MycoMedica - BIO Hericium (Lwia Grzywa) proszek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát

Kod: 98119
Polecane ODPORNOŚĆ
Marka: MycoMedica
77 zł
Dostępny (>5 szt)
Hericium , lepiej znany jako Lion's Mane , jest integralną częścią medycyny chińskiej. Wypróbuj go w idealnej proporcji polisacharydów, fitosteroli, erinacyn, ergosteroli i innych substancji bioaktywnych.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

MycoMedica - proszek Hericium (Lwia Grzywa)

Maksymalna siła i wydajność

Hericium (znane jako lwia grzywa, Hericium erinaceus ) jest jednym z jadalnych, żyjących w łodydze grzybów żyjących w Azji i występuje obficie również w Ameryce Północnej. Hericium rzadko można znaleźć w naszym kraju. Wśród nich znalazła się gąbka medyczna Lion's Mane   TOP 10 nootropów. Przeczytaj artykuł 10 nootropów, aby zwiększyć sprawność umysłową i zdrowie mózgu .

Hericium ze swoimi 32 zidentyfikowanymi substancjami zapachowymi to przysmak dla dopieszczonych języków, który zachwyci egzotyczne połączenie smaków owoców morza, cytryny i kokosa.

Ponadto gąbka ta jest ceniona za swoje działanie lecznicze. Lekarze tradycyjnej medycyny chińskiej szczególnie doceniają zdolność herika do harmonizującego wpływu na procesy fizyczne i psychiczne . Wypróbuj Hericium w formie proszku grzybowego (proszek/biomasa), gdzie suszony owoc grzyba jest mielony na bardzo drobny proszek specjalną metodą shellbroken, która rozrywa chitynową otoczkę komórki i uwalnia składniki aktywne. W porównaniu z ekstraktem ta forma ma bardziej subtelne działanie.

Obecnie badany jest wpływ Herici na produkcję NFG (czynnika wzrostu nerwów) . Podobnie jak inne witalne grzyby, Hericium jest bogaty w polisacharydy – beta glukany, minerały, pierwiastki śladowe, charakterystyczne dla niego są diterpenoidy – hericenon i erinacyny. Inne ważne składniki Hericia to kwas palmitynowy, treitol alkoholu cukrowego i D-arabinitol lub prowitamina D2 itp.

Nie bez znaczenia jest również stężenie polisacharydów w ekstrakcie. Testy długoterminowe wykazały, że 30% jest optymalne do celów terapeutycznych. Niższe stężenie (10%) jest mniej skuteczne, wyższe stężenie (40%) jest zawsze kosztem innych substancji czynnych i następuje zmiana działania danego grzyba.

Dawkowanie:

  • 1 - 3 g dziennie z minimalną półgodzinną przerwą od jedzenia, wymieszać około 1 dcl wody i wypić (1 płaska łyżeczka kawy = 2 g proszku)
  • polecamy brać 5 dni w tygodniu i 2 dni pomijać
  • przyjmować na pusty żołądek (min. 30 minut przed lub 60 minut po posiłku)
  • przy stosowaniu witalnych grzybów zalecamy zwiększenie spożycia witaminy C, która zwiększa przyswajalność składników aktywnych.
Ostrzeżenie : Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie zawiera kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.

Produkty na tej stronie to suplementy diety. Nie są to leki i nie można ich mylić z lekami na receptę.
Składniki
100g BIO herbicyd w proszku Hericium erinaceus (biomasa/proszek)

Nacisk na środowisko

Większość surowca grzybowego firmy MycoMedica pochodzi z Chin. Ekologia środowiskowa często nie jest priorytetem dla współczesnych Chin. Dlatego trudno jest, ale jednocześnie konieczne, znaleźć absolutnie czystą i nietkniętą przyrodę do uprawy witalnych grzybów. MycoMedica wykorzystuje głównie grzyby uprawiane w prowincjach Fujian, Anhui i Jiangxi, gdzie obszary cywilizacji są praktycznie nietknięte.   Pestycydy, metale ciężkie, mikroorganizmy, grzyby, radioaktywność to zagrożenia, przed którymi bezwzględnie należy chronić surowiec grzybowy.

Testowanie w Agrolab

Cały surowiec grzybowy, który jest używany do produkcji wyrobów pieczarkowych, jest przed przetworzeniem testowany w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab .   do ponad 500 gatunków znanych metali ciężkich, pestycydów i niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów.   Możesz zobaczyć te testy tutaj , tutaj i tutaj .   Możesz zobaczyć Certyfikat analizy   tutaj .

Obecnie rozszerzyliśmy klasyczne testy przeprowadzane przez niemiecki Agrolab o testy na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które mają działanie rakotwórcze, mogą wpływać na rozwój płodu i są również związane z chorobami sercowo-naczyniowymi. Zobacz tutaj .

Ostateczna produkcja naszych produktów odbywa się w najsurowszych warunkach higienicznych w Republice Czeskiej. Używamy standardów do produkcji   Certyfikat ISO 9001/2009   HACCP   i system jakości   IFS .

Zawartość Paczki

100 gramów

Kraj pochodzenia

Chiny

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grzyby witalne
Dla osób skupionych na: Zdraví mozku, paměť, soustředění
Forma: Proszek
Kraj pochodzenia: Republika Czeska
Producent: MycoMedica
zawartość opakowania: 100 g
Zawartość opakowania: 100 g
Kraj Pochodzenia: USA

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: