna i gwarantuje zachowanie wszystkich substancji działających synergicznie.
 • Ekstrakcja nie pozostawia resztek w oleju CeBeDe, dzięki czemu osiągana jest maksymalna czystość.
 • Zawiera również inne kannabinoidy, takie jak CeBeN, CeBeVe, CeBeGe, flawonoidy i fenole.
 

Uwaga: olejki przeznaczone są do aromaterapii. Zalecamy stosowanie go w celach aromaterapii tylko przed snem i wtedy nie zaleca się prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Opakowanie
10 ml
 
Dodatkowe informacje: Zawartość TeHaCe wynosi poniżej 1%. Prawny limit dla produktów CeBeDe wynosi do 1%. Olejek przeznaczony do wieczornej aromaterapii. Produkt testowany w 3 akredytowanych laboratoriach (1x przez producenta, 2x test kontrolny). Olejem nośnikowym produktu jest olej konopny.
 
Ostrzeżenie: Olejku CeBeDe należy unikać podczas ciąży i karmienia piersią. Badanie przeprowadzone w 2018 roku przez American Academy of Pediatrics ostrzegało kobiety, aby unikały marihuany w czasie ciąży ze względu na potencjalne ryzyko dla rozwoju dziecka. Chociaż badanie koncentrowało się na substancji psychoaktywnej TeHaCe, nie wiadomo, w jaki sposób CeBeDe wpływa na zdrowie płodu, dlatego lepiej pozostawić CeBeDe do czasu porodu. (Dokładniej po zakończeniu karmienia piersią). CeBeDe nie nadaje się do stosowania na przykład z niektórymi rodzajami leków stosowanych w leczeniu padaczki. CeBeDe hamuje enzym zwany cytochromem P450 (CYP450), który jest metabolizowany przez niektóre leki. Ingerując w CYP450, CeBeDe może albo zwiększyć toksyczność, albo odwrotnie, zmniejszyć skuteczność tych leków. Inne leki, z którymi można spodziewać się nietypowej reakcji podczas jednoczesnego stosowania, a przed użyciem CeBeDe należy skonsultować się z lekarzem:
 • Leki antyarytmiczne, takie jak chinidyna.
 • Leki przeciwdrgawkowe - Tegretol (karbamazepina) i Trileptal (okskarbazepina).
 • Leki przeciwgrzybicze – Nizoral (ketokonazol) i Vfend (worykonazol).
 • Leki przeciwpsychotyczne – Orap (pimozyd).
 • Nietypowe leki przeciwdepresyjne - Remeron (mirtazapina).
 • Środki uspokajające benzodiazepiny – Klonopin (klonazepam) i Halcion (triazolam).
 • Leki immunosupresyjne - Sandimmune (cyklosporyna).
 • Antybiotyki makrolidowe – klarytromycyna i telitromycyna.
 • Leki stosowane w leczeniu migreny – Ergomar (ergotamina).
 • Opioidowe leki przeciwbólowe – Duragesic (fentanyl) i alfentanyl.
 • Leki przeciwgruźlicze na bazie ryfampiny.
Jeśli przyjmujesz te leki, nie oznacza to, że musisz zrezygnować z przyjmowania CeBeDe. Wiele z tych interakcji jest łagodnych i nie wymaga modyfikacji leczenia.
Często wystarcza przyjmowanie CeBeDe w odstępie kilku godzin od dawki leku.
Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
 
Transport i przenoszenie CeBeDe: Ponieważ olej CeBeDe jest tłusty, jeśli butelka CeBeDe nie jest transportowana w pudełku, olej na butelce może poluzować gwint, co spowoduje łatwe odkręcenie się gwintu i wylewanie butelki. Dlatego konieczne jest, aby zawsze przenosić CeBeDe w oryginalnym opakowaniu. Pudełko jest zrobione na miarę, dzięki czemu butelka z olejkiem nie porusza się w nim i dlatego nie odkręca się. Prosimy o recykling opakowania.
 

zapamatujte-si-icon

Pamiętaj

Najważniejsze informacje o CeBeDe

CeBeDe to w 100% naturalny produkt działający na receptory układu endokannabinoidowego, którego zadaniem jest wywołanie w organizmie homeostazy, czyli wewnętrznej równowagi naszego organizmu.

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: CeBeDe + CeBeGe
Forma: Olej
Rodzaj: CeBeDe
Wielkość opakowania: 10 ml
Zawartość CeBeD/G/N: 26 %

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: