North American Herb & Spice - Ekstrakt z Dzikiego Oregano - Oreganol P73, 30 ml

Kod: 6452/725
194,59 zł
Produkt został wycofany
Pozycja została wyprzedana…

Oreganol P73 to pierwszy CO 2   ekstrakt tego rodzaju na świecie , który w ubiegłym stuleciu został wprowadzony na rynek światowy przez amerykańską firmę North American Herb & Spice. Używają najlepszego dzikiego oregano na dużych wysokościach w tureckich górach.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

North American Herb & Spice - Ekstrakt z Dzikiego Oregano - Oreganol P73, 30 ml

North American Herb & Spice (NAHS) była pierwszą amerykańską firmą, która w latach 90. wprowadziła na rynek jadalny olej z oregano. Założyciele dzikiego ziela oregano szczegółowo studiowali w tamtym czasie, a następnie osobiście testowali je przez wiele lat i teraz są uważani za ekspertów. NAHS Oreganol P73 został przebadany na prestiżowym Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie pod kątem jego skuteczności w zwalczaniu drożdży (candida albicans) i okazał się skuteczny i bezpieczny do spożycia.

  • Pierwsza marka na świecie, która opracowała oleisty ekstrakt CO2 z dzikiego oregano.
  • Oreganol P73 zawiera dzikie oregano z gwarantowaną minimalną zawartością polifenoli 65%.
  • Jest to ręcznie zbierane dzikie oregano rosnące na odległych górskich obszarach Turcji.
  • Oreganol P73 jest w 100% BIO i jest obecny na rynku naturalnych suplementów diety od lat 90-tych.
  • Oreganol P73 został opracowany przez Judy Kay Gray, MS ., eksperta ds. żywienia i założyciela North American Herb & Spice (NAHS).
  • We współpracy z dr Cass Ingram , dietetykiem i znanym autorem kilkunastu książek o naturalnym leczeniu.

Olejek oregano uznawany jest za najsilniejszy naturalny antybiotyk i środek antyseptyczny na świecie – jest skutecznym zabójcą pasożytów, wirusów, bakterii, drożdży i grzybów. P73 wskazuje na wysoki procent polifenoli w tej konkretnej marce olejku z oregano, minimum to 65%. Są to bakteriobójcze fenole, takie jak karwakrol (substancje zabijające szkodliwe bakterie).

Według dr. Ingrama, żaden producent nie może twierdzić, że jego marka oleju z oregano zawiera ponad 80% karwakrolu bez dodatku syntetycznego karwakrolu lub jakiegokolwiek innego składnika, ponieważ ten procent jest bardzo trudny do uzyskania z dzikich ziół.

Aby olejek z oregano był bezpieczny do spożycia, musi pochodzić z ekstraktów ziołowych, które rosną tylko na dzikich i wysokogórskich obszarach Morza Śródziemnego, w krajach takich jak Turcja, Liban czy w mniejszym stopniu Grecja. To jedyna gwarancja, że nie będzie zawierała pestycydów i nowoczesnych chemikaliów. Ponieważ nierozcieńczony olej z oregano jest bardzo mocny, należy go emulgować w oleju nośnikowym, takim jak oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, która wykorzystuje NAHS.

Oreganol P73 jest wytwarzany przez tradycyjne tłoczenie na zimno i destylację z parą wodną przy użyciu górskiej wody mineralnej.

Oprócz olejku goździkowego olejek z oregano ma najwyższą na świecie znaną wartość ORAC (300 000 na 100 g) . Czy wiesz, że oregano ma 50 razy wyższą aktywność przeciwutleniającą niż jabłka i 30 razy wyższą niż ziemniaki?

Olejek oregano jest znany jako najsilniejszy olejek eteryczny na świecie!

Główne składniki

1. Fenole

Naturalny fenol karwakrolu - P73 zawiera ponad 65% karwakrolu - wysoka zawartość tego fenolu świadczy o jakości oleju z oregano.

Fenol tymolowy - zawartość tego fenolu w P73 to mniej niż 5%. Niskiej jakości olejki z oregano zazwyczaj zawierają wyższy procent tego składnika, co przy wyższych stężeniach może być problematyczne.

Fenol aldehydu kuminowego - Główny składnik oleju kminkowego, Cuminum cyminum. To naturalny aldehyd.

Terpeny są niezbędnym składnikiem olejków eterycznych. Są to lotne zapachy zawarte w liściach, owocach, kwiatach, kłączach i korzeniach roślin.

Pinen i terpinen

2. Alkohole

Linalool i Bonreole - Dwa długołańcuchowe alkohole występujące w oleju z oregano.

3. Estry

Estry wchodzą w skład owoców roślin i nadają im specyficzny aromat.

Octan linalilu i octan geranylu

Stosowanie

Zalecane przez producenta dawkowanie to 2-3 krople dziennie pod język, co można też nazwać tak zwaną dawką zapobiegawczą. W przypadku określonych wyższych dawek wskazane jest skonsultowanie się z wykwalifikowaną osobą, znającą Twój stan zdrowia. Staraj się trzymać olejek pod językiem tak długo, jak to możliwe, aż do naturalnego rozpuszczenia, a następnie połknij. Jest to bardzo mocny olej, a jego moc jeszcze bardziej wzrośnie, jeśli nakropi się go na łyżkę z miodem (surowym, BIO) i połknie. Olejek jest bardzo aromatyczny i początkowo może wywoływać uczucie pieczenia w ustach. To uczucie jest krótkotrwałe i z czasem minie, gdy się do niego przyzwyczaisz.

UWAGA: Olejek nie może dostać się do oczu i w okolice genitaliów – będzie bardzo szczypał i palił. W takim przypadku należy go dokładnie umyć wodą. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie pij alkoholu przez co najmniej 3 godziny po spożyciu, najlepiej wcale.

Składniki

2 krople zawierają opatentowaną przez nas mieszankę - 50 mg całkowitej wagi, Olej nośnikowy - certyfikowany BIO Extra Virgin Oil, Olejek z dzikiego oregano.

Tom

30 ml

Parametry dodatkowe

Kategoria: Suplementy diety
Dla osób skupionych na: Dýchací systém
Forma: Olej
Kraj pochodzenia: USA
Producent: North American Herb & Spice
zawartość opakowania: 30 ml
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: