Okulary blokujące 100% niebieskie i zielone światło, VICTOR BLUECUT 580

Kod: 97911
86,11 zł
Dostępny (>5 szt)

Ergonomiczne okulary odpowiednie do noszenia na 2 godziny przed snem ze względu na blokowanie widma światła niebieskiego i zielonego . Mogą blokować 100% niebieskiego i zielonego światła o długości fali od 380 do 550 nm. Noszenie okularów, które blokują niebieskie światło przed pójściem spać , może poprawić sen, zdrowie (poprzez wypłukiwanie melatoniny) i poranną energię . Soczewki noszone wieczorem zapobiegają zmęczeniu oczu i stymulują produkcję melatoniny, co pozwala szybciej zasnąć i lepiej spać.

Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi chroni również Twoją siatkówkę przed światłem wpadającym z boków. Ponadto okulary te mają bardziej zaawansowany filtr, który może odfiltrować zielone widmo

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Okulary blokujące w 100% szkodliwe światło niebieskie i zielone VICTOR BLUECUT 580

Profesjonalne ergonomiczne okulary odpowiednie do noszenia na 2 godziny przed snem , aby blokować niebieskie światło i optymalizować rytm dobowy. Mogą blokować 100% niebieskiego i zielonego światła o długości fali od 380 do 550 nm. Soczewki noszone wieczorem zapobiegają zmęczeniu oczu i stymulują produkcję melatoniny, co pozwala szybciej zasnąć i lepiej spać.

Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi chroni również Twoją siatkówkę przed światłem wpadającym z boków. Ponadto posiadają bardziej zaawansowany filtr zdolny do filtrowania zielonego widma.

Masywna konstrukcja okularów zapewnia maksymalną przyczepność do twarzy, a tym samym zapewnia 100% ochronę przed wszystkimi szkodliwymi składnikami światła. VICTOR to wybór profesjonalistów. Bezkonkurencyjny design i wykonanie tych okularów to znak rozpoznawczy niemieckiej precyzji.

Okulary zapakowane są w plastikową torebkę i karton, aby zapobiec ich uszkodzeniu podczas transportu.

obraz009

Noszenie okularów blokujących niebieskie światło przed pójściem spać może poprawić sen, zdrowie (poprzez wypłukiwanie melatoniny) i poranną energię. Przeczytaj artykuł o tym, do czego służy melatonina i jak zwiększyć jej poziom lub dlaczego sen jest ważny i jak pracować, aby go nie poprawiać .

Problem niebieskiego światła

W dzisiejszej erze cyfrowej niewiele osób może oderwać wzrok od ekranu, czy to telewizora, telefonu komórkowego czy komputera. Wraz z rosnącym wykorzystaniem tych urządzeń elektronicznych i wykorzystaniem świateł LED pojawiły się nowe problemy.

  • Ekspozycja na niebieskie światło z ekranów zakłóca produkcję melatoniny i wzorce snu.
  • Niebieskie światło z ekspozycji na ekranie jest związane z uszkodzeniem siatkówki, zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej.
  • Widzialne niebieskie światło ma wyższą energię, a jego ekspozycja jest bardzo męcząca dla oczu.
  • Nadmierne nasycenie niebieskim światłem może zmniejszyć ostrość wzroku i utrudnić ustawianie ostrości.
  • Wykazano, że niebieskie światło powoduje fotochemiczne uszkodzenia siatkówki i plamki żółtej, co powoduje stres oksydacyjny w oczach.
  • Zaburzenia snu mogą prowadzić do depresji, akumulacji neurotoksyn i zwiększonego ryzyka chorób.

modre_svetlo_Infografika_Instagram_BrainMarket

Niebieskie światło między 380 a 470 nm jest uważane za szkodliwe, ponieważ może powodować uszkodzenie siatkówki, zaćmę i jest związane z zaburzeniami snu. Jednak nie wszystkie widma światła niebieskiego są złe, na przykład widmo od 470 do 500 nm, zwane również światłem turkusowoniebieskim, jest ogólnie uważane za dobre. Ten zakres widzialnego niebieskiego światła jest korzystny, ponieważ stymuluje naturalne odruchy, aby chronić oczy przed nadmierną ekspozycją, a także wspomaga funkcje poznawcze i pamięć mózgu. Jednocześnie stymuluje światłoczułe komórki zwojowe siatkówki, a także odruch źreniczny i reguluje cykl dobowy.

zasoby-niebieskie-światła-infografika-instagram-brainmarket-2

Podstawowe specyfikacje

Rodzaj okularów: ochronne

Szkło: pomarańczowe

Szerokość okularów: 14 cm

Długość nogawki: 12 cm

Materiał szklany: poliwęglan;

Kolor obręczy: czarny

Kraj pochodzenia: Niemcy

loznice_pro_kvalitni_spanek_CZ_ @ 2x-infografika_brainmarket

Parametry dodatkowe

Kategoria: Okulary blokujące niebieskie światło
Blokuje: Niebieskie światło, Zielone światło
Cel: Lepszy sen
Konstrukcja: Plastik
Pora noszenia: Przed spaniem
Rodzaj: Do domu
Stopień blokacji: 100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
A Avatar of author | 29.5.2023
Jestem bardzo zadowolona z okularów blokujących światło niebieskie. Efekt uspokajający następuje już po pierwszym założeniu wieczorem. Zasypiam łatwo, tak jak mój mąż, który ma takie same. Pozwoliło mi to zrezygnować z preparatów melatoniny, ponieważ wydziela się łatwiej naturalnie. Okulary są wygodne, dobrze przylegają do twarzy, a dzięki miękkim zausznikom można w nich spać.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: