Ta strona internetowa używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji
tutaj
.
Ustawienia
Odrzucić
Zgadzam się
Przejść do treści
Zaloguj się do swojego konta
E-mail
Hasło
Nie wypełniaj tego pola
Surname
Zaloguj się
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła
lub
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:
+48 732 108 285
info@brainmarket.pl
Kontakty
Nowości
Blog
Zaloguj się
Szukaj
Koszyk
Pusty koszyk
BrainMax®
BrainMax® suplementy diety
Dla mężczyzn
,
Minerały, multimineraly, elektrolity
,
Dla kobiet
,
Cele
,
Omega 3
,
Witaminy i multiwitaminy
,
Aminokwasy
,
Białka
,
Kolageny
,
Antyoksydanty
,
Adaptogeny
,
Prebiotyki i probiotyki
,
Przedtreningowe stymulanty
,
Wołowe narządy
,
Nalewki
,
Dla wegan
BrainMax dla mężczyzn
Kosmetyki dla mężczyzn
Żywność
Słodkie przekąski i słone krakersy
,
Produkty bez glutenu
,
Suszone owoce
,
Płatki zbożowe, zboża, pseudozboża
,
Wegańska żywność
,
Olej, tłuszcze i masła klarowane
,
Pizze i wrapy
,
Naturalne słodziki
,
Przyprawy i mieszanki
,
Mąki, mieszanki i budynie
,
Ryż, makarony, rośliny strączkowe
BrainMax dla kobiet
BrainMax dla dzieci
LAUF
Próbki
Próbki suplementów diety
,
Próbki żywności
Akcesoria fitness
Odporność
Promocje
Opłacalne zestawy
Opłacalne zestawy suplementów diety
,
Opłacalne zestawy żywności
,
Kosmetyki w korzystnych opakowaniach
Uratuj mnie
Cele
Trening i sport
Odporność
Zioła
Koncentracja
Zdrowie mężczyzn
Pamięć
Energia, witalność
Sen
Zdrowie psychiczne
Libido i płodność
Równowaga hormonalna, system
Cholesterol
Planowanie ciąży
Długowieczność
Nawodnienie
Masa ciała
Opalanie
Trawienie
Probiotyki
,
Enzymy trawienne
,
Wsparcie jelit
Zdrowie dzieci
Oczyszczanie
Cukier we krwi
Suplementy diety
Minerały i multimineraly
Magnez
,
Cynk
,
Żelazo
,
Selen
,
Miedź
,
Wapń
,
Potas
,
Multimineral
,
Jod
,
Chrom
,
Molibden
Według narządów i części ciała
Kości, stawy, więzadła
,
Serce, naczynia krwionośne
,
Mózg
,
Oczy
,
Skóra, włosy, paznokcie
,
Jelita, żołądek
,
Wątroba, nerki
,
Drogi moczowe
,
Płuca, drogi oddechowe
Odżywki sportowe
Odżywki sportowe według dyscypliny
,
Fitness suplementy
Witaminy i multiwitaminy
Witamina D
,
Witamina C
,
Witamina B
,
Witaminy dla kobiet
,
Multiwitaminy
,
Witamina K
,
Witaminy dla mężczyzn
,
Witamina E
,
Witamina A
Suplementy diety dla wegan
Przeciwutleniacze
Białka
Białka serwatkowe whey
,
Proteiny smakowe
Tłuszcze
Omega 3
,
Tłuszcze MCT
Aminokwasy
Kreatyna
,
Glicyna
,
L-glutamina
,
Inne aminokwasy
,
L-cytrulina
,
L-arginina
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeny
Ashwagandha
,
Adaptogeny w kapsułkach
,
Adaptogeny w naturalnej formie
Probiotyki
Elektrolity
Kolageny
Grzyby
Reishi
,
Soplówka
,
Cordyceps
,
Czaga (chaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Suplementy diety dla dzieci
Wodorosty morskie i słodkowodne
Colostrum (Colostrum)
Prebiotyki
Nalewki BrainMax
Kobiety
Suplementy diety dla kobiet
Dla kobiet
,
Skóra, włosy i paznokcie
,
Ciąża
,
Wsparcie układu hormonalnego
,
Płodność
,
Drogi moczowe
TOP wybór suplementów diety dla kobiet
Środki menstruacyjne
Dzieci
Witaminy i minerały dla dzieci
Witaminy na odporność dla dzieci
,
Omega 3
,
Multiwitaminy dla dzieci
,
Probiotyki dla dzieci
,
Dla aktywnych dzieci
,
Minerały dla dzieci
Zdrowa żywność i produkty spożywcze dla dzieci
Naturalne kosmetyki dla dzieci
Ekologiczne środki czystości dla dzieci
Odzież i akcesoria
Odzież sportowa dla kobiet
Damskie legginsy, spodnie sportowe i szorty
,
Damskie sportowe koszulki i topy
,
Damska bielizna sportowa
,
Damskie koszulki kolarskie
Odzież sportowa dla mężczyzn
Męskie spodnie sportowe, dresy i szorty
,
Męskie sportowe koszulki i bluzy
,
Męskie koszulki kolarskie
Uniseksowa odzież sportowa i akcesoria
Produkty spożywcze
Słodkie przekąski i słone krakersy
Batoniki proteinowe i ciastka
,
Czekolady
,
Owoce w czekoladzie
,
Chipsy i krakersy
,
Gumy do żucia
Superżywność
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Produkty bezglutenowe
Słodkie przekąski i słone krakersy bez glutenu
,
Bezglutenowe płatki zbożowe, zboża, pseudozboża
,
Bezgutenowe kremy, dżemy i marmolady
,
Bezglutenowy makaron, rośliny strączkowe i ryż
Napoje
Orzeźwiające napoje
,
Kakao i mieszanki kakaowe
,
Herbaty
,
Kawa
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucza
,
Energetyczne napoje i drinki
Żywność dla wegan
Wegańskie słodkie przekąski i słone krakersy
,
Wegańskie kremy, dżemy i marmolady
,
Wegańskie płatki zbożowe, zboża, pseudozboża
,
Białka wegańskie
,
Wegański ryż, makarony i rośliny strączkowe
Zboża, produkty zbożowe, pseudozboża
Granola
,
Kaszki śniadaniowe
,
Zboża i pseudozboża
,
Płatki
,
Komosa ryżowa
Przyprawy i dodatki
Orzechy i nasiona
Suszone owoce
Liofilizowane owoce
,
Suszone owoce i warzywa
Grzyby i algi
Grzyby
,
Cordyceps
,
Morskie i słodkowodne algi
Kremy orzechowe, dżemy i marmolady
Słodkie kremy orzechowe
,
Kremy, dżemy i marmolady bez glutenu
,
Wegańskie kremy, dżemy i marmolady BrainMax
,
100% kremy orzechowe
,
BIO kremy orzechowe
,
BIO kremy z orzechów laskowych BrainMax
,
BIO dżemy i marmolady
,
BIO kremy i masła migdałowe BrainMax
,
BIO kremy nerkowcowe BrainMax
,
Proteinowe kremy i masła
Olej, tłuszcze i masła klarowane
Naturalne słodziki
Fermentowana i konserwowana żywność
Pizza, wrapy
Sosy i pesto
Mąki, mieszanki i budynie
Ryż, makarony i rośliny strączkowe
Dom
Filtry wodne i dzbanki filtrujące
Blokowanie niebieskiego światła
Blokada 100% niebieskiego światła
,
Blokada 100% niebieskiego i zielonego światła
,
Blokowanie 25-40% niebieskiego światła
,
Blokada 80% niebieskiego światła
Pojemniki na żywność, butelki, shakery, torby
Terapia czerwonym światłem
Oświetlenie
Zero waste
Ekodrogeria
Środki czystości
,
Naturalne i ekologiczne środki do prania
,
Naturalne i ekologiczne podpaski i tampony menstruacyjne
Aromaterapia
Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe
,
Dyfuzory zapachowe
Książki
Naczynia – patelnie, zestawy i akcesoria kuchenne
Substancje chemiczne
Prezenty
Bony podarunkowe
Prezenty do 350 zł
Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla mężczyzn
Prezenty do 250 zł
Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla kobiet
Prezenty do 100 zł
Kosmetyka
Kremy i olejki do opalania
Pielęgnacja ciała
Dla mężczyzn
Pielęgnacja zębów
Pasty do zębów
,
Szczoteczki do zębów
Pielęgnacja skóry i ust
Dla kobiet
Pielęgnacja włosów
Dezodoranty
Pielęgnacja rąk i stóp
Zestawy prezentowe
Zestawy
Nowości
Nowości w suplementach diety
Nowości w żywności
Nowości w kosmetykach
Nowości w domu
Nowości w odzieży
Inne
Mężczyźni
Suplementy diety dla mężczyzn
Dla wydolności sportowej i regeneracji
,
Płodność dla mężczyzn
,
Na prostatę
Prezenty świąteczne
Blog
Przepisy
Marki
BrainLight
BrainMax
Zaloguj się
Więcej
Home
/
Dom
/
Aromaterapia
Aromaterapia
, Strona 2
Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe
Dyfuzory zapachowe
Najczęściej sprzedawane
Dyfuzor zapachowy BrainMax z oświetleniem i głośnikami, drewniany
Dostępny
(>5 szt.)
35188
209,36 zł
BrainMax Dyfuzor zapachowy Compact
Dostępny
(>5 szt.)
61497
244,28 zł
66,18 zł
–19 %
Olejek eteryczny z drzewa herbacianego Nature's Answer, olejek eteryczny, ORGANICZNY, 15 ml
Dostępny
(3 szt.)
64845
Pierwotnie:
66,18 zł
(–19 %)
53,21 zł
74,91 zł
–20 %
Nature's Answer Alpine Fresh Blend, Olejek eteryczny, Alpine Freshness, olejek eteryczny, ORGANICZNY, 15 ml
Dostępny
(2 szt.)
64869
Pierwotnie:
74,91 zł
(–20 %)
59,92 zł
55,70 zł
–22 %
Olejek eteryczny Nature's Answer Spearmint, Mięta zielona, olejek eteryczny, ORGANICZNY, 15 ml
Dostępny
(2 szt.)
64812
Pierwotnie:
55,70 zł
(–22 %)
43,16 zł
Inhalacja Nobilis Tilia pomaga na zmęczenie
Chwilowo niedostępny
135808
41,99 zł
Nobilis Tilia Inhalacja w sztyfcie na stres
Chwilowo niedostępny
135807
38,24 zł
Organiczna lawenda Nobilis Tilia, 10 ml
Dostępny
(3 szt.)
135809
57,99 zł
AOMU Visions – inhalator w sztyfcie wspomagający koncentrację i wyobraźnię
Naturalny inhalator w sztyfcie do kreatywnej inspiracji we współpracy z Vogue Czechoslovak
Chwilowo niedostępny
67680
69,67 zł
AOMU Sleep, mieszanka olejków eterycznych dla lepszego snu, 5 ml
Dla wieczornego relaksu i lepszego snu
Dostępny
(>5 szt.)
67689
70,99 zł
Wyświetlić więcej produktów
Sortowanie produktów
Polecamy
Najtańsze
Najdroższe
Najczęściej sprzedawane
Alfabetycznie
69
pozycji razem
Lista produktów
Promocja
Tip
55,70 zł
–17 %
Olejek eteryczny NOW, olejek eukaliptusowy, 118 ml
Dostępny
(5 szt.)
46,16 zł
Cena jednostkowa:
39,12 zł / 100 ml
Do koszyka
23730
Promocja
36,49 zł
–16 %
Olejek eteryczny NOW, olejek grejpfrutowy, 30 ml
Dostępny
(2 szt.)
30,64 zł
Cena jednostkowa:
102,13 zł / 100 ml
Do koszyka
23732
Olejek eteryczny NOW, olejek rozmarynowy (olejek eteryczny z rozmarynu), 30 ml
Dostępny
(5 szt.)
50,99 zł
Cena jednostkowa:
169,97 zł / 100 ml
Do koszyka
23745
Olejek eteryczny NOW, olejek rozmarynowy (olejek eteryczny z rozmarynu), 59 ml
Dostępny
(2 szt.)
86,99 zł
Cena jednostkowa:
147,44 zł / 100 ml
Do koszyka
37164
Olejek eteryczny NOW, olejek z białego tymianku, 30 ml / data ważności 10/2022
Wygasa 10/2022
Dostępny
(3 szt.)
59,99 zł
Cena jednostkowa:
199,97 zł / 100 ml
Do koszyka
6452/802
Tip
ODPORNOŚĆ
Olejek eteryczny NOW, olejek z drzewa herbacianego, 30 ml
Dostępny
(>5 szt.)
37,99 zł
Cena jednostkowa:
126,63 zł / 100 ml
Do koszyka
23749
Olejek eteryczny NOW, olejek z dzikiej róży, 30 ml
Dostępny
(2 szt.)
47,99 zł
Cena jednostkowa:
159,97 zł / 100 ml
Do koszyka
23744
Promocja
24,27 zł
–21 %
Olejek eteryczny NOW, olejek z limonki, 30 ml
Dostępny
(5 szt.)
19,03 zł
Cena jednostkowa:
63,43 zł / 100 ml
Do koszyka
23736
Promocja
52,28 zł
–17 %
Olejek Eteryczny NOW, Paczula, 30 ml
Dostępny
(3 szt.)
43,33 zł
Cena jednostkowa:
144,43 zł / 100 ml
Do koszyka
6452/602
Organiczna lawenda Nobilis Tilia, 10 ml
Dostępny
(3 szt.)
57,99 zł
Do koszyka
135809
AOMU Anticold, inhalator w sztyfcie ułatwiający oddychanie
Naturalny inhalator w sztyfcie, który ułatwia oddychanie i przynosi ulgę w przeziębieniach
Chwilowo niedostępny
60,94 zł
Szczegóły
67665
AOMU Nowness, inhalator w sztyfcie do uspokajania umysłu
Naturalny inhalator w sztyfcie zapewniający spokój, medytację i koncentrację
Chwilowo niedostępny
93,99 zł
Szczegóły
67677
AOMU Olfactory Therapy, zestaw trzech inhalatorów poprawiających zmysł węchu
Trening węchowy oparty na badaniach naukowych z wykorzystaniem olejków eterycznych
Chwilowo niedostępny
98,99 zł
Szczegóły
67695
AOMU Visions – inhalator w sztyfcie wspomagający koncentrację i wyobraźnię
Naturalny inhalator w sztyfcie do kreatywnej inspiracji we współpracy z Vogue Czechoslovak
Chwilowo niedostępny
69,67 zł
Szczegóły
67680
Inhalacja Nobilis Tilia pomaga na zmęczenie
Chwilowo niedostępny
41,99 zł
Szczegóły
135808
Mieszanka Nature's Answer Immune Defense, Olejek eteryczny, wsparcie odporności, olejek eteryczny, ORGANICZNY, 15 ml
Chwilowo niedostępny
52,21 zł
Cena jednostkowa:
348,07 zł / 100 ml
Szczegóły
64848
Nobilis Tilia Inhalacja w sztyfcie na stres
Chwilowo niedostępny
38,24 zł
Szczegóły
135807
Promocja
Tip
ODPORNOŚĆ
43,48 zł
–12 %
Olejek Eteryczny NOW Good Morning Sunshine, 30 ml
Chwilowo niedostępny
38,25 zł
Cena jednostkowa:
127,50 zł / 100 ml
Szczegóły
70160
Olejek eteryczny NOW, olejek lawendowy 100% Pure (olejek eteryczny z lawendy), 10 ml
Chwilowo niedostępny
24,99 zł
Cena jednostkowa:
249,90 zł / 100 ml
Szczegóły
99993
Olejek eteryczny NOW, olejek Mental Focus, 30 ml
Chwilowo niedostępny
53,99 zł
Cena jednostkowa:
179,97 zł / 100 ml
Szczegóły
23737
Olejek eteryczny z drzewa cedrowego Nature's Answer, Cedarwood, olejek eteryczny, ORGANICZNY, 15 ml
Chwilowo niedostępny
43,48 zł
Cena jednostkowa:
289,87 zł / 100 ml
Szczegóły
64800
Sagrada Madre - Kadzidełka 7 Czakr, 7 szt
Chwilowo niedostępny
39,99 zł
Cena jednostkowa:
5,71 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1461
Sagrada Madre - Kadzidełka Eukaliptus, Laur i Cedr, 9 szt
Chwilowo niedostępny
31,99 zł
Cena jednostkowa:
3,55 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1468
Sagrada Madre - Kadzidełka Lawenda i Kadzidło, 9 szt
Chwilowo niedostępny
29,99 zł
Cena jednostkowa:
3,33 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1460
Sagrada Madre - Kadzidełka NATURALNE Routa, Rozmaryn i Kadzidło, 8 szt.
Chwilowo niedostępny
27,32 zł
Cena jednostkowa:
3,42 zł / 1 szt.
Szczegóły
47088
Sagrada Madre - Kadzidełka Palo Santo Drzewo Sandałowe, 8 szt
Chwilowo niedostępny
27,02 zł
Cena jednostkowa:
3,38 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1462
Sagrada Madre - Kadzidełka Palo Santo Rose, 8 szt
Chwilowo niedostępny
21,99 zł
Cena jednostkowa:
2,75 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1464
Wyprzedane
Sagrada Madre - Kadzidełka Palo Santo, 8 szt
Chwilowo niedostępny
20,99 zł
Cena jednostkowa:
2,62 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1463
Promocja
34,75 zł
–5 %
Sagrada Madre - Kadzidło Piramidy i Yagra, 4 szt
Chwilowo niedostępny
32,95 zł
Cena jednostkowa:
8,24 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1473
Sagrada Madre - Pałeczki do palenia Szałwia Biała, 9 szt
Chwilowo niedostępny
29,99 zł
Cena jednostkowa:
3,33 zł / 1 szt.
Szczegóły
6452/1469
Sagrada Madre - Zestaw Kadzideł Mirra i Palo Santo
Chwilowo niedostępny
19,99 zł
Szczegóły
6452/1455
Promocja
39,99 zł
–30 %
Sonnentor Cytryna, olejek eteryczny, BIO, 10 ml
Produkt został wycofany
27,96 zł
Cena jednostkowa:
279,60 zł / 100 ml
Szczegóły
63786
Sonnentor Słodka pomarańcza, olejek eteryczny, BIO, 10 ml
Chwilowo niedostępny
31,99 zł
Cena jednostkowa:
319,90 zł / 100 ml
Szczegóły
63780
Kontrolki listy
Paginacja
Jesteś na stronie 2 z 2.
1
2
69
pozycji razem
Do góry