MycoMedica - Hericium (Lwia Grzywa) w optymalnym stężeniu, 90 kapsułek ziołowych

Kod: 23389
Sprzedaż
Marka: MycoMedica
130,40 zł
Dostępny (>5 szt)
Hericium , lepiej znany jako Lion's Mane , jest integralną częścią medycyny chińskiej. Według niej ten pasożytniczy grzyb ma zdolność równoważenia yin i yang w ciele . Wypróbuj go w idealnej proporcji polisacharydów, fitosteroli, erinacyn, ergosteroli i innych substancji bioaktywnych.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

MycoMedica - Hericium (Lwia Grzywa) w optymalnym stężeniu

Idealny skład, maksymalna siła i wydajność

Hericium (znane jako lwia grzywa, Hericium erinaceus ) jest jednym z jadalnych, żyjących w szypułkach grzybów żyjących w Azji i występuje obficie również w Ameryce Północnej. Hericium rzadko można znaleźć w naszym kraju. Wśród nich znalazła się gąbka medyczna Lion's Mane   TOP 10 nootropów. Przeczytaj artykuł 10 nootropów, aby zwiększyć sprawność umysłową i zdrowie mózgu .

Dzięki metodzie ekstrakcji gorącą wodą oferujemy wysokiej jakości ekstrakt Hericia w idealnej proporcji składników aktywnych dla najlepszych rezultatów:

  • min. 30% polisacharydów (33-34% realnie)

Dawkowanie:

  • Zwiększona dawka: 3-10 kapsułek dziennie (wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem lub praktykiem medycyny chińskiej)
  • Zwykła dawka: 1-2 kapsułki dziennie
  • polecamy brać 5 dni w tygodniu i 2 dni pomijać
  • kapsułki przyjmować na pusty żołądek (min. 30 minut przed lub 60 minut po posiłku), pić wodę lub słabą zieloną herbatę
  • przy stosowaniu witalnych grzybów zalecamy zwiększenie spożycia witaminy C, która zwiększa przyswajalność składników aktywnych.
Ostrzeżenie : Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie zawiera kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.

Produkty na tej stronie to suplementy diety. Nie są to leki i nie można ich mylić z lekami na receptę.

Skład w 1 kapsułce

  • Hericium , ciernisty koral, Hericium erinaecus, 100% czysty ekstrakt - 500mg
  • substancje pomocnicze: bez substancji pomocniczych, dodatków i konserwantów
Informacje żywieniowe na 100g:
Wartość energetyczna 1094kJ / 263kcal
Tłuszcz 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g
Węglowodany 46,2 g
w tym cukry 1,6g
Włókno 46,2 g
Białko 11,3 g
Sól <0,2g

Nacisk na środowisko

Większość naszych surowców grzybowych pochodzi z Chin. Ekologia środowiskowa często nie jest priorytetem dla współczesnych Chin. Dlatego trudno jest, ale jednocześnie konieczne, znaleźć absolutnie czystą i nietkniętą przyrodę do uprawy witalnych grzybów. MycoMedica wykorzystuje głównie grzyby uprawiane w prowincjach Fujian, Anhui i Jiangxi, gdzie obszary cywilizacji są praktycznie nietknięte.   Pestycydy, metale ciężkie, mikroorganizmy, grzyby, radioaktywność to zagrożenia, przed którymi bezwzględnie należy chronić surowiec grzybowy.

Testowanie w Agrolab

Cały surowiec grzybowy, którego używamy do produkcji naszych produktów pieczarkowych, przed przetworzeniem jest testowany w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab .   do ponad 500 gatunków znanych metali ciężkich, pestycydów i niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów.   Możesz zobaczyć te testy tutaj , tutaj i tutaj .   Możesz zobaczyć Certyfikat analizy   tutaj .

Obecnie rozszerzyliśmy klasyczne testy przeprowadzane przez niemiecki Agrolab o testy na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które mają działanie rakotwórcze, mogą wpływać na rozwój płodu i są również związane z chorobami sercowo-naczyniowymi. Zobacz tutaj .

Ostateczna produkcja naszych produktów odbywa się w najsurowszych warunkach higienicznych w Republice Czeskiej. Używamy standardów do produkcji   Certyfikat ISO 9001/2009   HACCP   i system jakości   IFS .

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grzyby witalne
Dla osób skupionych na: Zdraví mozku, paměť, soustředění
Druh kapslí: Rostlinné kapsle
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 90 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: Republika Czeska
Producent: MycoMedica
Ilość kapsułek: 90 kapsułek
Kraj Pochodzenia: USA

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: