Jarrow - nowość z USA dla bi0hakerów

Przez ponad 40 lat ewolucji i pracy doszło do rewolucji w bi0hackingu, która teraz dociera także do nas!

Marka Jarrow Formulas to kalifornijska marka najwyższej jakości. Założona została w 1977 roku i obecnie ma wiernych klientów zarówno w USA, jak i w Meksyku, Kanadzie, Anglii, Francji, Japonii, Singapurze, Chinach i ponad 15 innych krajach, a teraz dzięki BrainMarketowi także w Czechach i na Słowacji.

Jarrow Formulas współpracuje z wieloma amerykańskimi uniwersytetami nad obszernymi badaniami naukowymi, a zwłaszcza klinicznymi, aby zmaksymalizować pozytywną wartość biologiczną swoich produktów, a tym samym zadowolić najbardziej wymagających klientów, w tym czołowych bi0hakerów na świecie. Filozofią firmy jest wspieranie opieki prewencyjnej poprzez badania i edukację, a celem jest dostarczenie w obszarze bi0hackingu wsparcia o szerokim spektrum za pomocą swoich unikalnych produktów.

jarrow-clanek-Infografika (1)

Na BrainMarkecie znajdziesz ponad 30 produktów tej marki najwyższej jakości. Możesz spodziewać się, że wkrótce poszerzymy naszą ofertę.

Doświadczenie osobiste:

Osobiście przetestowałem wiele produktów i dzięki ich wysokiej skuteczności umieściłbym je na czołowych miejscach obok NOW, Viridian czy Doctor's Best.

Na przykład, osiągnąłem doskonałe wyniki z Jarrow Alpha GPC z 300 mg Alpha GPC (L-alfa-glicerylofosforylocholina).

Jedna tabletka zapewnia szybkie dostarczenie choliny przez barierę krew-mózg, która jest prekursorem acetylocholiny, istotnego neuroprzekaźnika niezbędnego do funkcji poznawczych i czynności nerwowo-mięśniowej. Odpowiada również za myślenie, pamięć, zdolności językowe i uwagę. Ciekawostką jest, że w wysokich dawkach jest stosowana do łagodzenia objawów choroby Alzheimera lub Parkinsona.

Należy również wspomnieć o Jarrow Adrenal Optimizer.

Zespół zmęczonych nadnerczy jest obecnie tak rozpowszechnionym zjawiskiem, że ten stan staje się stopniowo powszechnym dla wielu ludzi, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Dotyczy to nawet 80% populacji. Jest spowodowany chronicznym stresem, na który nasze nadnercza nie są ewolucyjnie przygotowane. Ciągłe uwalnianie kortyzolu sprawia, że są one zmęczone, a nasz naturalny rytm kortyzolu staje się nieregularny. To samo dzieje się z produkcją innych hormonów. Wynikiem tego jest, że ludzie cierpią na przewlekłe zmęczenie, nawet pomimo tego, że dużo śpią. Jarrow Adrenal Optimizer optymalizuje poziom kortyzolu i innych hormonów produkowanych przez nadnercza, zmniejszając tym samym zmęczenie nadnerczy. Osobiście udało mi się skrócić potrzebę snu o około godzinę, przy jednoczesnym zwiększeniu mojej produktywności w pracy i po pracy.

Jeśli interesuje cię bi0hacking i chcesz ciągle poszerzać swoje biologiczne granice, stając się lepszą i bardziej efektywną wersją samego siebie, testować granice swojego ciała i mózgu, to zdecydowanie nie powinieneś przegapić marki Jarrow Formulas, ponieważ:

 

Jarrow oznacza przełomową jakość...

Jarrow oznacza bi0hacking... 

Jarrow oznacza zwiększenie potencjału genetycznego...

 

 

Matěj Veselý