NaturLabs - Liposomalna witamina B12, 30 kapsułek

Kod: 98595
50,29 zł
Dostępny (2 szt)

Witamina b12   jest bardzo ważny dla utrzymania szerokiego zakresu procesów życiowych   - od wzrostu i podziału komórek, poprzez produkcję czerwonych krwinek, po zamianę składników odżywczych z pożywienia na energię użytkową.

Jest również niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (stąd „bicie nerwów”), może pomóc w okresie stresu lub pomóc w problemach ze snem.

Witamina B12 jest związana z tworzeniem błon komórkowych („pęcherz skórny”). Pomaga również regulować prawidłowe funkcjonowanie procesów komórkowych związanych z produkcją energii, więc poziom witaminy B12 może mieć związek z naszym poczuciem witalności.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

NaturLabs - Liposomalna witamina B12

Witamina B12 odgrywa ważną rolę podczas wielu ważnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie psychiki, optymalny stan krwi oraz uczestniczy w procesie podziału komórek . Jest więc bezpośrednio i pośrednio związany z naszą energią życiową.

Nie lekceważ tej ważnej witaminy i pomyśl o jej wystarczającej ilości! Zwłaszcza jeśli jesteś głównie na diecie roślinnej. W takim przypadku zaleca się suplementację witaminy B12, aby Twój organizm jej nie przegapił. Wybierz jednak najwyższą jakość! Liposomalna forma wegańska zapewnia maksymalne możliwe wchłanianie i wykorzystanie substancji aktywnej.

Poznaj liposomalną witaminę B12

B12 to witamina rozpuszczalna w wodzie, należąca do witamin z grupy B. Jest powszechnie wytwarzana przez bakterie (zwykle w jelitach ssaków, ale także w glebie czy np. w stawach). Człowiek jednak to robi   nie może sam syntetyzować we własnym organizmie . Dlatego tak jest   niezbędne do codziennego przyjmowania witaminy B12 z pożywienia lub suplementów diety.

Witamina b12   jest bardzo ważny dla utrzymania szerokiego zakresu procesów życiowych   - od wzrostu i podziału komórek, poprzez produkcję czerwonych krwinek, po zamianę składników odżywczych z pożywienia na energię użytkową.

Jest również niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (stąd „układ nerwowy”), może pomóc w okresie stresu lub pomóc w problemach ze snem.

Witamina B12 jest związana z tworzeniem błon komórkowych („pęcherz skórny”). Pomaga również regulować prawidłowe funkcjonowanie procesów komórkowych związanych z produkcją energii, więc poziom witaminy B12 może mieć związek z naszym poczuciem witalności.

Witamina B12 ma pozytywny wpływ?

 • do normalnej pracy   układ odpornościowy
 • do normalnej pracy   system nerwowy
 • Do normalności   czynności parapsychiczne
 • obniżyć stawkę   zmęczenie i wyczerpanie
 • do normalnej produkcji   Czerwone krwinki
 • Do normalności   metabolizm homocysteiny
 • Do normalności   metabolizm energetyczny
 • zaangażowany w   proces podziału komórek

Zafunduj sobie wysokiej jakości witaminę B12 s   maksymalna możliwa biodostępność   i użyteczność wszystkich składników aktywnych. Dzięki transportowi liposomowemu ten suplement diety zapewnia najwyższą możliwą absorpcję witaminy B12 do komórek organizmu.

Pozyskujemy naszą liposomalną witaminę B12   w sposób laboratoryjny przy pomocy mikroorganizmów . Produkt jest całkowicie   wegański ,   bez niepożądanych dodatków .

JAK ZARZĄDZA NIEDOBÓR LITAMINY B12?

Objawia się niedobór witaminy B12   charakterystyczne objawy , które wynikają z zadań, które reprezentuje w ciele. Ponieważ jest to witamina o szerokim zakresie funkcji, niedobór witaminy B12 może wiązać się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Jednym z typowych objawów niedoboru witaminy B12 jest   niedokrwistość . Jej manifestacje mogą być   zmęczenie ,   bladość   oraz   osłabienie , w ciężkich przypadkach nawet problemy neurologiczne.

Inne typowe problemy to   depresja , zaburzenia pamięci,   również utrata sprawności umysłowej , zaburzenia widzenia i mrowienie kończyn .

Jeśli zdrowi ludzie stosują zróżnicowaną, naturalną dietę (a ludzie stosujący suplement diety na bazie roślin z wystarczającą ilością witaminy B12), utrzymują zapas witaminy B12 w wątrobie.

Dlaczego czasami brakuje witaminy B12, mimo że jest spożywana?

Niedobór witaminy B12 u osób, które normalnie ją spożywają lub uzupełniają w wystarczających ilościach, jest najczęściej spowodowany niezdolnością organizmu do prawidłowego przyswajania tej witaminy. Zmniejszone wchłanianie jelitowe B12   może to być spowodowane wrodzoną skłonnością, podawaniem niektórych leków na dolegliwości żołądkowe, przewlekłe choroby układu pokarmowego lub po niektórych operacjach ginekologicznych i brzusznych.

Osoby, które doświadczają długotrwałej infekcji całego organizmu, a nawet te, które spożywają nadmierne ilości alkoholu, mają zwiększone spożycie i jednocześnie zmniejszoną zdolność wchłaniania.

KIEDY ODPOWIEDNI JEST SUPLEMENT B12?

W przypadku diety wegańskiej lub witarian jedynym niezawodnym źródłem witaminy B12 jest suplementacja. (Według danych z 2010 roku aż 73% wegan ma niedobór witaminy B12)

Warto pomyśleć o suplementacji witaminą B12, nawet jeśli dieta składa się głównie z pokarmów roślinnych. Jeśli zauważysz którykolwiek z typowych objawów niedoboru tego witaminy, warto sięgnąć po suplement diety.

DLACZEGO LIPOSOMALNA WITAMINA B12?

Większość popularnych suplementów witaminowo-mineralnych w postaci proszku lub tabletek nie jest w wystarczającym stopniu przyswajana przez nasz organizm . Nawet podczas transportu suplementy są rozkładane w przewodzie pokarmowym przez enzymy trawienne i soki żołądkowe. I tak tylko niewielki procent substancji czynnej dociera do miejsca przeznaczenia.

Liposomalna forma witaminy B12 rewolucjonizuje wchłanianie!

Czemu? Koperta liposomalna eliminuje ten proces i   chroni substancję czynną . Liposomy to cząsteczki, których zewnętrzna powłoka składa się ze zdrowych tłuszczów (naturalnych fosfolipidów), które pokrywają zawarte w nich substancje funkcjonalne. Podczas wchłaniania z jelita ta tłusta powłoka zapewnia ochronną osłonę dla witamin. Worek liposomalny jest naturalnie wchłaniany przez ścianę jelita do krwiobiegu, a wraz z nim ukryta w nim nienaruszona cząsteczka witaminy, która jest następnie łatwo wchłaniana bezpośrednio do komórek z krwi.

KORZYŚCI Z LIPOSOMALNEJ POSTACI WITAMINY B12

 • Lepszy transport witamin do miejsca przeznaczenia – przez ścianę jelita do krwiobiegu, a stamtąd łatwe wchłanianie bezpośrednio do komórek
 • Doskonała biodostępność - przydatność witamin dla organizmu
 • Warstwa liposomalna chroni witaminy przed uszkodzeniem w przewodzie pokarmowym
 • Bezwonny , trwały i czysty (bez dodatków) - wszystko dzięki sypkiej formie

O czym to jest?

Wszystkie substancje aktywne są transportowane do komórek poprzez opatentowaną strukturę liposomalną, którą zapewniają naturalne fosfolipidy   najwyższa znana biodostępność witamin i minerałów w organizmie człowieka .

Postać liposomalna   zwiększa wchłanianie   substancje aktywne do dwudziestu razy i pozwalają komórkom   absorpcja ponad 90% . Dodatkowo liposomalna forma witamin przynosi Twojemu organizmowi szereg korzyści, o czym świadczy ich ilość   badania kliniczne .

UNIKALNE TECHNOLOGIE NA POZIOMIE MOLEKULARNYM

Liposomalne formy witamin i minerałów są od wielu lat z powodzeniem stosowane w medycynie w celu zwiększenia wchłaniania substancji aktywnych do organizmu.

Liposomalna witamina B12 firmy NaturLabs wykorzystuje w 100% naturalną technologię   LipoCellTech , który zapewnia jego   nasiąkliwość ponad 95% ! Więc w końcu możesz to poczuć   prawdziwy efekt   suplementacja witaminy B12.

W szczególności działa poprzez powlekanie cząsteczki witaminy B12 warstwą fosfolipidową podczas przetwarzania. Jest bardzo podobny do naszych komórek, dzięki czemu komórki łatwiej go akceptują, a zawartość łatwiej wnika do środka. Z jednej strony warstwa fosfolipidowa   chroni substancję czynną   podczas przechodzenia przez przewód pokarmowy, aby zapobiec jego przedwczesnej degradacji. Jednocześnie umożliwia również płynny transport substancji aktywnej bezpośrednio do komórek.

Taki   struktura liposomalna   jest własnością organizmu i po dostarczeniu substancji czynnej do komórki, same fosfolipidy stają się   odżywianie ściany komórkowej , gdzie pomagają   regeneracja komórek i tkanek .

DLACZEGO WOLĄ WITAMINY LIPOSOMALNE LUZEM W KAPSUŁKACH?

Suplementy liposomalne produkowane są w postaci luzem i płynnej. Jakie są zalety kapsułek wypełnionych proszkiem nad rozszerzoną formą płynną?

 • Kapsułki proszkowe są łatwe w przenoszeniu, nadają się do podróży i wygodne w użyciu.
 • Luźna forma naszych witamin to tylko czysty proszek bez dodatków. Oczywiście nie zawiera wypełniaczy, konserwantów ani substancji nieaktywnych.
 • W przeciwieństwie do form płynnych, których nieatrakcyjny smak często maskowany jest przez aromaty, proszek w naturalnej kapsułce ma całkowicie neutralny smak.
 • Proszek zapakowany w kapsułkę starcza na znacznie dłużej. W przeciwieństwie do płynnych suplementów, które po otwarciu należy spożyć szybko, postać proszku ma dłuższy okres przydatności do spożycia i jest bardziej stabilna.
 • Suplement diety jest w 100% wegański, wolny od GMO.

Sposób użycia

 • 2-3 kapsułki tygodniowo do stosowania profilaktycznego.
 • W przypadku ostrego niedoboru 1 kapsułka dziennie.
 • Nie zaleca się jednoczesnego przyjmowania witaminy C. Zalecamy 2-godzinną przerwę.

Składniki:

D-ryboza, LipoCellTech™ opatentowana mieszanka liposomalna: fosfolipidy kwasu palmitolejowego, otrzymywane ze słonecznika (non-GMO), witamina B12 (metylokobalamina), wegańska kapsułka z hydroksypropylometylocelulozy.

Skład w 1 kapsułce Wartości odżywcze
D-ryboza 34,5 mg
LipoCellTech™ opatentowany związek liposomalny 15 mg
Witamina B12 (metylokobalamina) 500 μg (20 000%) *
* Wartość referencyjna dochodu

Kwota

Opakowanie zawiera 30 kapsułek.

Opakowanie wystarcza na około 3,5 miesiąca przy stosowaniu profilaktycznym.

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ogłoszenie

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących.

DLACZEGO WYBRALIŚMY NATURLABS?

Firma NaturLabs to czeska marka, która inspiracji poszukuje w darach natury, a jednocześnie w najnowszej fachowej wiedzy z zakresu biochemii. Opracowuje produkty na bazie roślin, które mają pozytywny wpływ na określone funkcje organizmu ludzkiego z naciskiem na jakość i czystość produktu bez dodatku sztucznych dodatków.

Łącząc naukowe podejście i inspirację naturą, opracowuje produkty najwyższej jakości o wysokiej funkcjonalności i wydajności. Jednocześnie podkreśla maksymalną skuteczność substancji aktywnych w oparciu o aktualne badania naukowe.

Suplementy diety są produkowane z możliwie największym uwzględnieniem zasobów naturalnych. NaturLabs stara się minimalizować negatywny wpływ na środowisko spowodowany jego istnieniem.

Celem NaturLabs jest produkcja suplementów diety, które przynoszą korzyści wszystkim żywym istotom w zakresie ich zdrowia fizycznego i psychicznego, aby umożliwić im osiągnięcie pełnego potencjału.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Witamina B12
Dla osób skupionych na: Psychika a uklidnění, Energie a vitalita
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: Republika Czeska
Producent: NaturLabs
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: